-Kas ti?
-Tc449. Pirmas postas. Jei kam bus idomu galeciau ir ilga rasliava su ne Htc blur serijos fotkem
Taigi keli shotai apsilimui.
Kai smaugem su tckd ir jo varna gariunuose, kraudamiesi pastebejom kad nors ir mano sunkesnis ant 8-9 kg, bet pakraut i busa daug sunkiau. Nutarem kad visgi 450, ir visgi grandine su o-ringais, ir siaip slabakai. Vat ir ne. Va ka atradau, pachekinau Husqvarna kavinej.com ir akurat! brokas!
Galinis grandines slaideris nedaug, bet liecias su zvaigzdes sonu, o kai prilimpa purvo ir vyksta trintis buna va taip:

Slaideris prisiglaudes:

Buvo imtasi didziuju remontu, ir pakista saibele tarp slaiderio tvirtinimo ir jo pacio, Husqvarna dar pasunkejo... Bet ratas sukasi kaip teleloto studijoje.

Apkatke buvo daroma zvyrkeliais, nes miskuose dar buvo pilna sniego. 150km arba 3moto/h, taip nurodo manualas.

Priprates prie hondos tepalo keitimo, kai tepalas yra atskirai ir 2x750gr, cia 1.1Ltr. Dar pirmakart pamaciau kad tepalo varztas su magnetu. Zinau zinau...jau senai ir daugkas turi...

Oro filtras po pirmojo smaugimo rukloje, buvo gerokai svaresnis nei hondos. Vieta ir aukstis manau daro savo.

Parudavimai isoreje, pacio smelio bais nedaug.

Vakar keliant vaira (+1,8cm) ir dedant apsauga ant vairo, buvo pastebeta, kad nuo pat pradziu visose iki siol pakatuskiu buvo vaziuojama su 2cm i desine puse paslinktu vairu. Kazkoks jaunuolis tik nusipirkes isijautes reguliavosi vairo kampa, rankeneles, dejo ranku apsaugas, o apie vairo vaiksciojima i sonus pamirso. Iki siol smaugta buvo smelyje, tai buvo kaltinama tarpine ir ''reik priprast''.

Nu ir pacio matociklo nuotrauka:
Lakiu gult. Ta betonini ritini dar paimsim.


