Page 8 of 10

Posted: 02 May 2007, 13:26
by mindaugasa
*oidus tai greiciausiai tepe drakonas? storms savo rankomis gal moketu pakabinama spyna nuo garazo nupjauti, bet ne sviesta uztepti. =D>

Posted: 02 May 2007, 13:34
by Audrius z
mindaugasa wrote:*oidus tai greiciausiai tepe drakonas? storms savo rankomis gal moketu pakabinama spyna nuo garazo nupjauti, bet ne sviesta uztepti. =D>
Dragon Sviesting!!! :cheers:

Posted: 02 May 2007, 13:36
by mindaugasa
Image

ziu! vienas sukciavo per gonkes! :evil: kiaushus prispardyti jam :evil: :evil:

Posted: 02 May 2007, 13:37
by Arvis
mindaugasa wrote:*oidus tai greiciausiai tepe drakonas? storms savo rankomis gal moketu pakabinama spyna nuo garazo nupjauti, bet ne sviesta uztepti. =D>
Sutepimas tai ten tik menamas buvo....Sviesto gabalai sudeti ant duonos ir tiek.... ale geriau taip negu niekaip :)

Posted: 02 May 2007, 13:41
by mindaugasa
arvis tik ka supeike drakono kulinarija! dangerous!
dabar storms tomis paciomis rankomis, kuriomis pjausto pakabinamas spynas nuo garazu, gali nupjauti kai ka daugiau :oops:

Posted: 02 May 2007, 13:55
by storms
skaitau, kad kai puoliau ryte tuos buterbrodus daryt, tai sviesta ne tai kad peiliu pjaustyt, o kirviu kapot reikejo. ko pasekoje turim ka turim...
atsiprasau kad pasisikau
edit: kai dariau minetus bebrodus, drakonas knarke!

Posted: 02 May 2007, 13:59
by mindaugasa
tai pats darei?!? :^o
ale burnoje tirpo.. Patys skaniausi buterbrodai, kokius tik kada nors ragavau! ir papjaustyti buvo graziai. su ishmone daryta, su ishmone...

Posted: 02 May 2007, 14:00
by Yvl
minde! taigi sake su kirviu, o ne su ishmone dare...
skaityk kas parasyta!

Posted: 02 May 2007, 14:03
by mindaugasa
duodu storms +1 uz buterbrodus su kirviu

edit: susilaikiau, bo grazus skaiciai

Posted: 02 May 2007, 15:04
by mindaugasa
wajdai, manau jauniesiems lenktyninkams butu l. idomu suzinoti ar pabraukai slaideriu per gonkes, ar tokios ten ir gonkes?
is fotkiu negalima suprasti ar pabraukai.
gal guldyti baisu buvo?

Posted: 02 May 2007, 15:08
by storms
tuo paciu kvieciu visus apsilankyti www.slaideriai.lt

Posted: 02 May 2007, 15:11
by w919
wajdai, manau jauniesiems lenktyninkams butu l. idomu suzinoti ar pabraukai slaideriu per gonkes, ar tokios ten ir gonkes?
is fotkiu negalima suprasti ar pabraukai.
gal guldyti baisu buvo?
atsakau:

guldyti buvo baisu, nuotraukose tai matosi. bet guldziau kiek galejau. slaideriu braukiau 1 (viena) karta.

Posted: 02 May 2007, 15:17
by mindaugasa
nubettai vien karta!

o del slaideriai.lt, tai prasau padaryti platesni asortimenta! bo kai ignas slydo su r6, tai po valandos vel vaziavo. bo pas ji slaideriai prie variklio, slaideriai prie galines shakes tvirtinio prie remo tashko ir pakojos nesilankstancios. visa tai ishgelbejo moca ir tik biski dangtelis prasitryne, kas buvo ishgydyta truputuku "skysto metalo"

tai prashom pagaminti universalius prie galines shakes/remo tvirtinimo tashko, prie priekinio rato ashies.

ka jus i tai?

Posted: 02 May 2007, 15:23
by w919
mindaugasa wrote:nubettai vien karta!

o del slaideriai.lt, tai prasau padaryti platesni asortimenta! bo kai ignas slydo su r6, tai po valandos vel vaziavo. bo pas ji slaideriai prie variklio, slaideriai prie galines shakes tvirtinio prie remo tashko ir pakojos nesilankstancios. visa tai ishgelbejo moca ir tik biski dangtelis prasitryne, kas buvo ishgydyta truputuku "skysto metalo"

tai prashom pagaminti universalius prie galines shakes/remo tvirtinimo tashko, prie priekinio rato ashies.

ka jus i tai?
kiek girdejau tai si firma gali pagaminti bet kokius slaiderius bet kokiam motociklui. jei tai tiesa - verta demesio! storms, tu juos pazisti? prasau pakomentuoti!

Posted: 02 May 2007, 15:25
by storms
viskas yra custom made!
nori ant sakes - no problem
nori cigoniskai-raudonu - no problem
uzsakymus siusti emeilu arba sms
man apie jus pasake vienas draugas
rimta, mol, kontora
i slaideriu kainai sikaiciuojamas ir ugnies dievams paaukojamas motociklas!