Page 8 of 14
Posted: 15 Mar 2008, 12:38
by w919
Nauris wrote:o man atrodo, kad sukciavimas, tai lindimas i varikli, lengvinimas be proto, ar vaziavimas su didesne kubatura... O musu sitame cempionatelyje, neturetu kabintis prie stiklu, spoileriu ar kitokiu smulkmenu...
Manau geriau grazus naujas tiuninginis stiklas, negu ispjautas is neaiskios kilmes organinio stiklo...
Visiskai pritariu. Reiketu protingai atsizvelgti i vieno ar kito komponento itaka rezultatui - stiklas koks bebutu, tikrai nesuteiks C klasej ismatuojamo pranasumo.
Ir velgi - jeigu jau yra rizika neatitikti, tai reikia zinoti kokiais reikalavimais bus vadovaujamasi ir kokia bus tikrinimo metodika, kad butu galima pagristi savo pozicija reikalui esant. Kitu atveju protesta gales kas nori parasyti del bet ko.
Posted: 15 Mar 2008, 13:58
by mindaugasa vol.2
tikrinimo metodika yra paprasta: matuoja stikliuko auksti (neziurejau nuo kuriuos vietos - traverso ar bako) ir is kazkur zino koks jis turi buti.
Posted: 15 Mar 2008, 14:34
by w919
mindaugasa vol.2 wrote:tikrinimo metodika yra paprasta: matuoja stikliuko auksti (neziurejau nuo kuriuos vietos - traverso ar bako) ir is kazkur zino koks jis turi buti.
tas ir idomu - su kuo jie ta auksti lygina... kaip ir kitais galimo neatitikimo atvejais..
Posted: 19 Mar 2008, 14:40
by Vito
Inforamcija:
siuo metu atvyke dyno stendo propesionalai is kaimynines Latvijos su sklandzia anglu kalba snekanciu kolega. Nezinau is kur jis. Pasilochinau siuo klausimu.
Atsiveze Hano Valto cielus du mocatociklus. Rodis ir mokins kaip kas ir su kuo darosi ant to stendo. Tuo paciu Julkos beigi mano mocai bus testuojami, bandomi ir reguliuojami.
Zodziu darbas vyksta tobulejimo linkme

Posted: 19 Mar 2008, 14:48
by Yvl
abalei.. reikejo pasikviest juzefa - butu ir pamokes, ir parodes kaip daryt, ir viska sureguliaves!
Posted: 19 Mar 2008, 14:48
by w919
Vito wrote:Inforamcija:
siuo metu atvyke dyno stendo propesionalai is kaimynines Latvijos su sklandzia anglu kalba snekanciu kolega. Nezinau is kur jis. Pasilochinau siuo klausimu.
Atsiveze Hano Valto cielus du mocatociklus. Rodis ir mokins kaip kas ir su kuo darosi ant to stendo. Tuo paciu Julkos beigi mano mocai bus testuojami, bandomi ir reguliuojami.
Zodziu darbas vyksta tobulejimo linkme

Respektas ir dziugu kad pagaliau ir Lietuvoje atsiranda rimtas poziuris i reikalus!!!
Posted: 19 Mar 2008, 15:27
by mindaugasa vol.2
+1
o tai hanu mocai cia aina kaip etalonas?
Posted: 19 Mar 2008, 15:27
by w919
Posted: 19 Mar 2008, 15:30
by Vito
Yvl wrote:abalei.. reikejo pasikviest juzefa - butu ir pamokes, ir parodes kaip daryt, ir viska sureguliaves!
Pasilochinom. Atsiprasom.
Uz super patarima kalu +
Posted: 19 Mar 2008, 15:31
by Vito
mindaugasa vol.2 wrote:+1
o tai hanu mocai cia aina kaip etalonas?
Atkartosiu Juliaus zodzius - Hano mocas siai dienai Baltijos salyse stipriausias. Citatos pabaiga.
Posted: 31 Mar 2008, 12:41
by Vito
Truputis info apie kainas ant stendo:
Uzkelimas, prijungimas, prasukimas - 350 Lt su PVM.
Papildomai kainuoja PCIII ar Dynojetu reguliavimas - galioja valandinis tarifas 100 Lt/val su PVM.
Posted: 31 Mar 2008, 15:17
by Arvis
kainos pigs ?
Kokia nuolaida motofrakcijai ?
Posted: 31 Mar 2008, 15:19
by wundis
aha! o kokia nolaida motofrakcijos zmogams ?
EDIT: nespejau paklaust, ziurau Arvis jau papilde savo klausima! ale bet palieku klausima ir as - atrodys kad cia musu potencialiu klientu daugiau

Posted: 31 Mar 2008, 16:44
by Vito
Deja, o bet taciau siai dienai nuolaidos ant stendo netaikomos niekam, nes:
1. Pats prasukimas, kad pamatyti kreives trunka labai neilgai, taciau nemazai laiko uzimta mocatociklo uzkelimas, tvirtinimas, laidu prijungima ir t.t.
2. Stendas baisiai brungus.
Trumpai esmines priezastys butu tokios.
Posted: 01 Apr 2008, 22:47
by mindaugasa vol.2
o bet pagalvojau: 08 baikams, kur jau su a la traukos kontrolem aina, paprasta pc uzdejus ir pareguliavus ant stendo ar neprades gryba mocas pajuti, kai ta traukos kontrole iziures pavojinga situacija ir prades is kitu matricu (gerai pasakiau) duomenis krauti? ar pc bus pasiruoshes tokiam atvejui? ar pils kaip piles?
o R modeliai su degimo reguliavimu ka darys??