Page 8 of 37
Posted: 12 May 2008, 08:10
by zasiuks
Trumpas reportas apie savaitgali:
Traumos:
Visockis raktikaulis, vakar operacija dare. Daugiau nieko nezinau.
Gelazninkas - dviejose vietose koja luzo.
Latvis is 85cc (veliau parasysiu pavarde) - Slaunis luzo (atviras), vakar operacija
Hobistas, nzn pavardes - pradurtas plautis ir sonkauliai, operavo vakar.
Rukstela - riesas, gipsas
Lyg ir viskas.
Siaip varzybos neblogos. Labiausiai gaila Rukstelos, buvo labai geros formos.
Posted: 12 May 2008, 08:23
by Yvl
mda.... narmalei crashu skaitau... nors trasele ten nebloga - yra kur rankenele atsukt

Posted: 12 May 2008, 08:26
by zasiuks
kas durniausia, kad visi rimti tokie, kur dauguma operacijom baiges. Cia va blogiausia. 2 greitosios nespejo dirbti. 2x kartus del abieju greituju nebuvimo, teko stabdyti varzybas.
Posted: 12 May 2008, 08:37
by El Traxo
zasiuks wrote:Trumpas reportas apie savaitgali:
Traumos:
OHO! Gausiai...

Posted: 12 May 2008, 08:58
by tckd
nu ka pora menesiu i motokrosa galima neveziuot
ps. vakar as ir
guledamas po sudabrydziu trasoje jau irgi spejau pagalvot kad gal laikas i Sportsteri keisti.

Posted: 12 May 2008, 12:47
by wundis
Posted: 12 May 2008, 13:09
by gonzas
tckd wrote:nu ka pora menesiu i motokrosa galima neveziuot
ps. vakar as ir
guledamas po sudabrydziu trasoje jau irgi spejau pagalvot kad gal laikas i Sportsteri keisti.

girdziu amebisko gaidelio plunksnu kalimosi garsa

Posted: 12 May 2008, 13:20
by tckd
gonzas wrote:
girdziu amebisko gaidelio plunksnu kalimosi garsa

gipso dovanu nori? turiu italisko koki puskilogrami..

Posted: 12 May 2008, 13:23
by gonzas
uostyk dulkes!
sugedo mano dr, tai biski ir ash nematalinsiu
Posted: 12 May 2008, 13:26
by ezhiukas
sugadinai! As tai vakar dominatoriu zujunu karjere bandziau sugadint, bet nepavyko

Posted: 12 May 2008, 13:29
by gonzas
ezhiukas wrote:sugadinai! As tai vakar dominatoriu zujunu karjere bandziau sugadint, bet nepavyko

kaip ir guodziausi, nutruko guma per kuria lenciugas gulasi ant shakes. nutruko nuo senatves.
uzhsakiau nauja. kaina 114 lt

Posted: 12 May 2008, 15:16
by zil130
Bet vakar MX1 Baraganas kaip apsilochino...
Posted: 12 May 2008, 17:33
by Renaz
tckd wrote:
ps. vakar as ir
guledamas po sudabrydziu trasoje jau irgi spejau pagalvot kad gal laikas i Sportsteri keisti.

Nusivertei labai riebiai?
Posted: 12 May 2008, 18:23
by Yvl
beje, zasiukui

duodu pliusa po to, kai suzinojau kad anas yra Julius is Porterio aka KTM!

Posted: 12 May 2008, 19:03
by ezhiukas
ziuriu motofrakcija tuoj pataps sportininku bastionu

Vieni kacergoj ganialina, kiti purvynuose...