Page 8 of 45

Posted: 15 Oct 2008, 12:19
by Renaz
Shadow wrote:Pritarsiu DJ. Vyrams laikrodis reikalingas. Ir ne vienas, o bent 2. Maniskis dabar turi 3 :)
Jus gal zenikytes su DJ? Taip gerai sutariat! Turesi ne viena vyra, o du!

Posted: 15 Oct 2008, 12:25
by danas
laiką rodo mobilus, kompas, automobilis, mocas, ant sienos darbe, namie...
nx dar ant rankos tampytis, ... įvaizdis....? :-k ...nx tik nepatogumas, proporcingas pačio laikrodžio dydžiui

Posted: 15 Oct 2008, 12:27
by Yvl
nixuja nesuprantat abalei... :chain:

Posted: 15 Oct 2008, 12:28
by Username
danas wrote:laiką rodo mobilus, kompas, automobilis, mocas, ant sienos darbe, namie...
nx dar ant rankos tampytis, ... įvaizdis....? :-k ...nx tik nepatogumas, proporcingas pačio laikrodžio dydžiui

Laikrodis yra gerai, jis yra ivaizdzio simbolis.

Kai tu vairuoji BMW, ir kaire ranka esi uzdejes ant vairo (tarp 12 ir 14h) ir tavo laikrodis puikiai matosi - iskarto jautiesi svarbus ir jauti kaip kitiems esi ypatingas.


Laikrodis yra rimta. As uz.

Posted: 15 Oct 2008, 12:28
by mindaugasa vol.2
renui dejau plus: bobai pora vyru taip pat imidzo reikalas.
kaimynai?

Posted: 15 Oct 2008, 12:39
by danas
joooo, o kaip vadelioji bmw su dviem ratais, viena pirštinė kaip ir nebereikalinga, o ir rankovę tada jau pasismaukt į viršų derėtų... nu šalmą galima irgi namie palikti, nes jis trukdys aplinkiniams identifikuoti išskirtinę asmenybę :roll:

Posted: 15 Oct 2008, 12:42
by mindaugasa vol.2
danas wrote:joooo, o kaip vadelioji bmw su dviem ratais, viena pirštinė kaip ir nebereikalinga, o ir rankovę tada jau pasismaukt į viršų derėtų... nu šalmą galima irgi namie palikti, nes jis trukdys aplinkiniams identifikuoti išskirtinę asmenybę :roll:
su dviem ratai vaziuoji su maike ir rodai visuomenei ant shaligatvio bicepsus (na greiciau rodai, kad megsti pavalgyti?)
tuo atveju reitingus keliai mistine, ziauri tatuiruote ant peties "makaronai su saldziarugschiu padazu" kinietishkai

Posted: 15 Oct 2008, 13:11
by danas
o jei nori būti solidus diedas, vietoj laikrodžio turėtų žavi palydovė-sekretorė (dar geriau - dvi) šalia trintis, dienotvarkę reguliuot ir visaip kitaip diedo privalumus akcentuot :rock:

Posted: 15 Oct 2008, 14:36
by didzhej
mindaugasa vol.2 wrote:renui dejau plus: bobai pora vyru taip pat imidzo reikalas.
kaimynai?
Kaimynas yra cia.
Sakau jums, bobos du ir laikrodziai du - tAbulai!

Posted: 15 Oct 2008, 14:36
by didzhej
danas wrote:o jei nori bûti solidus diedas, vietoj laikrodþio turëtø þavi palydovë-sekretorë (dar geriau - dvi) ðalia trintis, dienotvarkæ reguliuot ir visaip kitaip diedo privalumus akcentuot :rock:
noreciau paziuret kaip tu ja tampaisi paskui save visas KOLOM! - tik tam, kad paziuret kokia ten valanda jau geri is eiles, gal net para.. jei laikrodis geras!

p.s. UZSIPYSAU DARYTI "Disable HTML in this post" vien tik tam, kad MANO ZINUTE RODYTU cituojant teisingai ble!

Posted: 15 Oct 2008, 14:50
by Username
didzhej wrote:
danas wrote:o jei nori būti solidus diedas, vietoj laikrodžio turėtų žavi palydovė-sekretorė (dar geriau - dvi) šalia trintis, dienotvarkę reguliuot ir visaip kitaip diedo privalumus akcentuot :rock:
noreciau paziuret kaip tu ja tampaisi paskui save visas KOLOM! - tik tam, kad paziuret kokia ten valanda jau geri is eiles, gal net para.. jei laikrodis geras!

p.s. UZSIPYSAU DARYTI "Disable HTML in this post" vien tik tam, kad MANO ZINUTE RODYTU cituojant teisingai ble!
Kreipkis i shefus.

Posted: 15 Oct 2008, 15:29
by didzhej
atsimeni ka apie juos sakiau, tai va... einu ieskot zinutes ir TRINT! :)

Posted: 15 Oct 2008, 15:39
by Username
px yra

Posted: 15 Oct 2008, 15:49
by xkuza
nusimoderuokit ble!

Posted: 15 Oct 2008, 15:53
by Username
xkuza wrote:nusimoderuokit ble!

Naujoku neklausom :pazors: