Tepalai
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Tepalai
neturiu teises kol kas sakyti del ko paumejoezhiukas wrote:pirmininkui senatvinio marazmo paumejimas del magnetines audros ar siaip pavasarine zinuciu tryda prasidejo?
bet ir magnetines audros taip pat nepadeda
cross cojones PC
Re: Tepalai
taip. Meshkos jau pabude netUsername wrote:nervai nelaiko. pavasaris uz vartu.
Peace ДА!
Re: Tepalai
tai sklenda gandas, kad pirmininkas kitamet ims tepalo is Klaipedos! :visks pagal chartija:
less teeth, more tits.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Tepalai
muahahahaaa
reikia manolo buizos? prasome i viena imone, kur tamistai jau teko buvoti viena karta
ipilsime slykscios kavos ar manolo, niekas neatskirs
edit: pagalvojau, kad ta manola galetume gaminti patys? furos atrabotke po 120000km per marle perkosi ir vuolia!
tai jei istrauksiu dovanom keistis tkdc, tai spek ka gausi dovanu??
reikia manolo buizos? prasome i viena imone, kur tamistai jau teko buvoti viena karta
ipilsime slykscios kavos ar manolo, niekas neatskirs
edit: pagalvojau, kad ta manola galetume gaminti patys? furos atrabotke po 120000km per marle perkosi ir vuolia!
tai jei istrauksiu dovanom keistis tkdc, tai spek ka gausi dovanu??
notomorrow
Re: Tepalai
pala tai jei vaziuoju kita savaite i klp, tai gal jiem nuvezt motul atraboktes 20 ltr? iseis gero mannolo? 
less teeth, more tits.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Tepalai
tai jei kokibe ta pati, tai kam dar vezti?
motula prakosi per marliuka i manolo kaniuke, prateliuskuoji, sukalbi 3x sveikamarija ir supili atgal i varikli.
kainu skirtuma pervedi man i reising for fuud fonda
motula prakosi per marliuka i manolo kaniuke, prateliuskuoji, sukalbi 3x sveikamarija ir supili atgal i varikli.
kainu skirtuma pervedi man i reising for fuud fonda
notomorrow
Re: Tepalai
o rimtai, kas kiek motovalandu furoms keiciamas tepalas?mindaugasa wrote:muahahahaaa
reikia manolo buizos? prasome i viena imone, kur tamistai jau teko buvoti viena karta
ipilsime slykscios kavos ar manolo, niekas neatskirs
edit: pagalvojau, kad ta manola galetume gaminti patys? furos atrabotke po 120000km per marle perkosi ir vuolia!
tai jei istrauksiu dovanom keistis tkdc, tai spek ka gausi dovanu??
±
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Tepalai
120000km, gali nedaug priklausyti nuo furos gamintojo.
jei rezimas ne tolimi reisai, yra taikomi koeficientai. pvz. vietiniams pervezimams 60000km
na, o jei uzsipyleme rusiskos saliarkos, tai bbz kaip daznai keisti, gal kiekviena treciadieni?
jei rezimas ne tolimi reisai, yra taikomi koeficientai. pvz. vietiniams pervezimams 60000km
na, o jei uzsipyleme rusiskos saliarkos, tai bbz kaip daznai keisti, gal kiekviena treciadieni?
notomorrow
Re: Tepalai
vuo ble. reik man'o varinkeli i pasata persimest, kas pora metu tepalus keist uztektu, o veliau dar ir tuckui mannol parduociau
±
