Page 8 of 25
Posted: 29 Apr 2008, 21:59
by Renaz
6. Barska koks duslerkas ar atsileides varztas pvz kojeleje ar dar kazkur. Daznai tokio pobudzio bildesiai issirodo kaip variklio pabyrejimas!
Posted: 29 Apr 2008, 22:00
by didzhej
Mano draugas nukabines nosi (beje kurs mano f650 valdo) jau namo grizinejo patempes lupa del garso, kuris galvojo buvo 'pries kalima', o pasirode, kad i salma trankesi dirzelis uzsigimo

Posted: 30 Apr 2008, 08:08
by zil130
Gaila, bet ne duslerke, nors ji irgi barska.

Posted: 12 May 2008, 11:45
by zil130
Shia savaite parvaziuos ish remonto DRZ, buvo pashalintas automatinis-ishcentrinis dekompresorius. "Stukas" dingo.
Posted: 12 May 2008, 11:51
by gonzas
pas mane suzukis barmalejus irgi vakar uzhbarshkejo. barshkesys toks, kad atrodytu kokia gajke papuolus i cilindra ir dauzosi. duodi gazo ir trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr poksht brym brym trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
sustojau ishkart. ziurejau ziurejau ir nustaciau, kad nutruko ta guma, kur dedasi ant shakes ir per ta guma eina lenciugas. nutruko turbut nuo senatves
siryt uzhsakiau nauja, tai 114 litu. ajajajajajai
Posted: 12 May 2008, 15:11
by zil130
Posted: 12 May 2008, 15:26
by tckd
i kacialke jau vaikstai? ar draugams duosi kikint?

Posted: 12 May 2008, 15:32
by gonzas
tckd wrote:i kacialke jau vaikstai? ar draugams duosi kikint?

sakoma kad stormas turi daug valios bei patirties ant kikinimo
Posted: 12 May 2008, 15:39
by zil130
Ir Renaz gali pamokyti.
Ir dar kiekviena diena su dviraciu i darba vaziuoju, skaitau forma palaikau.... kazkiek

Posted: 13 May 2008, 13:33
by cliff
zil130 wrote:Ir Renaz gali pamokyti.
Ir dar kiekviena diena su dviraciu i darba vaziuoju, skaitau forma palaikau.... kazkiek

siap ne bajeris, bet ash jau kelis vakarus pasitatau moca ir kikinu, "mankstinu koja" n+k uzvedimu, o tai baisu butu kokioj pelkej kai jegos apleistu

Posted: 16 May 2008, 08:25
by zil130
Shiandien belipdamas laiptais, nusprendziau i darba vaziuoti motociklu.
Shudas. Du kartus uzgiso, kadangi nebera automatinio dekompresoriaus tai uzsivesti nebuvo taip paprasta. bet gerai tai kad jis is 2-3 kiko uzsivede. Bet labai norejosi ish ryto prasilekti.

Posted: 16 May 2008, 08:29
by ezhiukas
dosi kada nors pralekt? As vis dar intensyviai galvoju toki pirkt

Nu tik E versija, kad kikint nereiktu, bet realiai ten kaip suprantu skirtumu praktiskai nera
Posted: 16 May 2008, 08:34
by zil130
Gali apsilaistyti sieros rugshtimi.

Posted: 16 May 2008, 08:45
by tckd
ezhiukas wrote:dosi kada nors pralekt? As vis dar intensyviai galvoju toki pirkt

Nu tik E versija, kad kikint nereiktu, bet realiai ten kaip suprantu skirtumu praktiskai nera
hardas ir tiek.
pirmomis minutemis nesiskiria nuo wr'u bergu ir panasiu zemes ukio padargu..
Posted: 16 May 2008, 08:50
by ezhiukas
tai kad nelekes as su wr ar bergu. As tik su softais lakstes.