Page 8 of 10

Posted: 30 Mar 2010, 02:13
by didzhej
neneigiu, kad atrodo idomei.
bet galima uz pigia paimt tikra lempa.

anyway, darbas padarytas, medzaigos sunaudotas - rezultatas i veida ir kritikuot nera cia ka. jei g-veje milicija nebaus, uz ... sviesos prietaisus, tada selavy.

Posted: 30 Mar 2010, 09:56
by inter
Vee Crunchy wrote:Tuo tarpu as savajam semistreet-legal'ui faru problema elegantiskai issiprendziau i kakta imontaves du LED posukius. Ultramazai svorio, ultramazos energijos sanaudos (still apseisiu be generatoriaus)...

Image
Hi, Vee. Šimtas metų!
Bet tai kai šventvagystė tokioj skiltyj postint ne ciklopą! Nu ok ok, svoris ir generatoriaus nebuvimas. Vistiek viskas susiveda į svorį, tikslas pateisina priemones.
Otai kodėl pakeliui link minimalaus svorio aš vis dar matau keleivio pakojus, a? It's all in the details, all in the details!
O startinis numeris šiais metais turetų būti 25, nes, nu pats žinai kodėl. Vertinimo komisija už tai duos papildomų taškų :D.

Posted: 30 Mar 2010, 14:01
by Vee Crunchy
inter wrote:
Otai kodël pakeliui link minimalaus svorio að vis dar matau keleivio pakojus, a? It's all in the details, all in the details!
O startinis numeris ðiais metais turetø bûti 25, nes, nu pats þinai kodël. Vertinimo komisija uþ tai duos papildomø taðkø :D.
Good eye. Ne tik pakoja dar tabaluoja, bet ir keleivio sedyne kol kas yra. Sikninei moco daliai dar reikia skirt nemazai demesio. Reisingine uodega ir bakelio laikiklis - artimiausiuose planuose.

A kodel 25? :-k Nzn. Rimtai. Sori. Geda. Teliko neziuriu. Kodel?

Posted: 30 Mar 2010, 18:37
by inter
Vataitau, gi anot oficialių analų šiemet sukakoja 25 metukai nuo tuomet, kai pasaulį pirmąkart išvydo urGSXR!
Geresnės temos apipavidalinant savo kovotoją vargiai ar besugalvotum!

Posted: 30 Mar 2010, 19:55
by Vee Crunchy
inter wrote:Vataitau, gi anot oficialiø analø ðiemet sukakoja 25 metukai nuo tuomet, kai pasaulá pirmàkart iðvydo urGSXR!
Geresnës temos apipavidalinant savo kovotojà vargiai ar besugalvotum!
Aijaijai!!! #-o Zenojau zenojau.. ](*,) Bet siais metais kaip tik sukanka 23 metai nuo ronaldo reagano prostatos operacijos, galvojau iskilmingai paminesiu si ivyki 23-uoju numeriu. Dabar jau nezinau net ka galvot.

Posted: 30 Mar 2010, 23:03
by mindaugasa vol.2
yra du amzini numeriai: 69 ir 88

Posted: 30 Mar 2010, 23:54
by nepykit
inter wrote:Labadien,
...
Tai jau suprantat kur lenkiu, reikes naudot pirminyko užpatentuotą legalizavimo funkciją - veidrodėlius su posūkiais. Gal dar kam reikia? Galima kad ir grupbaju daryt, juk vistiek greičiausiai iš Hong Kongo siųsdintis teks.
Pamąstymai bus?
:albino: :albino: :albino:
"Honkongas aišku gerai, bet pavasaris dažniau.." (c) estai :)
Jei suprantamiau - pirk pas mus, už pygej.
http://www.bikeshop.lt/advanced_search_ ... nt&x=0&y=0

Apie kokibe ir kitų smulkmenu gali klausti efk0no, jis cia kazkada pas mumi vienus pirko. Situos lygtai..

Posted: 31 Mar 2010, 08:33
by Username
69+88-6-9-8-8+10+10-(2*50)= :laughing6:

Posted: 31 Mar 2010, 09:31
by inter
Username wrote:69+88-6-9-8-8+10+10-(2*50)= :laughing6:
Tipo 15? Gibernau senais gerais laikais? Tai jo, šitas numeris nesenstantis :D.
Kitavertus niekada nebuvau kietas matematikoje :albino: .

Nepykitai, o ten tie veidrodėliai iš tiesų vienu varžtu prisukami ar tik foto kampas toks? Noriu vienu varžtu, kad nuimt greičiau būtų. O sriegis tiks gixerinio originalaus rėmelio originaliam sriegiui? Nes jei tiks, netrukus išgersiu kavos į tamstos sveikatą :albino: .

Redaguoju: dar reikia, kad veidrodėlis būtų tiesus, ne kampu. O tokių, prisukamų vienu varžtu aš nematau :-(.

Posted: 31 Mar 2010, 09:52
by Username
inter wrote:
Username wrote:69+88-6-9-8-8+10+10-(2*50)= :laughing6:
Kitavertus niekada nebuvau kietas matematikoje :albino: .
Matosi

:D :D :albino:

Posted: 31 Mar 2010, 09:58
by nepykit
inter wrote:
Username wrote:69+88-6-9-8-8+10+10-(2*50)= :laughing6:
Tipo 15? Gibernau senais gerais laikais? Tai jo, šitas numeris nesenstantis :D.
Kitavertus niekada nebuvau kietas matematikoje :albino: .

Nepykitai, o ten tie veidrodėliai iš tiesų vienu varžtu prisukami ar tik foto kampas toks? Noriu vienu varžtu, kad nuimt greičiau būtų. O sriegis tiks gixerinio originalaus rėmelio originaliam sriegiui? Nes jei tiks, netrukus išgersiu kavos į tamstos sveikatą :albino: .
Šiaip, ant priekinio spoilerio/rėmelio tvirtinti yra skirti tie su dviem varžtukais. Kiti yra su vienu varžtu (taip, ten vienas varžtas ir jokia optinė apgaulė :) ), bet jų sriegis 10 ar tai 12 mm, bijau, kad į rėmelio skyles netilps. Pasimatuok, o aš pasitikslinsiu kiek tiksliai yra varžtas.

Posted: 31 Mar 2010, 11:04
by nepykit
nepykit wrote:...bet jų sriegis 10 ar tai 12 mm, bijau, kad į rėmelio skyles netilps. Pasimatuok, o aš pasitikslinsiu kiek tiksliai yra varžtas.
M10

Posted: 01 Apr 2010, 09:19
by inter
Paviešinu informaciją ateities kartoms - 600 suskių k5 veidrodėliai prie rėmelio sriegiasi dviem M6 varžtais.

Posted: 01 Apr 2010, 16:09
by nepykit
inter wrote:Paviešinu informaciją ateities kartoms - 600 suskių k5 veidrodėliai prie rėmelio sriegiasi dviem M6 varžtais.
Kaip kad aš ir rašiau:
nepykit wrote:Šiaip, ant priekinio spoilerio/rėmelio tvirtinti yra skirti tie su dviem varžtukais.
Varžtukais, o ne varžtais todėl, kad jie nedidski :) O vienu dydeliu varžtu sukasi tik an vairo.

Posted: 01 Apr 2010, 16:18
by inter
O šita gi va, tada klausimas pamąstymui. Nes aš jau mąsčiau visą vakarą. O kaip įsukt veidrodėlio tvirtinimo varžtus, jei prie jų galvučių iš viršaus prieit neįmanoma? Ar įmanoma? Pagal konstrukciją lyg ir neįmanoma. Ar vistik...?