Du ypatingi padekojimai.

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

ne tik unitazininkai. kas dazniau tepalus keicia? vidury lauko tarp zajezdu tepalus keist labai patogus daigtas. nuvarai i likvi moli ir parduoda :)
race your life
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

visai cia ne keitimui. cia hd parkingo aksesuaras: kur priparkuoji, ten basona kysh po mocu! kad asfalto neterst =;
cross cojones PC
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Na, man tai dėdė kokiam servise tepalą pakeičia. Nei išsimozot nereik, nei sukt galvos dėl atrabotkės :la: :oops:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

efk0nas wrote:Na, man tai dėdė kokiam servise tepalą pakeičia. Nei išsimozot nereik, nei sukt galvos dėl atrabotkės :la: :oops:
tepalai servise
siurblys automatinis
automatas nešaudantis
nereisinanti reiserinė kawa
mintys apie pižoniškas audio/video cackas korėjų džipe...

ir įtariu, nuodėmių sąrašas dar nebaigtinis! Sakyčiau - ant Gėdos stulpo, bet abejoju, ar pakaks išrišimui?

Gražinkit fizines bausmes! :whipping: Image Image
How does you do?
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Nu, gal taip baisiai nereikia, atsiprašau :prayer:

Pasakysiu paprastai: kaip patirtis parodė, man visai patinka prie motociklo/mašinos šiek tiek pasikrapštyt. O bet tačiau konkrečiai tepalo keitimas yra toks užknisančiai murzinas dalykas (knisiesi valandą, kol po plastikais atsuki filtą arba reik nurinkinėt plastikus; vis tiek pripurvini garažą ir pats išsimozoji; reik kažkur dėt atrabotkę), kad tie 10-20-30 Lt už patį jų pakeitimo darbą man atrodo labai nedidelis pinigėlis.

Visus kitus priekaištus priimu ir nei kiek nesigailiu :la:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Post Reply