Page 8 of 8

Posted: 04 Sep 2008, 16:35
by gonsaless
Username wrote:Norejau paklausti Vito, o tas Suzas apskritai is kur? Ta prasme jis cia naujas/naudotas buves is LT ar jis is amerikes?
Vito wrote:Iš Amerikės. Atvežtas gerb. Naurio pernai gerokai prieš sezoną. Ir pačių buvo pakeista galinė šakė ir uždėtas sveikas ratlankis (neremontuotas).
Dar turėčiau pastebėti, kad pernai antrame etape Estijoje greičiausiame posūkyje kritau, motociklas vertėsi.
siemet ir tame posukyje kritai :-k

Posted: 04 Sep 2008, 16:37
by ezhiukas
Vito wrote:
Username wrote:Norejau paklausti Vito, o tas Suzas apskritai is kur? Ta prasme jis cia naujas/naudotas buves is LT ar jis is amerikes?
Iš Amerikės. Atvežtas gerb. Naurio pernai gerokai prieš sezoną. Ir pačių buvo pakeista galinė šakė ir uždėtas sveikas ratlankis (neremontuotas).
Dar turėčiau pastebėti, kad pernai antrame etape Estijoje greičiausiame posūkyje kritau, motociklas vertėsi.
nu jei is amerikes, tai pezda. Vienareiksmiskai kalta amerike, px kad visai kita ratlanki uzdejai :D

Posted: 04 Sep 2008, 16:38
by Vito
gonsaless wrote: siemet ir tame posukyje kritai :-k
Ne. Ðiemet lëèiausiame posûkyje kritau. Ir viskà pamenu netgi.
Tobulëju taip sakant :D

Posted: 04 Sep 2008, 18:57
by Username
Vito wrote:
Username wrote:Norejau paklausti Vito, o tas Suzas apskritai is kur? Ta prasme jis cia naujas/naudotas buves is LT ar jis is amerikes?
Iš Amerikės. Atvežtas gerb. Naurio pernai gerokai prieš sezoną. Ir pačių buvo pakeista galinė šakė ir uždėtas sveikas ratlankis (neremontuotas).
Dar turėčiau pastebėti, kad pernai antrame etape Estijoje greičiausiame posūkyje kritau, motociklas vertėsi.
gal gali buti kad po to vertimosi gavo koki smugi ir atsirado mikroitrukimai kurie nebuvo pastebeti?

Posted: 04 Sep 2008, 22:06
by Renaz
Ale kad jus zinotumet kaip gerai sitos nuotraukos ziurisi su Death Magnetic fone, po melyno 1.2 Utenos ir tortillu pakelio? Nezinosit.

Posted: 04 Sep 2008, 22:07
by tckd
Renaz wrote:Ale kad jus zinotumet kaip gerai sitos nuotraukos ziurisi su Death Magnetic fone, po melyno 1.2 Utenos ir tortillu pakelio? Nezinosit.
nieko nepazystu ir niekur neziuriu bet melynas 1,2 jau an dugno.

Posted: 04 Sep 2008, 22:11
by Renaz
Aha, sakiau melynas gerai. O tu gincyjais, sakei "geriau bembiksai rudeni".

Posted: 04 Sep 2008, 22:49
by gonzas
kas apie bembiksus, tai shivakar emiau karjera ir panemunes pievas!


smaugti lyjant - jega.

skaitau nedvasingi panasonikai yra bailiu sportas!


vito - acakyk!

Posted: 05 Sep 2008, 08:14
by Vito
Taineble.
Uþtai keturatis intensyviai ruoðiamas gonTkëms.

Posted: 05 Sep 2008, 08:31
by gonzas
atv irgi yra amebu sportas, nes vaziuojant per upeli gali koja susikelt ant sedynes!