Page 8 of 11
Posted: 02 Aug 2007, 12:09
by gonzas
Renazai, visos rimtos komandos dirba taip, kaip parase donce.
vat RRT komanda su savo golfu irgi, per naktis priesh gonkes pisosi su sekvencine deze kuri sugedo per pirma trevke (nepataise, teko mint ant automato), paskui dar trajilino motoras, tai 3 ratus mina tapke, 3 ratus vos perdzia (irgi bbz kas buvo).
p.s
respektas sportininkams.
edit:
kuriu komanda SUBAS RACING

Posted: 02 Aug 2007, 16:59
by didzhej
Renaz wrote:As skirtingai nei kiti duosiu -1. Uz betvarke, menedzmento ir rimtumo nebuvima.
Kas gi taip daro? Kodel nepasiruosta pries menesi? Kodel neistestuota, neistreniruota ir viskas nepadaryta kaip rimtoj komandoj?
aciu uz minus viena, tu kaip balta varna tarp zaliu eriuku!
atsakau arvi klausma: perrinkinejom nes taip reikia, bo 9 h visisko ralio yra labai daug, delto ir reikia.
p.s. ir dar kad mechanikai turetu ka veikti.
Posted: 02 Aug 2007, 22:09
by w919
nepykit nuotraukas pradubliavau i
Motofrakcijos galerija.
Posted: 02 Aug 2007, 23:24
by mindaugasa
kaip koks durnelis dar karta (siaip tai uzpisa kartotis), parashysiu: pabandome ishlikti moto forumu, ka?
nepaslaptis, kad vaidui labai patinka (ir mielai naudojasi modero statusu), o ir dar entuziastu cia esama, o kas blogiausia tai automobiliai - tema liecianti visus. blogumas tame, kad labai placios, visus lieciancios temos lengvai uzkabina ir suka nx i shona visa reikala. pradesime patarineti besirenkantiems auto, keiksime promosporta ir dziaugsimes f1 rezultatais.
turiu buri draugu besidominciu zvejyba ir RC modeliais. nekurie is ju vaikysteje vazinejo IZ ir JAWA. gal galima uzsikviesti cia?
gi bandome stumti branda "motofrakcija" kazkokiem sponsoriams etc.? dabar potencialus sponsorius atsivercia vvv.motofrakcija ir ka randa?
xyi zina ka, bet tik ne moto(sporto)foruma.
jei atvirai, tai jau nebenoriu klijuotis urlo ant buso shonu. geda bus, jei kas pamates pasitikrins, kas ten reklamuojama.
jei as nepagavau forumo idejos, tai sorry. gal kas patikslintu?
kad nebutu kritika del kritikos, ishstenu konstruktyvu pasiulyma:
kadangi cia jau susiformavo nuolatinis kolektyvas, yra linksma bendravimo atmosfera, ir visai smagu tureti erdve pablevyzgojimui, tai atskiriam foruma nuo sporto reikalu ir lipdom atskira puslapieca, kuriame butu prisistatymas, planai, kalendorius etc.? t.y. matytusi kolegu isvaziavimai i enduro, kroso, ziedo (vien ziedo - per maza bus) bile kokio lygio varzybas, track daysai.
gal ne forumo formato, o panasiau i vvv.motosportas.lt: disciplinos, kalendorius, apzvalgos apie renginius, galerija..
?
Posted: 02 Aug 2007, 23:37
by tckd
man tai cia gera su Jumis taskas

Posted: 03 Aug 2007, 07:26
by Arvis
o tai kaip mum, traktoristam, dabar jaustis ? a?
Posted: 03 Aug 2007, 07:43
by w919
OK, minde, geras pasiulymas!! darom! kas in?
1. mindaugasa
2. w919
toliau?
Posted: 03 Aug 2007, 07:50
by ezhiukas
as tai skaitau kad minde nori neteisetai uzurpuoti motofrakcijos branda vien sporto reikalams

Apie automobilius, kartingus ir visokius dviratukus gal ir nevertetu plestis, bet traktoristu frakcija vis vien atkakliai gadins jusu sportiska ivaizdi

Posted: 03 Aug 2007, 08:12
by Arvis
tuoj atsidarau alaus ir pradedu stebet dar viena draugiska pasikaPojima (k?)
Posted: 03 Aug 2007, 08:45
by tckd
kadangi sportininku mazuma

manau niekas jiems neisruks!
mes lengvai nepasidosim

Posted: 03 Aug 2007, 08:47
by w919
Jei atvirai - nemoku apsakyti kaip esu įžeistas ir nusivyles dėl šito mindaugo posto..
Posted: 03 Aug 2007, 09:39
by storms
manau:
1. frakcija ne tik sportas (ziedinis sportas)
2. cenzuros cia neivesi, o pasidziugt nariu pasiekimais kitose gyvenimo srityse -skaitau gerai. pvz man patiko YVL rankdarbiai
3. norint sukurt kazkoki reprezentacini puslapi ir atrodit rimtai pries menamus sponsorius- reiktu uzsideti kaukes. arba pasikviesti garbingu motomanu, kurie viska gerai zino.
nei tas nei tas variantas man netinka
Posted: 03 Aug 2007, 09:59
by Arvis
Taigi blin turit savo smeliodezhe vadinama naujienom. Ten neshika niekas. O didziaigerbiami sponsoriai vargiai ar registruosis tam, kad paskaityt musu kasdienes blevyzgas. ai ?
Posted: 03 Aug 2007, 10:01
by Qu'est ce que c'est
IMHO skaitau kad per anksti cia (Lietuvoj, frakcijoj) svaigt apie kazhkokius remejus. Nx niekam kolkas neidomus tas motosportas.
Autosporto nieks nenori remt, tai ka kakalbet apie kazkokius motociklus.
Posted: 03 Aug 2007, 10:03
by ezhiukas
skaitau kad eilini syki sekmingai susikom tema. Gerai kad tema bent jau apie nevalinancias keturrates skarbonkes
