DIY: persimontuok panasoniko padanga pats
DIY: persimontuok panasoniko padanga pats
Tips, tricks? Senukai ar luisas turi pigesniu tulsu sitam reikalui? Apsimoka susivirint ale bile stendo replika sitam reikalui kaip uz 1xx euru buna tokios?
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: DIY: persimontuok panasoniko padanga pats
stendų montavimui jokių nereikia - nubortuot galima senobiniu būdu su montiruotėm keliom. Tik ratlankio apsaugs reikia turėti.xkuza wrote:Tips, tricks? Senukai ar luisas turi pigesniu tulsu sitam reikalui? Apsimoka susivirint ale bile stendo replika sitam reikalui kaip uz 1xx euru buna tokios?
balansavimui - galima burti stovą :
bet tinka ir dvi taburetės, o ratą pakabini ant jo paties ašies
http://www.youtube.com/watch?v=bBzviKTPMrg
edit.
nubortavimui galima naudoti primityvų įrankį:

arba susikonstruoti kažką panašaus:

Tai visa padangos keitimo sėkmė ir slypi padangos nubortavimo procedūroje. Kai atspaudžiamas prikepęs padangos kraštas nuop ratlankio, ir padanga suspaudžiama iki ratlankio vidurio - priešingoje pusėje padanga išeina toliau ratlankio krašto, ir atsiranda galimybė užkišti monttiruotę ir užtraukti padangos briauną ant ratlankio.ezhiukas wrote:sportbaiko padangos su montiruote nenuimsi, uzsipisi.
Pvz Pashkes hammerio galine padanga kai keitem teko improvizuota iranki nubortavimui gamintis. Gavosi kazkas panasas ka Teo papaise.
http://www.youtube.com/watch?v=anyY0UO5gqk
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
jep, perbortuota galima. priekine lengviau, galine sunkiau. ir kuo labiau reisingine padanga, tuo sunkiau - karkasas kietesnis.
galim air tik su montiruotem, bet labai gadinasi ratlankis.
as pirkau kinietiska grebesta amerikej net. parsiunte su atlantic'u. dar teko persivirinti, nes shudas visishkas. dabar bortuojuosi be problemu, bet vis vien ratlankis kazkiek kencia.
taip pat nesunku supirdolinti priekinius stabdziu diskus.
vokieciu ebejui nuolatos yra zgrabnai padaryti irankiuku (polo-motorrad.de taip pat turi), bet jie kainuoja nemazai.
taciau paskaiciuok kiek kainuos nesti pas padangistus, jei bandysi pasportuot, t.y. dazniau padangas pakaitaliot.
galima virintis paciam bed breaker'i, kadangi kitaip bus sunku.
o kai nuo ratlankio jau atplesei, tai galima ir triju montiruociu pagalba persimest.
daug reiskia igudimas. pirma-antra padanga kol permontuosi tai prasikeiksi, o paskum jau paprasciau.
butinai drekink padangos krastus. tinka vanduo su muilu.
balansavimas - kaip teo rase. velgi, galima ir paciam toki pribora susikonstruoti.
galim air tik su montiruotem, bet labai gadinasi ratlankis.
as pirkau kinietiska grebesta amerikej net. parsiunte su atlantic'u. dar teko persivirinti, nes shudas visishkas. dabar bortuojuosi be problemu, bet vis vien ratlankis kazkiek kencia.
taip pat nesunku supirdolinti priekinius stabdziu diskus.
vokieciu ebejui nuolatos yra zgrabnai padaryti irankiuku (polo-motorrad.de taip pat turi), bet jie kainuoja nemazai.
taciau paskaiciuok kiek kainuos nesti pas padangistus, jei bandysi pasportuot, t.y. dazniau padangas pakaitaliot.
galima virintis paciam bed breaker'i, kadangi kitaip bus sunku.
o kai nuo ratlankio jau atplesei, tai galima ir triju montiruociu pagalba persimest.
daug reiskia igudimas. pirma-antra padanga kol permontuosi tai prasikeiksi, o paskum jau paprasciau.
butinai drekink padangos krastus. tinka vanduo su muilu.
balansavimas - kaip teo rase. velgi, galima ir paciam toki pribora susikonstruoti.
cross cojones PC
vienam kartui į metus užtenka nuvažiuoti pas Vacką į servisą, ir už simbolinę kainą (draugams) permontuosezhiukas wrote:na kai sportininkai padugnes kas pora gonkiu keicia, tai gal ten ir normaliai montuojasi. O paprasti manekenai kai karta metuose keiciasi, tai prikepa kad atbortuot su montiruote ne visada iseina...
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
nia. alektronines stakles netgi parodo kurioje puseje ratlankio klijuoti svareli.Username wrote:Mindaugai, pasakyk, ar ratu balansavimas butinas ant elektroniniu stakliu ar lygiai toki pati efekta galima pasiekti ir su analogine (ne skaitmenine) metodika kuria naudoja kai kurie servisiukai permontuojant gumas?
parasiau ir pats susimasciau, ar greitas sukimas duoda kazkokiu papildomu pliusu?
ant to grebesto balansuojant, imho, gal net ir mazesnius svarelius butu galima issigaudyti?
gal net spredimas butu moksliskesnis balansuoti paciam, ant grebesto, taciau pavazinejus po kurio laiko vel perbalansuoti? o ne su elektroninem staklem, bet visam likusiam padangos gyvenimui?
cross cojones PC
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
na, bet ta archjiska metoda naudoja pvz. dunlop fura atvaziavus i iomtt. galetu atsivezti hitech belenkokias stakles, bet atsiveza stoveli su 4guoliukais. tuo grebestu balansuoja makginesam ir kitiem frykam. anie vaziuoja uz visus pinigus, kaip mens net nesapnavom, ir vargo nemato.
tas pat ir kitose gonkese. gal nebent motogp balansuoja kitaip?
huh?
tas pat ir kitose gonkese. gal nebent motogp balansuoja kitaip?
huh?
cross cojones PC