Page 8 of 8

Posted: 28 Jun 2007, 10:04
by Arvis
poetas

Posted: 29 Jun 2007, 23:36
by Renaz
Originalus turiu, imidzai supusti kontpa. Grazink DVD blynus - kepsiu!

Posted: 19 Sep 2007, 20:49
by Renaz
Siuom suzinokite, kad 5 paketai tavaro paruosti.
Kas neateis i walkauta, tas patys zinot kas!

:pazors:

Primenu, kad uzsisakusiueji buvo sekantys:

Eziukas
DJ
Storms
Rashyd
Efkonas
tckd
Renas


Metames po 30 Lituku.

Posted: 19 Sep 2007, 20:50
by didzhej
29,99?

Posted: 19 Sep 2007, 20:58
by ezhiukas
tipo walkoute jau bus dalinami blynai? Tada ir as ateisiu olaus pasiurbt :)

Posted: 19 Sep 2007, 21:00
by Renaz
Taip, gal ir bus dalinami! O gal ir ne... :skvydopusbrolis:

Posted: 19 Sep 2007, 23:40
by efk0nas
Jei nebūsiu (o turbūt vis dėlto nebūsiu) tavorą pajams gonzas =;