Page 8 of 14

Posted: 18 Apr 2009, 16:03
by _heyy
ten KROSINIAI motociklai. prasom nemaisyti, o ta skaitala, gali ismest.

taip pat siulau apsispresti, kuri is situ dvieju nori ismesti is saraso:

- valit
- pigi priežiūra, patikimas, neegzotika

nes taip nebuna. na golfas su duja nebent, bet ten ne mocas.

Posted: 18 Apr 2009, 16:36
by El Traxo
Taip išeina, kad omenį laikiau a la dual sport, o žiūrėjau į hardus? :dontknow:
Bet tai gi nėr blogai ;-)

Posted: 18 Apr 2009, 16:40
by El Traxo
_heyy wrote:taip pat siulau apsispresti, kuri is situ dvieju nori ismesti is saraso:
- valit
- pigi priežiūra, patikimas, neegzotika
pal pala, jei valit, tai bus nepatikimas ir brangios zap.čiastės? nu nzn...

Posted: 18 Apr 2009, 16:42
by _heyy
valinimas yra atvirksciai proporcingas variklio resursui.

visi zinomu gamintoju motociklai yra patikimi, tik jus resursas yra ivairus, ti kai pradedama priziureti motocikla ne pagal gamintojo rekomendacijas, tada islenda legendos apie nepatikimuma :D

Posted: 18 Apr 2009, 18:36
by ezhiukas
o kaip lc4? Kaip suprantu ten pilnai street legal softas. Motoro resursas turetu buti gana didelis. Svoris panasus i visokiu xt ar dr, bet motoriukas kokiais 10 ag galingesnis, pakaba, stabdziai kur kas geresni sudeti. Turetu buti visai idomus variantas. Justutis siandien aukstadvaryje visai gerai pavare su tuo lc4, padare ir kur kas piktesnius aparatus :)
Va pvz kad ir toks - http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=89562

Posted: 18 Apr 2009, 19:16
by _heyy
tai kad prase 400 ccm. jei kartele kyla iki 650 ccm, tai jo, lc4 kaip variantas :)

Posted: 18 Apr 2009, 19:24
by mindaugasa vol.2
alio?!
o kaipgi minsk-enduro?
:-k

Posted: 18 Apr 2009, 20:16
by ezhiukas
traxo nera labai zemas ir lengvas, tai skaitau kartele galima butu ir iki 650 pakelt :) Nes bijau kad gali valinimo pritrukt paemus ne hardini 400 varianta

Posted: 18 Apr 2009, 20:44
by tckd
ezhiukas wrote:traxo nera labai zemas ir lengvas, tai skaitau kartele galima butu ir iki 650 pakelt :) Nes bijau kad gali valinimo pritrukt paemus ne hardini 400 varianta
jei traxas sportuot nezada,
tai kaip ir ner prasmes prisiristi prie tu 400 :-k
zuikiam miskuose vaikyt 650 puskiauliai skaitau visai narmalia. is kitos puses jei per sventes tai ir 450 harduko resurso turetu uztekti pamatalint..

Posted: 18 Apr 2009, 20:45
by El Traxo
Na jei 640cc prideda tik 10kg, gal ir trauktinas sąrašus. Žiūrėt į dar sunkesnius - skaitau tada idėja nebetenka prasmės
tckd wrote:jei traxas sportuot nezada
hardas - jau sportas :jerkit:

Posted: 18 Apr 2009, 20:52
by _heyy
o tai kam tu ji naudot nori. skaitau tu drasiai gali ziuret visus mocus iki 150 kg. atai visvien nesportuosi, ir i pelkes nenardinsi.

o i tokia svorio kategorija telpa visi xr'ai, lc4, dr-z ai (kuris siaip ner lengvas), ir tttt

Posted: 18 Apr 2009, 21:02
by El Traxo
Pradžiai žiūrėsiu kaip krYzė ant LT. Jei narmaliai ir galėsiu sau leisti hardą, tuomet jojo paskirtis - laisvalaikinis pasidraskymas.

P.s. Kaip supratau, iš čia pavardintų modelių, konkrečių "gaidžių" (iškyrus pirmininko promoutintą) nėra? Visi verti grieko? Tuomet man užkliuvo huskio mažas bakas.
Kurio eksploatacija brangiausia? ktm?

Posted: 19 Apr 2009, 09:46
by Rashyd
Seniai irodyta, kad tau reik Honda XR650R. Klausimas kaina.

Posted: 19 Apr 2009, 10:55
by El Traxo
Rashyd wrote:Seniai irodyta, kad tau reik Honda XR650R. Klausimas kaina.
Ou je, šita pikta kaip reikalas. paua/veit ratio ~0.47 =D>

P.s. Atėjo Rashydas ir sustatė viską į savo vietas

Posted: 19 Apr 2009, 10:56
by ezhiukas
jo, xr650r geris. Bet turi minusu - tik kikas ir siaip jokiu spyneliu ir tokiu ismislu kaip kad posukiai neturi - bedos su komutinimu ir technikinem. Koks lc4 situ minusu neturi, aisku keliais ag maziau, keliais kg daugiau ir neaisku koks ktm patikimumas.