Page 8 of 8
Posted: 15 Jan 2008, 14:00
by nepykit
Be to, kokios padangos siemet bepasirodytu geresnes, jie vistiek jas tures

Nu aisku jei siemet vel rulins Michelinai tai smagumo nedaug..
Posted: 15 Jan 2008, 14:01
by Username
Uzteks Rosiui buti antram, laikas normaliai viska atlikti. Aisku jau amzius daro savo bet manau jis turi dar vidiniu jegu.
Nors blia blia jau ir taip jam uztenka, gali ir i pencyja eiti.
Posted: 15 Jan 2008, 19:28
by nepykit
Username wrote:Uzteks Rosiui buti antram, laikas normaliai viska atlikti. Aisku jau amzius daro savo bet manau jis turi dar vidiniu jegu.
Nors blia blia jau ir taip jam uztenka, gali ir i pencyja eiti.
Laikas Yamahai viska normaliai atlikti! Pradziai uztektu, kad nebutu siemet DNF del moco kaltes..
O Rossio amzius rezultatu manau dar neitakoja, turi dar Vale parako, patikekit manes!

Posted: 13 Feb 2008, 09:02
by nepykit
Yamaha: Five more 'ponies'...
"We have added five 'ponies' compared to last year's engine, but we will need another three or four by the first race" - Masao Furusawa.
Posted: 13 Feb 2008, 14:37
by Username
Uch laukiu nesulaukiu sezono pradzios

Posted: 19 Feb 2008, 08:29
by Username
Idomu tai, kad ziurint Jerezo testus, Rossio Yamaha tiesiojoje parode didziausia max greiti, didesni negu Stonerio....aisku ta tiesioji trumpa ir isvaziavimas is posukiu daug lemia, bet vistiek kazkoks progresas jauciasi...belieka sulaukti Qataro tiesiosios....
Posted: 22 Feb 2008, 12:36
by mindaugasa vol.2
a vakar paziurejau 2007-u kataro gonkes. ojojoy, kaip valentino teko sunkai suktis is padeties: max. greicio skirtumas su ducati buvo baisokas, o ir pedrosa su rcv vis tiesiojoje lindo ir lindo lenkti. ned suzukis gerai atrode.
Posted: 22 Feb 2008, 12:38
by Username
O kaipgi o kaipgi, puikiai pamenam tuos +20kmh skirtumus....apie ka kalba kai saka, stoneris tik sedejo atsiputes ir tiesiojoje ziovavo, o posukiuose ilsejosi ant bridgestonu.
Paziuresim kaip jis pavarys si sezona ble!

Posted: 22 Feb 2008, 12:53
by mindaugasa vol.2
vale ant stabdymo yra genijus. vis atsilosia, jei kazkur kitur pritruksta.
bet siemet, tai bus jam sunku.
jam sunku - mums grazu.
beje toj filmoj apie laguna seca etapa, lab graziai rodo viens salia kito: haydeno ir vales gazo/stabdziu rankena
valentino visuomet pradeda stabdyti veliau (bet jau kai griebia, tai pilna letena) ir paleidzia stabdzius anksciau. visuomet.
kas keista, kad haydeno buvo geresnis laikas
?
Posted: 22 Feb 2008, 13:04
by w919
mindaugasa vol.2 wrote:vale ant stabdymo yra genijus. vis atsilosia, jei kazkur kitur pritruksta.
bet siemet, tai bus jam sunku.
jam sunku - mums grazu.
beje toj filmoj apie laguna seca etapa, lab graziai rodo viens salia kito: haydeno ir vales gazo/stabdziu rankena
valentino visuomet pradeda stabdyti veliau (bet jau kai griebia, tai pilna letena) ir paleidzia stabdzius anksciau. visuomet.
kas keista, kad haydeno buvo geresnis laikas
?
slow in, fast out?
Posted: 22 Feb 2008, 13:07
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:
bet siemet, tai bus jam sunku.
Kodel?
Del stabdymo: viskas susije, stabdziai susije su pakabos reguliavimu ir stabdziu stiprumo lygiu ir guldymo laipsniu (kuo daugiau guldai tuo maziau stabdi spaudi) ir padangos temperatura ir t.t. ir t.t.
Posted: 22 Feb 2008, 13:15
by mindaugasa vol.2
tadel, kad ateina kiti talentingi lenktyninkai. stoneris yra geras+dar tik kyla.
da todel, kad profesionalus sportas jauneja. liudna, bet taip yra. sunku motyvacija ishlaikyti aukstesne, negu naujai atejusiu, pergaliu alkanu vaiku.
ir t.t.
cia tik gorelinas ar ne tris olimpijadas nenugalimas buvo.
Posted: 22 Feb 2008, 13:28
by Username
Na Rossis yra 28m amziaus (ant dienu 29 turi sueiti, o gal jau suejo), tai dar jam iki 34m (riba) yra laiko
Kitas dalykas jis yra Nr1 ir jis tikrai toks nori buti ir su metais igauna tik daugiau patirties. Bus matyti, bet tas pats Schumacheris sedejo iki ~33m ir eme champo titulus (motyvacijos uzteko).
Jauni lenktynykai jau atejo pries pora m, siais metais kazkaip jaunu i top teamus nepadave.
Imho jo pasirodymas paskutiniais metais buvo tiesiogiai susijes su technika o ne motyvacija. Va kad visokios Traction Control ir kitos elektronines pagalbos uzvaldo motogp (kaip kazkada uzvalde F1) tai cia jau nera gerai, nes vis maziau ir maziau reikia talento ir bet kas su teisinga technika poto gali skinti pergales be sustojimo.