Senos-naujos Honda VFR1200 technologijos

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Senos-naujos Honda VFR1200 technologijos

Post by mindaugasa vol.2 »

Sveiki rokeriai,
vertinys is sportrider.com apie pati geriausia motociklas Honda VFR1200.
Raso, kad 2010-aisiais planuojama paleisti i gyvenima eiline Honda VFR1200 sport tourerio inkarnacija tures keleta nauju (motocikluose) technologiniu sprendimu.
Centre - F1 tipo pusiau automatine pavaru deze su dviguba sankaba.
Pavaru deze. O ne dirzinis/grandininis/whatever variatorius. Tures 3 darbo rezimus: 2 pilnai automatinius (D ir S. D- gal 'daily' ir S - sport) bei 1 rankini rezima, kai pavaros keiciamos svirteles ant vairo pagalba.
Dezei buti automatine smarkiai pades dvieju sankabu sistema, jau matyta klausytojams audi/volkswagen (o veliau ir kitu gamintoju) automobiliuose. Privalumas: itin skalndus pavaru perjungimas, netrkdantis motociklo pakabos darbo, maziau stresuojantys dezes komponentai etc.
Indomu, kad Honda ketina sia naujove apginkluoti ir daugiau savo motociklu, iskaitant ir pacius sportiskiausius.
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

ABS'ai, automatines dezes, kas toliau? kadilako sofa?

Honda - patogus toureris, minkstai ir patogiai plaukiantis keliu :D :albino:


P.S. Visi zino kad Yamaha geriausiai tinka sportiskai astriam vaziavimui. Nuo Yamahos nepabegsi! :sup2:
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

jep. yamaha kala y klyna =D>
beje, kazkodel nutrauje ctv fjr'o gamyba.
as cia pagalvojau: mocams kas labiau tinka: automatine pav deze ar variatorius?
cross cojones PC
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

ten dar toj hondoj kazkada pasirodys naujoviškas V vormos dvižokas su dviem alkuninio kakleliais. pupsės kaip traktorius potato-potato, tik dvigubai tankiau :)

Image

http://thekneeslider.com/archives/2009/ ... ctivation/
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

aman patink kai buna 2 alkuniniai besisukantys i priesingas puses
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

Teo wrote:ten dar toj hondoj kazkada pasirodys naujoviškas V vormos dvižokas su dviem alkuninio kakleliais. pupsės kaip traktorius potato-potato, tik dvigubai tankiau :)
sublizgėsiu žiniomis ir pasakysiu, kad visų VFRų alkūniniai su 2 kakleliais
ir jokios bulvės iš jų nebyra.

o kalbant apie v4 - ar jūs skaitot, kad 600cc sportbaikai irgi pasidarys v4? kada?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

as tai klausciau, ar pirmiau pasidarys v4 ar elektriniai?
cross cojones PC
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Post by xkuza »

tai jau elektra ne vienas smaugia, ka ir parode Isle of the Men TT.
Man idomu, kaip gaut daineso kombindzona su airbagu. Nes IoMTT tai vare irgi su jais.
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

mindaugasa vol.2 wrote:as tai klausciau, ar pirmiau pasidarys v4 ar elektriniai?
aš neklausiu. kažkokių elektrinių jau yra, bet dėl manęs tai galėtų ir nebūt.
kur ugnis, triukšmas, smarvė, tepalai, nuodingos dujos - kur romantika? a?

dar galiu parašyt, kaip skaitau apie variatorius ir robotines dėžes:

o yra dar kas nors sy variatorium išskyrus skūterius ir honda dn-01
(irgi savotiška pirda)? kažkaip sunkoka įsivaizduot sportyvinį motociklą
su cvt. reikia gal nuveit pažiūrėt motoroileriu varžibas, kad lengviau
įsivaizduot būtų.
o su tuo automatu, tai turbūt viskas bus gerai, bettai irgi - kur įdomumas,
kai kompjūteriai viską už tave teisingai padaro, ir link ko čia, skaitosi, tas
progresas eina: negi ultimate riding experience - nieko nedaryt, tik
paspausti vieną knopkę ir stipriai laikytis?
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

skaitau kad smaugsiu elektiniu krosinuku kaip tik bus imanoma... jega, pausciai ciulbba o tu plesi vaga ir girdisi tik duslus kuno atsitrenkimo i kliuti garsas. :rock:
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Rashyd wrote:skaitau kad smaugsiu elektiniu krosinuku kaip tik bus imanoma... jega, pausciai ciulbba o tu plesi vaga ir girdisi tik duslus kuno atsitrenkimo i kliuti garsas. :rock:
man reik parpsejimo
nors gal del to, kad as baikeris...
beto, ciatik kolonkiu irengimo klausimas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

su vairatorium ajo aprilia mana ir gal dar kas nors, ko pavargusios smegenu lasteles nebepamena
skaitau, el baikai yra pripratimo reiklaas.
ar kas pamena, kaip kazkada neiprasta buvo pvm mokestis ir saskaitos-fakturos?
tai va.
stormas tik ilgai ciaudes, o kitiem px
cross cojones PC
Post Reply