Page 8 of 30
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 07 Dec 2010, 12:13
by wundis
cia tureciau pamineti kad uralo pas karves (ar pas mergas) visai noreciau. seneli salti?

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 07 Dec 2010, 13:02
by El Traxo
Aš tai tokio prašyčiau iš senelio -
seno, apsilupusiais dažais...
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 07 Dec 2010, 13:20
by ezhiukas
haha, sitas senas apsilupes traktoriukas kainuoja turbut minimum 2 kartus brangiau nei tavo naujas roadkingas. Ir dar sunku rasti pirkt
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 07 Dec 2010, 13:28
by El Traxo
Nu tai, galvoji, prašyčiau senelio beleko?

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 07 Dec 2010, 19:38
by mindaugasa vol.2
El Traxo wrote:Kažin kiek uralui aktualu Brembo su armuota šlanga?
man yr ydomu, kaip staigiai ta slanga bus sudrozta naujos enduro padangos? tokys tvirtinimas, kai nuotraukej, tai - su bajeriu.
skaitau, cia parodinis/eksportinis/vienetinis vaizdelis. naturoje pirkejai gaus kai ka kito?
beje, stormsa galetu pasisakyti alyvos siurbliu turbinimo klausimu?
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 08 Dec 2010, 10:16
by Wobbler
Jaudintis neverta, Mindaugai. Progresas Rusijoj zygiuoja i prieki bud' zdarov, dar tik 21 amziaus pradzia, o jie jau, ziurek, ir diskini stabdi isigudrino panaudoti. Dar po kokiu 200 metu ismoks ir slanga apsaugoti nuo padangos
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 08 Dec 2010, 10:59
by storms
mes su cervesetu priejom isvados, kad civiko zemo slegio dyz.kuro pompele uralo pompa deda i pavesi
ar minejau, kad hondos nelaiko?
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 10 Dec 2010, 12:43
by Abbath
A drepno siurbliui yr pasiulymu? Otai mano kepalas kolkas sugalvojo nebent gamint visiskai nauja.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 11 Dec 2010, 07:14
by ezhiukas
bandai veronika prikelt?

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 11 Dec 2010, 23:38
by Abbath
Veronika laukia ES paramos, nes Kubilius apkarpe biudžetą ir tarybinio broko renovacijai lėšų dabar nėra. Užtai reikia rinkt informaciją ir rašyti projektą.
O Giedrius ryškiai nepadeda, nes arba nenori arba apie Drepnus nixuja nesupranta.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 16 Dec 2010, 14:07
by tckd
Ministerija taip pat ėmėsi naudojimosi keturračiais motociklais taisyklių peržiūros.
Kelių eismo taisyklėse siūloma įvesti naują sąvoką „galingasis keturratis“, į atskirą kategoriją išskiriant didesnės galios keturračius motociklus, kurių variklio galia viršija 15 kW.
Šiuo metu tokie keturračiai vadinami „sunkiaisiais“ ir yra registruojami traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų registre. Jų techninei būklei taikomi supaprastinti reikalavimai, o norint vairuoti reikia turėti traktorininko pažymėjimą. Įstatymo pataisose siūloma, kad galingieji keturračiai būtų registruojami Kelių transporto priemonių registre, o juos vairuoti galėtų asmenys, turintys A ir B transporto priemonių kategorijos vairuotojo pažymėjimus. Tikimasi, kad iš esmės sugriežtinti reikalavimai šių transporto priemonių techninei būklei ir vairuotojų pasirengimui padėtų užtikrinti saugesnį eismą keliuose.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 16 Dec 2010, 14:58
by wundis
heh. pagal Q (galios/mases santykis) galejo gi pasiulyt. jei te bozenstvenai sveria ir nivalyt nieko - traktorius. o jei lengvutis ir valyt (nors keturaciui tas valinimas yra labai reliatyvu) - kaip A+B.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 18 Jan 2011, 22:23
by Arvis
jei triumfas nebetinka vazinejimui - pasigamink is jo buities rakandus
http://technabob.com/blog/2011/01/10/tr ... -recycled/" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 18 Jan 2011, 22:27
by storms
kazkur ant dienu maciau daug didesne triumfinio stuffo kolekcija
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 18 Jan 2011, 22:31
by rprznt
vaaa kur vogti mocai eina -i baldu pramone!!!