Page 8 of 46
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 29 Dec 2010, 17:10
by tckd
sudu kultas kaip minimum.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 29 Dec 2010, 17:13
by mindaugasa vol.2
taip!
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 30 Dec 2010, 16:43
by Username
Manau Mindaugai laikas padaryti lietuviska alternatyva:
http://www.performanceandperfection.com/miraclemod.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 30 Dec 2010, 18:46
by mindaugasa vol.2
shitas buvo parasyta tinka labiau stunt ridingui. jei mokeciau vaziuoti ant vieno rato kol pirma aplinkiniams, o po to ir man paciam nusibosta, o galiausiai ir per jutjube niekas neziuri to briedo, tai butinai imciau auksini air boxa.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 31 Dec 2010, 17:57
by mindaugasa vol.2
yra manoma, kad geriausiai naujus metus sutikti yra tikrinant jusu motociklo voztuvu tarpelius.
taigi, voztuvu dangtelis jau nuimtyas, irankiukai paruosti, garuoja, laikia 12val.
paziuresime, ar tarpeliai laiko 7metus, ar nelaiko?
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 31 Dec 2010, 19:07
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:yra manoma, kad geriausiai naujus metus sutikti yra tikrinant jusu motociklo voztuvu tarpelius.
taigi, voztuvu dangtelis jau nuimtyas, irankiukai paruosti, garuoja, laikia 12val.
paziuresime, ar tarpeliai laiko 7metus, ar nelaiko?
kad saliutam einant runkela nesudrebetu!

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 31 Dec 2010, 20:05
by tckd
ne tik basliuose nauji metai sutinkami pagal feng sui. nuejau ir nuemiau bergui duslintuva! an 12 desim vidun petardas ir sprogimai atitiks euro3 reikalavimus garsui ir ismetamam sieros dioksidui

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 01 Jan 2011, 19:21
by mindaugasa vol.2
labadiena,
tai naujus metus noreciau pradeti problemine diskusija: voztuvu tarpeliai, kokie jie?
siaip, butina pasakyti, jog kwakaliuko voztuvu tarpeliai laiko labai neblogay. pvz. ismetimo puseje visi ok.
su salyga, kad turimu matavimo ploksteliu "zingsnis" per didelis (0.05mm), tai per daug tiksliai numatuoti nepavyko.
taciau pora isiurbimo kele abejoniu. ir tai, patikimai pasimatuoti trukde prastas priejimas.
vis del to, ar mirtina, jei isiurbimo voztuvo termo tarpelis yra tarkime 0.1mm, kai maziausias leistinas yra 0.11mm?
sezona laikys?
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 01 Jan 2011, 21:20
by M`BaubZ
aš negaliu nieko žinot apie tai, ar laikys, bet nematau priežasties nesureguliuot.
viskas gi jau nuardyta, ne? kad paisektum šaibas liko atsukt tik gal kokius 23 varžtus?
+ iki sezono dar 3-4 mėnesiai, tai sočiai laiko susišaudyt reikalingas šaibas, naujas tarpines ir t.t.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 01 Jan 2011, 21:55
by mindaugasa vol.2
priezastis viena - tingulys.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 01 Jan 2011, 21:58
by M`BaubZ
tai gal per 3 mėnesius dar pasitaikys diena, kai norėsis pasikrapštyt prie moto?
aš, pvz, nežinau tiksliai ką, betkažką tikrai atiduočiau už galimybe šaltuoju laiku pasukiot varžtus.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 01 Jan 2011, 23:12
by zil130
Taip jei gali nedaryt šiandien, tai ir nedaryk, nes rytoj gal jau ir nereikės. Gal nutrenks automobilis ir nebereikės jokio moco.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 02 Jan 2011, 10:32
by Username
Ir baigsi gyvenima taip ir nesureguliaves voztuvu? Nu jau ne
Daryk siandien.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 02 Jan 2011, 13:07
by mindaugasa vol.2
ar labadiena, kas nors praktikuojate zvakiu ne keitima kozna karta, o elektrodo tarpelio patikrinima, jei reikia - pataisyma ir zvakes valyma?
kodel ne?
normali manualuose numatyta procedura.
kodel neteko girdeti, kad kas nors taip elgtusi, uzuot pakeites zvakes paprastuoju budu?
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 02 Jan 2011, 13:24
by tckd
tai kad ner ka labai valyt tose zvakese o ir keitimo priezastis dazniausia kad neaisku kada ir kas keite. trecia suda ta zvake kainuoja kad i pora metu nepakeist karta
