Page 8 of 22

Re: Irankiai

Posted: 30 May 2011, 10:56
by mindaugasa vol.2
labadiena,

priklausomai nuo numatomo darbo, neimk tu, kur naujas uz 1000lt. jei imti grubiai, spresti is aparto isores, tai tie, kurie turi tik du mygtukus parametru reguliavimui yr gaidys. t.y. tiks virinti daugmaz vieno storio metalo lakstus. jei atsiras reikalas pvz. plonai skardai pasivirinti, bus beda. arba atvirksciai.
vielos traukimo mechanizmas bus plastmasinis, isdilus ratukams nerasi is kur paimt atsarginio ir pan.
nors, pvz. einhel bus jau geriau, negu aplamai noname..
normaliu atveju, turetu tureti ne tik "min\max" reguliavima, bet ir impulso trukmes arba ir formos nustatyma, diskretini galios reguliavima, keiciama vielos padavimo zarna.
riboto biudzeto atveju, gaunasi - naudotas.
su balionu pildymu - atskira epopeja. zr. kazkuria tema skyrelyje. balionu pildytoju mafija, pasitvarkiusi reikala normatyviniu aktu lygyje ir rurina piliecius kaip nori.

Re: Irankiai

Posted: 02 Jun 2011, 09:48
by Teo
atlikus nedideli rinkos tyrimą, paaiškėjo, kad yra grubei trys kategorijos aparatų:
- made in čaina, kur kainos iki 1000 lt
- made in čaina, kur kainos grubei 1000-2000 lt
- made in čaina, bet jau žinomo europinio brando, kur kainuos nuo 2000...

visi didesni pardavėjai, šalia visokiu ten esabų ir kitu garsių vardų, turi po "savo atrastą" labai "neblogą" čaina brendą, kuri ir siulo tokiems kaip aš. suradau viena toki patrauklu varianta - stick/mig/tig viename made in čaina, be popieriu atiduoda gal uz 1600.

Re: Irankiai

Posted: 02 Jun 2011, 09:49
by ezhiukas
kazkaip nelabai as pasitiniu tais all-in-one sprendimais made in china.

Re: Irankiai

Posted: 02 Jun 2011, 09:51
by storms
3in1 uz tiek tikrai bus kakalas

Re: Irankiai

Posted: 02 Jun 2011, 10:28
by tckd
El Traxo wrote:Laba diena,
nepasakysit kokioj įrankinėj galima įsigyti 12mm pločio plokščią atsuktuvą? Senukai nekoNpetentingi
pasirodo louis konplekte yra! 12mm

Re: Irankiai

Posted: 02 Jun 2011, 10:33
by Qu'est ce que c'est
pritariu. skaitau, kad reik imti SP

Re: Irankiai

Posted: 02 Jun 2011, 10:38
by mindaugasa vol.2
as tai dabar mig'o aplamai neimciau. tig'as valdo.
na arba bent jau labai pradvinuta mig'a, kad ir spalvotus metalus eitu virinti normaliai

Re: Irankiai

Posted: 02 Jun 2011, 12:11
by Teo
storms wrote:3in1 uz tiek tikrai bus kakalas
lentynos kaina jo apie 2300 - kaip kinietiškam brendui tai visai nemazai, o ir pats brendas atrodo rimtai ri gamina belenkoki kieki suvirinimo irangos http://www.hugongwelds.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

trys in van vilioja, nes yra galimybe pasimokinti dirbti ir su tigu, ir sode kokius vartus su elektrodu suvirinti, kai suges.
uz kazkur 2800 iseina super duper esab migas, su kompiuterizuotu valdymu ir lcd - nu bet atvirai - nx man tolio reikia, jeigu per metus suvirinsiu duok die kelis metrus siuliu...
alternatyva butu pirkti paprastesni kinietiska miga uz mazdaug 1000...

Re: Irankiai

Posted: 02 Jun 2011, 12:18
by ezhiukas
skaitau kad elektrodine svarke reikia pamirst. Paprastam useriui idealus dalykas yra paprastas migas. Tigas aisku valdo, bet brangesnis ir su juo sunkiau ismokt virint.

Re: Irankiai

Posted: 02 Jun 2011, 12:18
by Yvl
numatai, lentynos kaina daznai priklauso tik nuo pardaviko apetito ir visiskai nereiskia kakybes :) jei jau lentynoj 2300, is po skverno pardoda uz 1600, tai kiek jis is tikruju vertas? :)

Re: Irankiai

Posted: 02 Jun 2011, 12:22
by Teo
Yvl wrote:numatai, lentynos kaina daznai priklauso tik nuo pardaviko apetito ir visiskai nereiskia kakybes :) jei jau lentynoj 2300, is po skverno pardoda uz 1600, tai kiek jis is tikruju vertas? :)
tokia logika galima vertinti absoliuciai viska, bet niekaip neivertinti...
is kitos puses ziurint, tu kitaicu kazkaip labai nebijau, nes vistik parduoda ne senukai, o rimtos, save gerbiancios firmos, salia rimtu brendu, uz brangiai...

Re: Irankiai

Posted: 02 Jun 2011, 12:29
by ezhiukas
nu kitaicia gali pagamint toki pati daikta uz 1$ ir uz 10$. Jei nusiperki uz 10$, tai veikia visai gerai, jei uz 1$ tai tiek ir teveikia :) Puse amerikos kitaicu irankius naudoja ir nesiskundzia. Aisku, ten tie irankiai visai ne tokie kokie pas mus guli senukuose :)

Re: Irankiai

Posted: 02 Jun 2011, 13:39
by Qu'est ce que c'est
siulau pradet ziuret nuo garazo? el. ivado galingumo. jei ijungus pvz. 2kW grelka sviesos prigesta, tai niek nebus su vienfaze svarke.
pac dariau nauja ivada vien del svarkes.

Re: Irankiai

Posted: 02 Jun 2011, 15:57
by Teo
Qu'est ce que c'est wrote:siulau pradet ziuret nuo garazo? el. ivado galingumo. jei ijungus pvz. 2kW grelka sviesos prigesta, tai niek nebus su vienfaze svarke.
pac dariau nauja ivada vien del svarkes.
virinau su inverteriniu elektrodu 160A - veike pukiausiai, mana kad turetu uzstekti

Re: Irankiai

Posted: 20 Nov 2011, 17:37
by tomasn
turiu nemalonu atsitikima va tokiu pavidalu
Image
Image

varzto galva 19-kos, aliuminine kokiu 4-5 mm gylio
lyg ir buna spec galvos nuzystu varztu isukimui su spiraliniu atvirkstiniu sriegikliu. gal kas turite paskolinimui?