Page 8 of 11

Posted: 28 Aug 2008, 15:38
by didzhej
anglas nusisnekejo.
duodu minusa.

Posted: 28 Aug 2008, 15:39
by anglas
nepulsiu ginčytis,nes tau sėdint Anglijoje turbūt geriausiai sekasi žinoti mūsų vietines aktualijas =;[/quote]

Ponuli Aivarai, del tokiu jusu ( neasmeniskai ) renginiu organizavimo ir ima paras! :rock:

Posted: 28 Aug 2008, 15:40
by anglas
didzhej wrote:anglas nusisnekejo.
duodu minusa.
Nors ir du, jeigu nesupranti ironojos

Posted: 28 Aug 2008, 15:50
by w919
anglas wrote:Vyrai, taigi yra paprastas dalykas: vaziuokit tuos posukius leciau kol suprasit kad galima vaziuoti greiciau!
reali saugumo priemone! Anglui medali, Lietuvos motosportas isgelbetas!!

Posted: 28 Aug 2008, 15:58
by Username
:lolol:


Rimtai gi! Kaip jie durniai nesupranta, kad reikia vaziuoti biski leciau ir griuvimu nebus!

Posted: 28 Aug 2008, 16:04
by didzhej
anglas tu suvoki kas yra sportas, ar nors ir du kartus tau pasakyti, kad nusikalbejai nusikalbesi ir toliau?

.. o gal tave reikia trint kaip piktybini?

Posted: 28 Aug 2008, 16:08
by wundis
JUS NESUPRANTAT IRONIJOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111!!!111!!111(vienas)(vienas)00_))!

EDIT: ironOjos

Posted: 28 Aug 2008, 16:11
by Vasiukas
anglas wrote:Nors ir du, jeigu nesupranti ironojos

Posted: 28 Aug 2008, 16:18
by didzhej
ironoja

pagooglinau:
vienas is variantu naudojant kalboje, bet supratau, kad apie futbola:
Standartinë Coldest 07 Rgp 2008, 11:04
Arba tu nesupratai, kà að ið pat pradþiø norëjau pasakyt, arba èia tavo subtili ironoja... Kalbëdamas apie Barca Kaune, turëjau omeny galimà FBK Kauno ir Barcos galimà susitikimà Èempionø lygos grupiø etape...


Wikipedia pasimetus:
Straipsnis tiksliu ávestu pavadinimu neegzistuoja.

yahoo.com:
Da ironoja bude veca proziva sefa drzave za titoizam, a sam ima biografiju ...
*atvirai sakau, nzn kokia kalba.

Dar rasta per livejournal.com:
a moja - ironoja :)

Delfi.lt:
Romantiðki pasakojimai
Keista ironoja.Bet tikrai nebus taip nuostabu, kaip as visada svajoju

*ne vienas anglas turi savo zodyna!

Nu ir finalui paziurejau motofrakcija.lt:
No topics or posts met your search criteria

Posted: 28 Aug 2008, 16:23
by w919

Posted: 28 Aug 2008, 16:25
by Renaz

Posted: 28 Aug 2008, 16:25
by tckd
Aronijos vyna turite oumeny? Ou je!

Posted: 28 Aug 2008, 16:26
by Yvl
tckd wrote:Aronijos vyna turite oumeny? Ou je!
a nuo to tryda 3 dienoms garantuota budavo! =;

Posted: 28 Aug 2008, 16:27
by didzhej
sitas geras, as irgi pasilinksminimui dejau:
cia

Posted: 28 Aug 2008, 16:42
by El Traxo
didzhej wrote:yahoo.com:
Da ironoja bude veca proziva sefa drzave za titoizam, a sam ima biografiju ...
*atvirai sakau, nzn kokia kalba
mogu ti sigurno reciti da ovoje na serbskom.