Page 8 of 11
Posted: 24 Apr 2009, 09:31
by mindaugasa vol.2
Posted: 28 Apr 2009, 22:06
by Qu'est ce que c'est
Yvl wrote:Qu'est ce que c'est wrote:galiu dot nuo '95 cb750 nighthawk'o. forma biksi kita, bet kol susirasi reikiama, gali imt. sriegis manau turetu atitikt, nes salnikus kataloge rodo tuos pacius.
zebay! kur prelegt pasimatuot? skaitau uz tabureto sandeliavima saskaita anuliuosiu. jei tiks.
tay parasysi ar tiko varztas arnenax?
Posted: 28 Apr 2009, 22:10
by mindaugasa vol.2
betai questas kai uzsiveda, tai nesustabdysi..
Posted: 28 Apr 2009, 22:17
by Username
turiu itarima kad ceuveskvetas turi slapta potraukti slaptai keistiems dalykams

Posted: 28 Apr 2009, 22:19
by Qu'est ce que c'est
perlu balancas nekokis. rajk parinkt biski

Posted: 28 Apr 2009, 22:20
by Qu'est ce que c'est
Username wrote:turiu itarima kad ceuveskvetas turi slapta potraukti slaptai keistiems dalykams

ke?
Posted: 28 Apr 2009, 22:21
by Username
Posted: 28 Apr 2009, 22:22
by mindaugasa vol.2
ne, nu bet kquestas galutinai sujauke tema, kurioje as pazinausi su storms. shit!
Posted: 28 Apr 2009, 22:33
by mindaugasa vol.2
prisiminiau:
52 dydzio dvieju daliu odine apranga. raudona, juoda, balta. nutrinta ir su defektais (berods striukes uztrauktukas neveikia. bet nepleshta.
pasiimkit, bo vieta uzima
Posted: 28 Apr 2009, 22:49
by efk0nas
mindaugasa vol.2 wrote:prisiminiau:
52 dydzio dvieju daliu odine apranga. raudona, juoda, balta. nutrinta ir su defektais (berods striukes uztrauktukas neveikia. bet nepleshta.
pasiimkit, bo vieta uzima
Aš paimsiu, jei palaikysi iki savaitgalio. Ačiū.
Posted: 29 Apr 2009, 07:57
by Yvl
Qu'est ce que c'est wrote:Yvl wrote:Qu'est ce que c'est wrote:galiu dot nuo '95 cb750 nighthawk'o. forma biksi kita, bet kol susirasi reikiama, gali imt. sriegis manau turetu atitikt, nes salnikus kataloge rodo tuos pacius.
zebay! kur prelegt pasimatuot? skaitau uz tabureto sandeliavima saskaita anuliuosiu. jei tiks.
tay parasysi ar tiko varztas arnenax?
aktuble

visi zhino isskyrus tave
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
netiko - bo neysisuka, o ykrenta
panaudojus lazeri, smegenus ir kazkokia motina viskas surinkta ir veikia ant senu daliu

Posted: 18 May 2009, 20:53
by mindaugasa vol.2
laba,
pajamciau palyginimui priekini radialini panasoniko stabdziu cilindriuka.
rasyti.
arba gal yr bakelis nuo r1 cilindriuko?
skambinti
Posted: 19 May 2009, 23:32
by _heyy
laba vakara,
ieskau kokio nors senovisko radijo/patefono ar pan.
is esmes reikia tik pacio korpuso, kad nebutu sugadintas. elektronika, plastikines/tekstilines dalys, gali buti ir isimtos.
pailiustruoju ko daug maz ieskau

Posted: 20 May 2009, 06:08
by zil130
Turėjom panašią kaime, deja, per kažkuria vieną žiemą ji dingo, ji dingo ne viena o su dar keliais ar keliolik namų apyvokos reikmenimis, tai gal dabar stovi musų radijuška kokiam marceliukes klety ir džiugina lankytojo akį, skaitau toks tai jos likimas džiuginti.

Posted: 20 May 2009, 07:59
by Yvl
hejau, kalvariju turguj (nuo Rinktines g puses) pasitrink... ne tokiu lobiu rasi
iliustruoju viena:
