Page 8 of 12

Posted: 27 May 2008, 14:59
by Yvl
tckd wrote:dazai plastiko ir bako skirias, perpistas konkreciai! :^o


gerulis! =;
berods turiu slaptu spyfoto KAIP buvo dazhomas esvukas... :)
paieskosiu namie..

Posted: 11 Sep 2008, 13:16
by nepykit
Prikeliu skyreli paskleisdamas ganda, kad anavatoki prietaisa tik dar biski patiuninguota ir pagrazinta priedu x, galite pamatyti ant legendinio lenktynininio W SV'uko (katruo nepaslaptis, kad.. kartais pasivazineju!) :D

Dar ant jo galite pamatyti ir yspudingas custom priekines lempas "Dabl-Vertikal-Priešrūkin edyshin" (gaila neturiu iliustracijos) (ai, gi bendrai turiu!)

Image

Posted: 11 Sep 2008, 13:23
by wundis
pimp my sv650! =D>

EDIT: kai pritaisysit sparnus duokit zinot :D

Posted: 25 Jul 2009, 20:56
by M`BaubZ
labas vakarėlis!

skaitytojai teiraujasi, koks šito projekt-baiko likimas.

be to, gal pas w ar dar ką nors liko nuo jo stockinių gabaliukų?
konkrečiai - pakojų tie kronšteinai strytiniai ("loweriai"). ką?

Posted: 26 Jul 2009, 16:50
by Yvl
esvuka marsrutu Vilejka - Sporto gatve sekmingai jodo vienas liankas

Posted: 27 Jul 2009, 14:46
by w919
M`BaubZ wrote:labas vakarėlis!

skaitytojai teiraujasi, koks šito projekt-baiko likimas.

be to, gal pas w ar dar ką nors liko nuo jo stockinių gabaliukų?
konkrečiai - pakojų tie kronšteinai strytiniai ("loweriai"). ką?
SV sugrazintas i gatvini pavidala perejo i naujo savininko rankas. Kronsteinai, su kitais gerais dalykais, liko ant motociklo.

Pas mane liko tik lenktyniniai spoileriai, kuriuos planuoju parduoti.

Posted: 27 Jul 2009, 14:48
by gonzas
savininkas zino, kad smaugei iki dugno?

jei savininkas nezino, tai kiek sumokesi kad nesuzinotu?

Posted: 27 Jul 2009, 14:49
by _heyy
tai kad jau pinigai sumoketi :pazors:

Posted: 27 Jul 2009, 15:25
by w919
gonzas wrote:savininkas zino, kad smaugei iki dugno?

jei savininkas nezino, tai kiek sumokesi kad nesuzinotu?
taip. neabejoju, kad pries pirkdamas sia tema perskaite nuo-iki. :)

Posted: 21 Sep 2009, 12:04
by liankas
w919 wrote:
gonzas wrote:savininkas zino, kad smaugei iki dugno?

jei savininkas nezino, tai kiek sumokesi kad nesuzinotu?
taip. neabejoju, kad pries pirkdamas sia tema perskaite nuo-iki. :)
Perskaite, perskaite. Arvis irgi zodi buvo tares. Bet negali pykt. TFU tfu daiktas tarnauja kol kas be priekaistu. Aisku jeigu vietoje butu tachomerto vidine apsaugine plasmaske, tai per lietu ji <tachografo rodykle> neprasisuktu atgal per ribotuva... Bet is kitos pusies negali pykt. 'Detalke' kitas sezonui bus uzsakyta, o pats gavau proga "susipazinti" su skydeliu ir ji pakrapstyti.
Ir dar Penktadieni suzinojau, kad Kenoje uzdaryta vienintele <pakeliui vaziuojant is Vilejkos- MIckunai-Lavariskes-Kena> benzokolonke. Ir kad nuo momento kai uzsudega kuro lempute galima nuvaziuoti 35 km :roll:

reikia

Posted: 08 Mar 2010, 11:21
by liankas
Ahoi reikia pabalgos.
Gal koks geras ar nelabai zmogus noretu patarti is kur gauti shitava detale?
http://www.bikebandit.com/suzuki-motorc ... 9sch271019
http://www.bikebandit.com/showschematic/m6709sch271019

Is antro paveiksliuko LOT NOMER 18.
Bike bandit aisku gera kaina siulo, nu bet shipmentas 130 USD eto uze slishkom.
HELP?

Posted: 08 Mar 2010, 11:33
by M`BaubZ
šitos šūdų krūvos pardavėjui skambinai? spydikas nuotraukoj matosi, tai gal reikiama detalė yra...

Posted: 08 Mar 2010, 11:38
by liankas
M`BaubZ wrote:šitos šūdų krūvos pardavėjui skambinai? spydikas nuotraukoj matosi, tai gal reikiama detalė yra...
paskambinti galima, bet kiek matau is nuotraukos- zopa...

Posted: 08 Mar 2010, 11:52
by ezhiukas
neprasidek su fedexo shippinimu. Dar ir LT gausi sumoket kruva visokiu mokesciu uz tarpininkavima ismuitinant. Nebent siust statuose iki atlantiko, o i LT siust jau per atlantika

Re: reikia

Posted: 08 Mar 2010, 12:57
by Vito
liankas wrote:Ahoi reikia pabalgos.
Gal koks geras ar nelabai zmogus noretu patarti is kur gauti shitava detale?
http://www.bikebandit.com/suzuki-motorc ... 9sch271019
http://www.bikebandit.com/showschematic/m6709sch271019

Is antro paveiksliuko LOT NOMER 18.
Bike bandit aisku gera kaina siulo, nu bet shipmentas 130 USD eto uze slishkom.
HELP?
Aprilijoj-Suzukyje nebandei klaust?