Page 8 of 10
Posted: 19 Jul 2010, 22:42
by Teo
hehe, žėk, į štą fiškę kaip tik lenda šitas devaisas

Posted: 19 Jul 2010, 23:05
by storms
skaitrau noriu ignore mygtuko
jungiu martyna nx
Posted: 20 Jul 2010, 07:35
by Arvis
Martynas wrote:Teo wrote:kilo tokia briedova mintis - gal tu supainiojei sirenos fiškę su diagnostine jungtim?
diagnostine fiske juk is kaires, kur kompas ir saugikliai... o sirenos po sedyne, ta tai zinau

ble.....nu ne kniaukles cia fyske...
edit...nu blet blet martynai esi lopas. Negi nekilo mintis pagooglint kaip ta jobana sirena atrodo ?

I kuri jos gala tu ta savo fiske kistum ?
Posted: 20 Jul 2010, 09:24
by Martynas
daugiau laisvu fiskiu pas mane nera... jei ta ne reksnio, tada isvis jo neturi buti..?

o kaip atrodo sirenos fiske is virsaus per google nerodo..
nu bl... susinervinau, gal tas reknys su visais laidais nupjautas, todel ir fiskes nera...
Posted: 20 Jul 2010, 09:53
by Arvis
Turesi blet paciulpc kad pats internetu nemoki naudotis. Ziurek nuotraukas kur tavo fishke turi but.
http://www.hdforums.com/forum/dyna-glid ... fxdwg.html
Posted: 20 Jul 2010, 09:56
by Arvis
edit, tik nedrisk bl pasakyt kad nematai sito linko
Posted: 20 Jul 2010, 09:59
by Martynas
vo ble, nu ir pasiloxinau.... Arvi alus is manes..

Posted: 20 Jul 2010, 11:01
by Teo
Martynas wrote:vo ble, nu ir pasiloxinau.... Arvi alus is manes..

uahahaha

tai gal ir blogai motoras dirba, kad benzo truksta?

Posted: 20 Jul 2010, 11:04
by Martynas
nea Teo, benzo netruksta... o ko blogai dirba tai, neatsakytas klausimas...
Posted: 20 Jul 2010, 11:48
by Shadow
Martynas wrote:vo ble, nu ir pasiloxinau.... Arvi alus is manes..

Tau Arvis sake, kaip atsiskaityt turesi

Posted: 20 Jul 2010, 11:49
by Teo
Shadow wrote:Martynas wrote:vo ble, nu ir pasiloxinau.... Arvi alus is manes..

Tau Arvis sake, kaip atsiskaityt turesi

Nesuoratau - kaip čia taip arvis visus laurus nuskyne?
Posted: 20 Jul 2010, 12:24
by Arvis
OK perleidziu priza.
Posted: 20 Jul 2010, 13:17
by Martynas
negi Arvis alaus negeria?

teo tau irgi pastatysiu, uz gerus patarimus.

Posted: 20 Jul 2010, 14:06
by Dzuku_Briedzis
Martynas wrote:negi Arvis alaus negeria?

teo tau irgi pastatysiu, uz gerus patarimus.

Arvis wrote:Turesi blet paciulpc

Posted: 20 Jul 2010, 14:11
by Teo
baikit pilstyti is tuscio i kiaura. tema atsakyta, tegu Yvlas pragtrina nax visas blevyzgas.