padangu sildytuvai

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

padangu sildytuvai

Post by jara »

sveiki,

mazhu kas is LT ex sportinyku ar esamu ne uz brangiai parduoda padangu sildytuvus?
kreiptis asmeniskai arba ne
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

pff. Taigi ziema. Pasidaryk pats, pilni senukai medziagu.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

arvi, igarsinkite prasau pasigaminimo recepta :)
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Bikeshop'as tau mielai atveþtø.
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Post by inter »

Ebay buy it now kaina su pristatymu nuo 440Lt iki NNN litu. Kodel kainos taip skiriasi? Pigiausi=vienkartiniai? Temperaturos reguliavimo fyceris butinas? Apsvieskit.
Beje, uzsirasau po Jaros i eile: nebrangiai ir uz krizine kaina taipogi paimciau komplekta sildytuvu.
Kadangi cia kaip ir noru bei pageidavimu skyrelis gavosi tai papildau sekanciais aksesuarais:
- reikia priekinio suskio rato (pageidautina su diskais), kad be perdarymu tiktu 04/05 600/750 gixeriui.
- reikia mandro pr. stabdziu cilindriuko. Sueitu brembo nuo 07-up R1/R6.
- gal kas turit sveika 04/05 600/750 gixerio baka? Melyna? Imu!
- .... (cia galit teikti pasiulymus ko man dar reikia)....

Ir nepamirskit, siu viesuju pirkimu akcijos esme - pirkti uz krizine kaina. Och, kaip man patinka krize :).
...Forlanas...
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

inter wrote:Ebay buy it now kaina su pristatymu nuo 440Lt iki NNN litu. Kodel kainos taip skiriasi? Pigiausi=vienkartiniai? Temperaturos reguliavimo fyceris butinas? Apsvieskit.
Beje, uzsirasau po Jaros i eile: nebrangiai ir uz krizine kaina taipogi paimciau komplekta sildytuvu.
Kadangi cia kaip ir noru bei pageidavimu skyrelis gavosi tai papildau sekanciais aksesuarais:
- reikia priekinio suskio rato (pageidautina su diskais), kad be perdarymu tiktu 04/05 600/750 gixeriui.
- reikia mandro pr. stabdziu cilindriuko. Sueitu brembo nuo 07-up R1/R6.
- gal kas turit sveika 04/05 600/750 gixerio baka? Melyna? Imu!
- .... (cia galit teikti pasiulymus ko man dar reikia)....

Ir nepamirskit, siu viesuju pirkimu akcijos esme - pirkti uz krizine kaina. Och, kaip man patinka krize :).
papildau interio sarasiuka:
kad kiek pamenu Tau dar reikia pakojkiu reguliuojamu. bent jau minejai.
o man taip pat reikia priekinio gondos rato. taip kad jei kas turik kokiu pasiulymu, prasom informuoti. cbr 600 rr 2003-2006

Vito, sutinku, kad mielai atveztu, bet kadangi krize, tai ieskausi ne nauju ir pigesniu :)
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Post by inter »

Aha, teisingai:
- reikia pakoju 04/05 600/750 GSXR'ui (butinai uz krizine kaina).
- reikia trapo mototechnikai pakrauti/iskrauti. Pageidautina nenaujo (nes pigiau). Terminas "Nuolaida" siais laikais atrodo pernelyg nuvalkiotas. Krizine kaina - naujas standartas!

Jara, atrodo, kad mes dviese cia smagiai pakalbesim ir tiek. Kazko niekas nieko nesiulo. Kas negeray?
...Forlanas...
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

del sildytuvu, kiek turiu patirties, tai kainos ir kokybes santykis tiesiogiai priklausomas :) pats pirkau devetus gal uz 900, bet tikrai neparduociau ju uz jokia krizine kaina, nes yra geri (su naudingu temp.reg. fycersu). uz 400 bus gaidys ir greit nudus. o devetus turetu pardavinet ignas, aras, kebabo dar galit klaust. cheers, gonscikai :)
race your life
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

hehe, manau, kad visus gasdina terminas krizine kaina :)
taigi mes ne na chaliavai norim :)
o tiesiog, biskeli pigiau :rock:
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

siuo metu vyksta sildytuvu akcija
kreipkites i nepykit'a
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Post by inter »

Skambutis sen, skambutis ten ir situacija tokia, kad Ignas devetu sildytuvu jau nebeturi. O juk vasara turejo.
Bet uztat turi nauja komplekta su temperaturos reguliavimais. Rezervavau. Kaina tokia nelabai krizine, greiciau "nuolaida", nu bet naujas daiktas, o ir turi ta mandra fyceri su temperaturos reguliavimu...
Taiva tokios naujienos.
Aj, kas liecia trapa, Ignas naudodavo paprasta lenta. Nu kai variantas?
...Forlanas...
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

inter wrote:Skambutis sen, skambutis ten ir situacija tokia, kad Ignas devetu sildytuvu jau nebeturi. O juk vasara turejo.
Bet uztat turi nauja komplekta su temperaturos reguliavimais. Rezervavau. Kaina tokia nelabai krizine, greiciau "nuolaida", nu bet naujas daiktas, o ir turi ta mandra fyceri su temperaturos reguliavimu...
Taiva tokios naujienos.
Aj, kas liecia trapa, Ignas naudodavo paprasta lenta. Nu kai variantas?
hehe, su temperaturos reguliavimai gal ir gerai, bet turbut mums nera taip jau labai aktualu :) bent jau man.
del trapo tai pameni, musu draugas estukas tai toki ir naudojo. gabalas lentos su nukarpytais galais. tik kad gali buti viena problema. pilvuka mocui gali pakutent toks trapas, bet pabandyt galima :)
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
User avatar
Lucas
50cc tarp koju
Posts: 112
Joined: 27 Oct 2009, 16:00
Location: Kaunas

Post by Lucas »

Kaunieciai tokias siulo is tolimai artimos kinijos:

http://www.didmeksa.lt/html/set_katalogas.php

Lita kita manau galima butu nuderet
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

Jei dar aktualu, akcijinės "pigiau-nebus" kainos:
Šildytuvai numoderuota
Rampa numoderuota
Last edited by nepykit on 01 Jun 2010, 11:12, edited 2 times in total.
nepykit, ne specas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

su lenta yra niuansu: turi buti pakankamai ilgas autobusas (arba zemas), kad vieno gabalo lentos uztentu nenudrozti moco pilvo, kaip ir buvo sakyta.
taciau gal rampas pagal prioritetus butu galima stumteleti zemiau: kazkas turi (zr. MFteam bendros irangos sarasa) ir jei pats nevziuoja, gali paskolinti. o jei vaziuoja pats, tai tuo labiau pasidalins
ko, deja negausis pakartoti su sildytuvais
cross cojones PC
Post Reply