Q: idomumo delei apie padangas paklausiu

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Q: idomumo delei apie padangas paklausiu

Post by didzhej »

pvz. idomu butu pamastyti, kokios padangos butu tinkamos keliauti motociklu, kad ir tokiu kaip mano i sali, kur pvz. gali but, kad uzsirausi ant sniego, nu kaip pvz. kokie nors kalnai pavasari, kur dar nenutirpe.
Ar nebutu sprendimas kokiu nors ala kelioniniu padangu, nepaciu patogiausiu speedinti autostradom, bet patikimu besikeicianciom kelio dangos salygom? Kad ir tas pats zvyriukas, kaip pvz. norint nuvaziuoti iki pilies kokios nors.

Aisku viska galima padaryti ir su esamom, bet saugumas/patogumas abejotinas. Is kitos puses, ko ten vaziuot, tada.. Anyway, ideja supratot, norisi pamastymu del padangu.

didzhej
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: Q: idomumo delei apie padangas paklausiu

Post by M`BaubZ »

didzhej wrote:pvz. idomu butu pamastyti, kokios padangos butu tinkamos keliauti motociklu, kad ir tokiu kaip mano i sali, kur pvz. gali but, kad uzsirausi ant sniego,
skaitau, kad touringinės padangos. arba tokios, kurios būna ant parketinių kelioninių endūrų. bet jos gal greitai susitrina?
o sniegui kalnuose tai gal grandinės?


Image
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

o ant ducati? :)

didzhej
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

didzhej wrote:o ant ducati? :)
o ką ducati? ratai kvadratiniai? skaitau, arba telpa į tarpą tarp
rato ir šakės/sparno etc, arba ne. ar kaip? va dar vienas linkas
su kažkokiu toureriu.

apskritai tai skaitau, kad koks advrider.com šituo klausimu žino daugiau už mf.
Post Reply