Page 8 of 8

Posted: 13 May 2008, 22:38
by didzhej
neaiskink kaip man leisti laisvalaiki :)
eik KICKINT!!!
ir dar gerai butu, kad rastum man Ducati monsteri..

Posted: 13 May 2008, 22:43
by cliff
didzhej wrote:neaiskink kaip man leisti laisvalaiki :)
eik KICKINT!!!
ir dar gerai butu, kad rastum man Ducati monsteri..
kicko treniruoklis bazuojasi 15km nuo kauno, ne visada isheina ten nulekt, planas kevirtadieni..nes ryt kaunas vs vilnius stebesiu su bokalu halej!

Posted: 13 May 2008, 22:46
by tckd
noreciau pasitikslint o jus Front kick trenirojates ar kazkoki belenkoki?

http://www.youtube.com/watch?v=RMMBRBNtZLw

Posted: 13 May 2008, 22:46
by didzhej
kas cia per pasirinkimas kaip alaly gert?

Posted: 13 May 2008, 22:50
by Wilkolakis
Aš už raudoną. Blondinam ši spalva puikiai tinka :D

Posted: 13 May 2008, 22:51
by didzhej
aa.. eee... nunu :oops:

Posted: 13 May 2008, 23:08
by wundis
Wilkolakis wrote:Að uþ raudonà. Blondinam ði spalva puikiai tinka :D
ACIU ! zinojau kad kam nors patiks mana kambinacyje :rock: :D

Posted: 16 May 2008, 13:16
by El Traxo

Posted: 16 May 2008, 14:19
by didzhej
:D :D :D :D :D :D

Skaitau as visiskai esu nesaugus savo gyvenimo kelyje! :D #-o

Aciu uz nuorodas, pergalvosiu savo pietu meniu! :-k

Re: Pasirinkimo kryzkeleje *BMW vs. Ducati

Posted: 04 Aug 2010, 18:10
by wundis
prikeliu tema.

labadiena,

parasysiu, kad siandien test draivinau '07 1200gs.
varinkelis baisiai idomus, opozito lyg siol nemaigiau. stovint vietoj ir sukiojant rankena jauciasi visokiu smagiu jegu krutinanciu inventoriu.

sedesena - aukstas. tiesi, kojos kazkaip nepatogiai i prieki isnestos, arba cia nuo zzro perlipus toks ispudis susidaro. ir butent del tu koju atrodo kad sedi kirpejo kedej, na, panasiai. kreslas minkstas ir patogus, mygtuku daug (hule te beemve permaste posukiu sistema, nesuprantu).

stabdziai - yra, su kazkokiu tais brake assistu. nezinau kas tas yra, bet indikacine lempute rodanti kad anie neveikia dege kokias 2 minutes.

garsas nesuprasi koks. kaip troleibuso gal?

isvaziavus i gatve buvau nemaloniai nustebintas kad ... nu nivalyt nu. jomajo litras dusimta o sitaip netraukia. net pagalvojau kad gal stabdziai kokie uzsikirte galinio rato kad sitaip nevaziuoja bet nikuje :/ o gal yra kur uzleptas "noob" mygtukas?

pavazinejes susidariau ispudi, kad i darba nepatogu - didelis, sunkus, nemanevringas ir tarp masinu nelenda, i bekele del tu paciu priezasciu irgi nelysciau. tai belieka tik storam vokieciui vazinet prancuzijos serpantinais? kazkokia parketine paddelke? nusivyliau. labai.

PS gal nebent miegot ant jo patogu, bo vietos daug.

labai noreciau kad kaledu senelis duotu patestdraivint afrika ir adventreri.

Re: Pasirinkimo kryzkeleje *BMW vs. Ducati

Posted: 04 Aug 2010, 21:15
by mindaugasa vol.2
lab malonu, kad wundis ne tik karviu nelaiko, bet ir ant bmw paraso.
labai lauksime, kuomet tamista testuosite s1000rr

pasiraso: susijaudine pirkejai

Re: Pasirinkimo kryzkeleje *BMW vs. Ducati

Posted: 04 Aug 2010, 23:12
by El Traxo
po zzro nivalit? Nieko nuostabaus :albino:

Re: Pasirinkimo kryzkeleje *BMW vs. Ducati

Posted: 05 Aug 2010, 00:07
by wundis
gi atsisedau grizdamas namo ant zzro tai jetai kaip viskas dziugina. posukiai vietoj, kad ir karve stora ir plati bet vistiek siaura... ir valdosi ir viska ir zyles ziuro.
aisku, pripratimo reikalas, bet imho tas beenve kazkoks tais skoto ir to storo isreklamuotas daigtas kuris gali patikt tik nebent kokiems fanbojams :dontknow: dj? patinka gs?
jau minejau kad nusivyliau?

Re: Pasirinkimo kryzkeleje *BMW vs. Ducati

Posted: 06 Aug 2010, 15:53
by didzhej
ducati keisciau i BMW F800GS.
K1200GS - kaip viena alternatyvu, bet tada daugiau reikalavimu jam.

man patinka, nes (jau rasiau), kad man jo reikia vazinet po prancuziskus serpantinus.
nes tik 2000km su ducati buvo isukti ne kelionese.

dar mastyma mastau apie KTM Adventure, bet anas zveris bekeles, kazkaip kelione keliaut. NU GAL.

Re: Pasirinkimo kryzkeleje *BMW vs. Ducati

Posted: 06 Aug 2010, 15:59
by Dzuku_Briedzis
Adventure nedziugina kuro sanaudom.
9-12ltr/100km