Page 69 of 88

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 22 Mar 2012, 00:22
by emaz
Tuk tuk...
-Kas ti?
-Tc449. Pirmas postas. Jei kam bus idomu galeciau ir ilga rasliava su ne Htc blur serijos fotkem :) (ko cia sypsais?)

Taigi keli shotai apsilimui.
Kai smaugem su tckd ir jo varna gariunuose, kraudamiesi pastebejom kad nors ir mano sunkesnis ant 8-9 kg, bet pakraut i busa daug sunkiau. Nutarem kad visgi 450, ir visgi grandine su o-ringais, ir siaip slabakai. Vat ir ne. Va ka atradau, pachekinau Husqvarna kavinej.com ir akurat! brokas!
Galinis grandines slaideris nedaug, bet liecias su zvaigzdes sonu, o kai prilimpa purvo ir vyksta trintis buna va taip:
Image
Slaideris prisiglaudes:
Image
Buvo imtasi didziuju remontu, ir pakista saibele tarp slaiderio tvirtinimo ir jo pacio, Husqvarna dar pasunkejo... Bet ratas sukasi kaip teleloto studijoje.
Image

Apkatke buvo daroma zvyrkeliais, nes miskuose dar buvo pilna sniego. 150km arba 3moto/h, taip nurodo manualas.
Image

Priprates prie hondos tepalo keitimo, kai tepalas yra atskirai ir 2x750gr, cia 1.1Ltr. Dar pirmakart pamaciau kad tepalo varztas su magnetu. Zinau zinau...jau senai ir daugkas turi...
Image

Oro filtras po pirmojo smaugimo rukloje, buvo gerokai svaresnis nei hondos. Vieta ir aukstis manau daro savo.
Image
Parudavimai isoreje, pacio smelio bais nedaug.
Image

Vakar keliant vaira (+1,8cm) ir dedant apsauga ant vairo, buvo pastebeta, kad nuo pat pradziu visose iki siol pakatuskiu buvo vaziuojama su 2cm i desine puse paslinktu vairu. Kazkoks jaunuolis tik nusipirkes isijautes reguliavosi vairo kampa, rankeneles, dejo ranku apsaugas, o apie vairo vaiksciojima i sonus pamirso. Iki siol smaugta buvo smelyje, tai buvo kaltinama tarpine ir ''reik priprast''. :lopinys:
Image

Nu ir pacio matociklo nuotrauka:
Image
Lakiu gult. Ta betonini ritini dar paimsim.

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 22 Mar 2012, 09:22
by wundis
:love10:
grazu

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 22 Mar 2012, 09:40
by tckd
o otkutiuro padave. glamurinio blizgesio :ruko:

kadangi acirado naujesniu grazesniuu senieji kavbojai imasi krastutiniu priemoniu! bus strytfaiter!

Image

naujokam rodau kaip turi atrodyt magnetas

Image

zodziu velkam.

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 22 Mar 2012, 10:06
by Rammst
vo čia tai magnetas, darbinis... o anas prieš tai rodytas gal išsimagnetino?

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 22 Mar 2012, 10:39
by tckd
beje kad pakelt skyreliuo lankomuma skelbiu 4dieniuo pula:

KA RENKIESI:

a) nesiveda, bet vazioja
b) vedasi, bet nevazioja
c) renkuosi nesirinkti


:occasion2:

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 22 Mar 2012, 10:44
by ezhiukas
d) papus

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 22 Mar 2012, 11:16
by zil130
papai, papai, kokie ble@ papai, kai šiknos nėr

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 22 Mar 2012, 11:31
by wundis
kasdienines zoliapjoviu dilemos ...

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 22 Mar 2012, 12:00
by mindaugasa vol.2
bet huskvarnos komplektuojancios tai nesikeite nuo mezozojaus eros. biski plastikai kiti ir duslintuvas. ha.

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 22 Mar 2012, 12:28
by tts
tai tc449 rekluse dar pridek ir psio

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 22 Mar 2012, 15:54
by Ziune
a) jau pergyvenau
b) išgyvenu dabar
c) fak kraselkos
tckd wrote:beje kad pakelt skyreliuo lankomuma skelbiu 4dieniuo pula:

KA RENKIESI:

a) nesiveda, bet vazioja
b) vedasi, bet nevazioja
c) renkuosi nesirinkti


:occasion2:

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 04 Apr 2012, 10:14
by emaz
Pora nuorodų (geriausias būdas išsaugot linkus, net jei pc pavogtų =; )
Ryte prie kavos aišku tik Cafe Husky: http://www.cafehusky.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Garaže prireikus manualo: http://www.husqvarnafactory.nl/pdf/2011.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Naujienos, updeitai, katalogai ir kita media: http://www.husqvarna-motorcycles.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Image

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 06 Apr 2012, 09:54
by tckd
penktadienines meiles. ji ir ji :gayfight:

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 06 Apr 2012, 11:07
by mindaugasa vol.2
bet tai cia viskas uz mokesciu moketoju pinigus?

Re: Husqvarna kampelis

Posted: 06 Apr 2012, 12:38
by zil130
Feliksas jau išvykęs į trasą inventorizuoti velykinių kiaušų nutekėjimą.