DIY: persimontuok panasoniko padanga pats

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

DIY: persimontuok panasoniko padanga pats

Post by xkuza »

Tips, tricks? Senukai ar luisas turi pigesniu tulsu sitam reikalui? Apsimoka susivirint ale bile stendo replika sitam reikalui kaip uz 1xx euru buna tokios?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

gryzes biski parasysiu
ir wajdulis parasys
cross cojones PC
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Re: DIY: persimontuok panasoniko padanga pats

Post by Teo »

xkuza wrote:Tips, tricks? Senukai ar luisas turi pigesniu tulsu sitam reikalui? Apsimoka susivirint ale bile stendo replika sitam reikalui kaip uz 1xx euru buna tokios?
stendų montavimui jokių nereikia - nubortuot galima senobiniu būdu su montiruotėm keliom. Tik ratlankio apsaugs reikia turėti.
balansavimui - galima burti stovą :
Image
bet tinka ir dvi taburetės, o ratą pakabini ant jo paties ašies :)

http://www.youtube.com/watch?v=bBzviKTPMrg

edit.
nubortavimui galima naudoti primityvų įrankį:
Image
arba susikonstruoti kažką panašaus:
Image
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

sportbaiko padangos su montiruote nenuimsi, uzsipisi. Bandyta jau. CIa ne endurke ar kruizeris. Isvis zemo profilio padangos neina su montiruote nubortuot. Pvz Pashkes hammerio galine padanga kai keitem teko improvizuota iranki nubortavimui gamintis. Gavosi kazkas panasas ka Teo papaise.
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

ezhiukas wrote:sportbaiko padangos su montiruote nenuimsi
Dar ir kaip nuimsi ;-)
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

ezhiukas wrote:sportbaiko padangos su montiruote nenuimsi, uzsipisi.

Pvz Pashkes hammerio galine padanga kai keitem teko improvizuota iranki nubortavimui gamintis. Gavosi kazkas panasas ka Teo papaise.
Tai visa padangos keitimo sėkmė ir slypi padangos nubortavimo procedūroje. Kai atspaudžiamas prikepęs padangos kraštas nuop ratlankio, ir padanga suspaudžiama iki ratlankio vidurio - priešingoje pusėje padanga išeina toliau ratlankio krašto, ir atsiranda galimybė užkišti monttiruotę ir užtraukti padangos briauną ant ratlankio.

http://www.youtube.com/watch?v=anyY0UO5gqk
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

eziuk, prasom apsilankyt tech. zonoj, o ne tik i mergas spoksot :D
race your life
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

jep, perbortuota galima. priekine lengviau, galine sunkiau. ir kuo labiau reisingine padanga, tuo sunkiau - karkasas kietesnis.
galim air tik su montiruotem, bet labai gadinasi ratlankis.
as pirkau kinietiska grebesta amerikej net. parsiunte su atlantic'u. dar teko persivirinti, nes shudas visishkas. dabar bortuojuosi be problemu, bet vis vien ratlankis kazkiek kencia.
taip pat nesunku supirdolinti priekinius stabdziu diskus.
vokieciu ebejui nuolatos yra zgrabnai padaryti irankiuku (polo-motorrad.de taip pat turi), bet jie kainuoja nemazai.
taciau paskaiciuok kiek kainuos nesti pas padangistus, jei bandysi pasportuot, t.y. dazniau padangas pakaitaliot.
galima virintis paciam bed breaker'i, kadangi kitaip bus sunku.
o kai nuo ratlankio jau atplesei, tai galima ir triju montiruociu pagalba persimest.
daug reiskia igudimas. pirma-antra padanga kol permontuosi tai prasikeiksi, o paskum jau paprasciau.
butinai drekink padangos krastus. tinka vanduo su muilu.
balansavimas - kaip teo rase. velgi, galima ir paciam toki pribora susikonstruoti.
cross cojones PC
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

na kai sportininkai padugnes kas pora gonkiu keicia, tai gal ten ir normaliai montuojasi. O paprasti manekenai kai karta metuose keiciasi, tai prikepa kad atbortuot su montiruote ne visada iseina...
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

ezhiukas wrote:na kai sportininkai padugnes kas pora gonkiu keicia, tai gal ten ir normaliai montuojasi. O paprasti manekenai kai karta metuose keiciasi, tai prikepa kad atbortuot su montiruote ne visada iseina...
vienam kartui į metus užtenka nuvažiuoti pas Vacką į servisą, ir už simbolinę kainą (draugams) permontuos :)
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

ezhiukas wrote:kas pora gonkiu keicia
jomajo, eziuk! i diena tenka ir 2, ir 3k. persimontuot. jei neturi antro ratlankiu komplekto, ora spermainingas, o vaziavimai visa diena. jara su interu jau buvo aprase patirti estijoj :)
race your life
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Mindaugai, pasakyk, ar ratu balansavimas butinas ant elektroniniu stakliu ar lygiai toki pati efekta galima pasiekti ir su analogine (ne skaitmenine) metodika kuria naudoja kai kurie servisiukai permontuojant gumas?
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

Username wrote:Mindaugai, pasakyk, ar ratu balansavimas butinas ant elektroniniu stakliu ar lygiai toki pati efekta galima pasiekti ir su analogine (ne skaitmenine) metodika kuria naudoja kai kurie servisiukai permontuojant gumas?
nia. alektronines stakles netgi parodo kurioje puseje ratlankio klijuoti svareli.
parasiau ir pats susimasciau, ar greitas sukimas duoda kazkokiu papildomu pliusu?
ant to grebesto balansuojant, imho, gal net ir mazesnius svarelius butu galima issigaudyti?
gal net spredimas butu moksliskesnis balansuoti paciam, ant grebesto, taciau pavazinejus po kurio laiko vel perbalansuoti? o ne su elektroninem staklem, bet visam likusiam padangos gyvenimui?
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Supratau. Pritariu. Pradeti reikia nuo archajisku metodu ir palaipsniui, kas (po) 100 km, padarius abkatke, pereiti ant naujausiu ir pazangiausiu technologiju.
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

na, bet ta archjiska metoda naudoja pvz. dunlop fura atvaziavus i iomtt. galetu atsivezti hitech belenkokias stakles, bet atsiveza stoveli su 4guoliukais. tuo grebestu balansuoja makginesam ir kitiem frykam. anie vaziuoja uz visus pinigus, kaip mens net nesapnavom, ir vargo nemato.
tas pat ir kitose gonkese. gal nebent motogp balansuoja kitaip?
huh?
cross cojones PC
Post Reply