Motofrakcija
notomorrow
https://www.motofrakcija.lt/forum/
Naujas HD dealeris ant LT!!!!
https://www.motofrakcija.lt/forum/viewtopic.php?t=1965
Page
8
of
8
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted:
22 Oct 2013, 15:29
by
storms
O kur dėsi statybinės technikos filtrus už 10k eur? Galėjo paimt, tai ir paėmė
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted:
22 Oct 2013, 15:32
by
storms
Realiai biški užpisot visais kanalais transliuot tą patį