skambinau, kalbejau anadien. sake kad taip daryti negali, nes chaosas gautusi, ir sistemos tokios jie neturiEl Traxo wrote:... sutari su pirkëju, kad jis iðsiims naujà numerá. Senà priduos Regitrai ir to numerio Regitra paprastai (jei tei ne xxx-777) neiðduoda vël kaþkam, nes tam dxja naujø prispausdinta.
Tau tik reiktø iðsiaiðkint su R ar tau pageidavus jie vël galës iðduoti turëtà-numylëtà nr. (aiðku uþ kaþkiek papildomø pinigø)
apie papildoma kieki pinigu kalba neejo, nezinau ar eitu, kai viskas sitaip nekonkretu