Page 8 of 11

Posted: 26 Nov 2007, 15:46
by storms

Posted: 18 Dec 2007, 10:53
by El Traxo
Yvl, Drakone!.. http://www.autosara.com/main/kiti.html?lot=16020867 Siandei dar spėtum pajamt :P

Posted: 18 Dec 2007, 11:01
by Teo
El Traxo wrote:Yvl, Drakone!.. http://www.autosara.com/main/kiti.html?lot=16020867 Siandei dar spėtum pajamt :P
manau kad iš štatų vežti pirdą niekaip neapsimoka - nupirksi pigei, už kelionę sumokėsi brangei...

Posted: 18 Dec 2007, 11:03
by ezhiukas
nebent is to paties aukciono paimsi dar ir masina ir susitarsi kad i bagaznika imete for free parveztu :)

Posted: 18 Dec 2007, 11:06
by El Traxo
aha, idomu už kiek minimaliai galima motopirdą atsivežt. Realiai plukdymas turėtų kainuoti minimumą.

Posted: 18 Dec 2007, 11:08
by Yvl
www.motoideja.lt

roadkingo kudikis:
:)
(ale kainos tai nu ir nakum...)

Image

Posted: 18 Dec 2007, 11:10
by Teo
El Traxo wrote:aha, idomu už kiek minimaliai galima motopirdą atsivežt. Realiai plukdymas turėtų kainuoti minimumą.
pusė moco spėju. o visa kita panašei - kontoros navaras, pakrovimas, iki konteinerio irgi turbūt pusė moco. turbūt su visais mokesčiais į štuką baksų tilptum :)

Posted: 18 Dec 2007, 11:15
by tckd
Yvl wrote:(ale kainos tai nu ir nakum...)
skaitau kad einnax ne tik kaina duotuoju atveju :laughing6:

Posted: 18 Dec 2007, 12:07
by ezhiukas
Teo wrote:
El Traxo wrote:aha, idomu už kiek minimaliai galima motopirdą atsivežt. Realiai plukdymas turėtų kainuoti minimumą.
pusė moco spėju. o visa kita panašei - kontoros navaras, pakrovimas, iki konteinerio irgi turbūt pusė moco. turbūt su visais mokesčiais į štuką baksų tilptum :)
itariu kad speji neteisingai. Del konteinerio gal ir puse, bet iki uosto atvezimas turbut kainuotu tiek pat kaip ir mocui. Nebent kontora bus nupirkusi kokia masina tame aukcione. Kadangi coparto aukcionai vyksta kruvoje miesto, tokia tikimybe pakankamai nedidele.

Posted: 22 Feb 2008, 10:08
by Yvl
kaip skaitot, ar gerassitas?
kad kaina negera - ir bobikui aisku :)

Posted: 22 Feb 2008, 10:19
by storms
skaitau 1 pamirso prirasyt

Posted: 22 Feb 2008, 10:22
by Yvl
ai, pragnazuokim uz kiek parsiduos shitas

Posted: 22 Feb 2008, 10:23
by Yvl
storms wrote:skaitau 1 pamirso prirasyt
skaitau kad kaina nemaza paliubomu.

Posted: 25 Feb 2008, 12:57
by Yvl
Kaip skaitot, ar cia viskas gerai???

Ir dar sellerio gromata:

Hello thank you for your email, the engine runs great as it only 771 miles. It starts up first time of the key and rides great. We do not have the log book at this point in time but we sometimes get the V5 form sent through at a later date from the insurance company along with spare keys and manual's. If we do receive them we shall forward them on to the winning bidder. We do not apply for the log book as we do not want to add another owner to the history, so the winning bidder will still be the 2nd owner.
there is no damage to the handle bars as the bike was not accident damaged it was only stolen recovered, which needed a lock set mirrors and various chromes. All of which have been replaced and the bike is ready to go and runs and rides perfect.

Image

Posted: 25 Feb 2008, 14:41
by wundis
uh, nenoriu nei gasdint nei ka, bet urm. stolen recovered, klasifikuojasi kazkaip gaidiskai man rodos (ten nebe V5 forma eina bet *uinia kokia tais , dabar tiksliai nepamenu) . na ir tas insurance write off'as kokis tais idomus. Ar jis jau turi susitvarkes dokumentus po vagystes? jau net nekalbu kad pardavejui ryskiai su anglu kalba nefontanai, kaip su pardavimu istorija pas pardaveja ?