Page 68 of 88

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 27 Feb 2012, 21:38
by Rammst
acakingaj pastebesiu, kad decibelu daugoka - mikrafonas klynija...

p.s. sakiau kansilijumas reikalingas, o butu grappa (vietoj brendziuko), butu dar rimciau. :rock:

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 27 Feb 2012, 21:38
by Rammst
acakingaj pastebesiu, kad decibelu daugoka - mikrafonas klynija...

p.s. sakiau kansilijumas reikalingas, o butu grappa (vietoj brendziuko), butu dar rimciau. :rock:

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 27 Feb 2012, 21:46
by zil130
Tai kur mietkos buvo, kur abaly žiuraėjai?

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 27 Feb 2012, 22:03
by tckd
pamanykit vienas dantis ten vienas sian :occasion2:

zodziu su salyga kad meslo gavau tai nepazystu as tu draugu.

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 27 Feb 2012, 23:46
by storms
o tai voztuveliai miau nepasake?

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 28 Feb 2012, 01:57
by wundis
tai arklys galejo prilankstyt bekikindamas, bet matomai hukskvarnom 1 dantis - leidziama gamykline paklaida :briedis:

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 28 Feb 2012, 09:10
by tckd
geri zmones kalbejo kad an aukstu sukiu gal ir gali pasivyti, deja isbandyti nepavyko :blackeye:

beje jei jau atlikti gilia analize tai ne velenai po viena danti nepataikyti,
o pagrindinis dantratis nepataikytas per viena danti an TDC. Kadangi TDC ieskomas su siaudeliu nuo kokteiliu tai vieno dancio paklaidos normaliai :-k :ruko: :grauziu:

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 28 Feb 2012, 09:19
by Motowowere
Kazkaip atruoda,kad ir vel bluogai fazies istatytas.Uzsikurti kursis,ale nevalys,prie aukstu sukiu dar ir ciaudiet pradies.Siaudiely koktieliam husvarna gamytojai rekomenduoja? :evil3:

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 28 Feb 2012, 09:25
by tckd
ochtublia kiek egzpertu an kiekvieno kampo, kad net nusispjaut ner kur :dontknow:

ps. jei ka tai su sitom fazem buvo vaziuojama ir nieks neciaudejo ir nekosejo :fart: :laughing6:

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 28 Feb 2012, 09:46
by ezhiukas
o, dar vienu sudabrydziu maziau. Ziedo metai! :)

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 28 Feb 2012, 11:33
by tckd
eziuk

Image

endurno metai foreva.

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 28 Feb 2012, 12:10
by Rammst
prašom pasislinkti, gerb.egzpertai, noriu žodį ištart: tai kas čia per matacyklas, jei jokių mietkų nepribadė?
Kaip žmogui pvz kokiam miške pavakary stūmoklį pasikeist? :dontknow:
enžinieriui minusas,
eksperimentatoriui pliusas, kad nepasidavė.
(husabergui du pliusai... :blackeye: )

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 28 Feb 2012, 18:57
by tts
tckd wrote: klynas

:fart: :confused5: :chain: :rock: :lopinys: :greblys: :pagausiu:
kai smaugikas geruumo :boobs:

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 11 Mar 2012, 16:08
by emaz
Kas dabar sito kampelio seimininkas? ex cosmoz,
dabar tckd?
Priimsi ar ieskot savo kampo? :dontknow:

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 11 Mar 2012, 17:33
by tckd
kam priklauso huzavarna tas ir seimininks. bnv?