NEmoto: Dujos ir kitokia ikanomija.
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
viskas ok su tom dujom. susirask gerus meistrus su patirtim (konkreciam varikliui) ir iranga ir pirmyn. aisku tik ipurskimine (pvz. BRC, zavoli, OMVL). yra kai kurie naujesniu masinu varikliai (pvz. PSA magneti marelli ipurskimo sistemos) nelabai megsta duju, paskui nebenori dirbt ant benzo. vienzo geri meistrai pasakys verta det ar ne. nzn kaip del kompresoriu, bet su turbo reik sureguliuot atatinkamai ir visk valyt.wundis wrote:kaip matau cerkerkvestas nusimano dujoje.
anadien galvojau kad i savo MB C200K niekada nedesiu duju. nes nu. gaila. bet atejo puseseres vyras ir papasakojo kaip smagu jam yra vazineti su duja, kokia ten moderni ir gera ir kaip pinigai tauposi. su mano vazinejimu atsipirktu per metus.
parasyk ka apie tai manai. nes as ziuriu skeptiskai, gal perkalbesi?
p.s. ipurskimines irangos nesmirdzh (jei gerai ideta).
gaila, pamaniau gal tiktu i kulinarini?mindaugasa vol.2 wrote:sorry, nicnieko panasaus.Renaz wrote:o kaip kvapas? charakteringi svieziai rugteleje kopusteliai salone?mindaugasa vol.2 wrote:idejom modernias dujas i audyne. kol kas galiu pasakyti tik tiek, kad duju ima praktiskai tiek pat, kiek ir bendzo. trauka kaip ir nelabai ten suprastejo.
Добро пожаловать нахуй
toliau sekmingai shikam tema. gal prie to paties gali papasakot apie TDCi/HDI varikliu ECU mapsu perrasinejima i didesne galia ir is to sekancias isplaukas? nutampytas granatas, luztancias dezes, reduktorius ir kita geri? ar mitai bei neteisybe?Qu'est ce que c'est wrote:viskas ok su tom dujom. susirask gerus meistrus su patirtim (konkreciam varikliui) ir iranga ir pirmyn. aisku tik ipurskimine (pvz. BRC, zavoli, OMVL). yra kai kurie naujesniu masinu varikliai (pvz. PSA magneti marelli ipurskimo sistemos) nelabai megsta duju, paskui nebenori dirbt ant benzo. vienzo geri meistrai pasakys verta det ar ne. nzn kaip del kompresoriu, bet su turbo reik sureguliuot atatinkamai ir visk valyt.wundis wrote:kaip matau cerkerkvestas nusimano dujoje.
anadien galvojau kad i savo MB C200K niekada nedesiu duju. nes nu. gaila. bet atejo puseseres vyras ir papasakojo kaip smagu jam yra vazineti su duja, kokia ten moderni ir gera ir kaip pinigai tauposi. su mano vazinejimu atsipirktu per metus.
parasyk ka apie tai manai. nes as ziuriu skeptiskai, gal perkalbesi?
p.s. ipurskimines irangos nesmirdzh (jei gerai ideta).
Добро пожаловать нахуй
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Jei motors garantinis - skaityk nebegarantinis. Cia pirmiausiaRenaz wrote: toliau sekmingai shikam tema. gal prie to paties gali papasakot apie TDCi/HDI varikliu ECU mapsu perrasinejima i didesne galia ir is to sekancias isplaukas? nutampytas granatas, luztancias dezes, reduktorius ir kita geri? ar mitai bei neteisybe?
O siaip tai, sikant i tema, cia kaip Kaunas/Vilnius. Kiek zmoniu - tiek atsiliepimu. Vieniems oxujet', kiti keikia kazka suluzus.
Dzūkų tankai nerūdija!
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
nzn, tiesiogiai nesusiduriau. kolegai perrase kazkur kaune ant stendo, sako zjbs. bet siaip, xz, ar verta prasidet. skaitau geriau kita masina nuspirkt jei nebedziugina.Renaz wrote: toliau sekmingai shikam tema. gal prie to paties gali papasakot apie TDCi/HDI varikliu ECU mapsu perrasinejima i didesne galia ir is to sekancias isplaukas? nutampytas granatas, luztancias dezes, reduktorius ir kita geri? ar mitai bei neteisybe?
nebesikam temos
labadiena, prašyčiau numoderuoti viską, kas ne skelbimas, kur nors i autoskyreli.
kas link duju - viskas gerai, bet ne 100 proc. kartais kompas klaida išmeta (perliesas misinys, tingiu vaziuot reguliuot, tai su laptopu+elmscaner nurezetinu ecu ir toliau vaziuoju).
pas mane sumontuotas filtras prieš purkštukus, tai niekas nesikemša.
kas link ekonomijos - labai viskas priklauso nuo benzo/dujų kainos santykio. kai sumontavau iranga, buvo ekonomija, paskui, kai atpigo benzas/pabrango dujos - buvo neekonomiška ir t.t.
ekonomija tokia. mieste benzo jama 12 ltr. duju - 13 ltr+1 ltr benzo. ziema benzo pajama ir daugiau (nes ipurskimas ir motoras sildosi tik ant dujos)
kadangi dabar aplinkui gausu belarusiskos saliarkos, tai neapsimoka net ant duju vazineti. vienareikšmiškai ant saliuros, jeigu imti analogiškas mašinas.
beja CRV idealus automobilis dujosm - zapaske kabo ant šiknos, o po bagažinės grindim yra niša, tokia kaip mažam ratui - kur puikiai telpa mažas dujų balionas - nesusivandalina bagažinės erdvė.
kas link duju - viskas gerai, bet ne 100 proc. kartais kompas klaida išmeta (perliesas misinys, tingiu vaziuot reguliuot, tai su laptopu+elmscaner nurezetinu ecu ir toliau vaziuoju).
pas mane sumontuotas filtras prieš purkštukus, tai niekas nesikemša.
kas link ekonomijos - labai viskas priklauso nuo benzo/dujų kainos santykio. kai sumontavau iranga, buvo ekonomija, paskui, kai atpigo benzas/pabrango dujos - buvo neekonomiška ir t.t.
ekonomija tokia. mieste benzo jama 12 ltr. duju - 13 ltr+1 ltr benzo. ziema benzo pajama ir daugiau (nes ipurskimas ir motoras sildosi tik ant dujos)
kadangi dabar aplinkui gausu belarusiskos saliarkos, tai neapsimoka net ant duju vazineti. vienareikšmiškai ant saliuros, jeigu imti analogiškas mašinas.
beja CRV idealus automobilis dujosm - zapaske kabo ant šiknos, o po bagažinės grindim yra niša, tokia kaip mažam ratui - kur puikiai telpa mažas dujų balionas - nesusivandalina bagažinės erdvė.
Buvo čia tokia Vimota tuning, kuri specializavosi tokiose paslaugose, net stendą turėjoQu'est ce que c'est wrote:nzn, tiesiogiai nesusiduriau. kolegai perrase kazkur kaune ant stendo, sako zjbs. bet siaip, xz, ar verta prasidet. skaitau geriau kita masina nuspirkt jei nebedziugina.Renaz wrote: toliau sekmingai shikam tema. gal prie to paties gali papasakot apie TDCi/HDI varikliu ECU mapsu perrasinejima i didesne galia ir is to sekancias isplaukas? nutampytas granatas, luztancias dezes, reduktorius ir kita geri? ar mitai bei neteisybe?
nebesikam temos
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
jei duja det tai tik i Forced induction varikli, nes voztuvai buna ne is koses padaryti.
kas del dyzeliu vs. duja, tai 1 dyzeliai brangesni, 2 aptarnavimas brangesnis, 3 smirda rankos uzsipylus kuro, 4 smirda webasto kai jis yra, 5 salta iki nx kai webasto nera.
turbo + duja = zjbs + pigu, ypac prie dabartiniu kainu
patirtis 70k km su impreza gt 250+ag, 12-13 duju valge
kas del dyzeliu vs. duja, tai 1 dyzeliai brangesni, 2 aptarnavimas brangesnis, 3 smirda rankos uzsipylus kuro, 4 smirda webasto kai jis yra, 5 salta iki nx kai webasto nera.
turbo + duja = zjbs + pigu, ypac prie dabartiniu kainu
patirtis 70k km su impreza gt 250+ag, 12-13 duju valge
menu laikus kai smaugiau
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
del brangumo tai xz, dujas idet irgi ne 10 litu kainuoja. Manyciau kaina panasi gaunasiMinde_Kei wrote:jei duja det tai tik i Forced induction varikli, nes voztuvai buna ne is koses padaryti.
kas del dyzeliu vs. duja, tai 1 dyzeliai brangesni, 2 aptarnavimas brangesnis, 3 smirda rankos uzsipylus kuro, 4 smirda webasto kai jis yra, 5 salta iki nx kai webasto nera.
turbo + duja = zjbs + pigu, ypac prie dabartiniu kainu![]()
patirtis 70k km su impreza gt 250+ag, 12-13 duju valge
Nauji kazkiek. Naudotuose skirtumas minimalus.Minde_Kei wrote:jei duja det tai tik i Forced induction varikli, nes voztuvai buna ne is koses padaryti.
kas del dyzeliu vs. duja, tai 1 dyzeliai brangesni,
Toks pats. O kai kur dar pigiau nes tepalus reciau keiti.2 aptarnavimas brangesnis
Kai tulike pashiki ir nenaudoji tualetinio popieriaus, tai irgi smirda. Kas kaltas?3 smirda rankos uzsipylus kuro,
4 smirda webasto kai jis yra,
Nu kas cia per nesamone.
Kai nera webasto yra papildomas pasildymas oro, pucia silta ora po 70sec. nuo uzvedimo. Nekuij pirkti pigiu masinu is Italijos kur situ dalyku nebuna5 salta iki nx kai webasto nera.
turbo + duja = zjbs + pigu, ypac prie dabartiniu kainu![]()
patirtis 70k km su impreza gt 250+ag, 12-13 duju valge
Labai zjb, idejimas kainuoja 4k lt, kartais kompas papsichuoja del misinio riebumo/liesumo ir tas psichavimas neprognozuojamas, balionas uzima vieta gale, o jeigu dedi maza baliona tai bako range - 200-300km nes uzsipildo 80% turio ir ryja duju daugiau. Pastoviai turi vaziuot pildytis.