Posted: 15 Oct 2008, 12:19
Jus gal zenikytes su DJ? Taip gerai sutariat! Turesi ne viena vyra, o du!Shadow wrote:Pritarsiu DJ. Vyrams laikrodis reikalingas. Ir ne vienas, o bent 2. Maniskis dabar turi 3
Jus gal zenikytes su DJ? Taip gerai sutariat! Turesi ne viena vyra, o du!Shadow wrote:Pritarsiu DJ. Vyrams laikrodis reikalingas. Ir ne vienas, o bent 2. Maniskis dabar turi 3
danas wrote:laiką rodo mobilus, kompas, automobilis, mocas, ant sienos darbe, namie...
nx dar ant rankos tampytis, ... įvaizdis....?...nx tik nepatogumas, proporcingas pačio laikrodžio dydžiui
su dviem ratai vaziuoji su maike ir rodai visuomenei ant shaligatvio bicepsus (na greiciau rodai, kad megsti pavalgyti?)danas wrote:joooo, o kaip vadelioji bmw su dviem ratais, viena pirštinė kaip ir nebereikalinga, o ir rankovę tada jau pasismaukt į viršų derėtų... nu šalmą galima irgi namie palikti, nes jis trukdys aplinkiniams identifikuoti išskirtinę asmenybę
Kaimynas yra cia.mindaugasa vol.2 wrote:renui dejau plus: bobai pora vyru taip pat imidzo reikalas.
kaimynai?
noreciau paziuret kaip tu ja tampaisi paskui save visas KOLOM! - tik tam, kad paziuret kokia ten valanda jau geri is eiles, gal net para.. jei laikrodis geras!danas wrote:o jei nori bûti solidus diedas, vietoj laikrodþio turëtø þavi palydovë-sekretorë (dar geriau - dvi) ðalia trintis, dienotvarkæ reguliuot ir visaip kitaip diedo privalumus akcentuot
Kreipkis i shefus.didzhej wrote:noreciau paziuret kaip tu ja tampaisi paskui save visas KOLOM! - tik tam, kad paziuret kokia ten valanda jau geri is eiles, gal net para.. jei laikrodis geras!danas wrote:o jei nori būti solidus diedas, vietoj laikrodžio turėtų žavi palydovė-sekretorė (dar geriau - dvi) šalia trintis, dienotvarkę reguliuot ir visaip kitaip diedo privalumus akcentuot
p.s. UZSIPYSAU DARYTI "Disable HTML in this post" vien tik tam, kad MANO ZINUTE RODYTU cituojant teisingai ble!
xkuza wrote:nusimoderuokit ble!