Page 8 of 8

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 22 Oct 2013, 15:29
by storms
O kur dėsi statybinės technikos filtrus už 10k eur? Galėjo paimt, tai ir paėmė

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!

Posted: 22 Oct 2013, 15:32
by storms
Realiai biški užpisot visais kanalais transliuot tą patį