Page 8 of 12
Posted: 30 Sep 2009, 13:45
by mindaugasa vol.2
stoneras grizta.
http://www.delfi.lt/news/sport/motorspo ... d=24305725
gydytojai ziures, kad australiokas druskos vis palaizytu, kaip mano triuselis.
beje, as taip pat kankinuosi nuo panasaus greito nuovargio, todel visa sezona negalejau kacergos ivaziuoti 1.20
Posted: 30 Sep 2009, 14:01
by wundis
ple, tik apleisk kulinarini-medicinini skyreli.
einu atidirbpt.
Posted: 30 Sep 2009, 15:57
by Username
Jo, Stonerio planai nesikeicia, kaip zadejo - Estorile ir bus. Idomu bus paziureti kaip jam vaziuosis po pertraukos.
Posted: 01 Oct 2009, 22:12
by Username
Nors buvo paskelbta kad Elbowzas vaziuos kitais metais WSBK ir dar kitais eis i MotoGP bet jie nusprende kad galima viska pagreitinti:
Spies to join Edwards at Tech 3 in 2010
Monster Yamaha Tech 3 have announced that they will field Ben Spies and Colin Edwards in an all-American line-up for the 2010 MotoGP World Championship.
Posted: 01 Oct 2009, 22:20
by mindaugasa vol.2
nu tai gaus pinigu komanda. reklamuos double mega hamburger ir cocacola.
kul!
ar jau renkam lazybu inashus, kaip alkunem seksis motodzypy?
uzduchins rossi ir lorenzo?
Posted: 01 Oct 2009, 22:22
by Username
Neuzduchins tikrai nes pirma pateks i Tech3 (zemesni lygi) kadangi taip reikalauja taisykles. Na o kokia bus ateitis - bus matyti.Visgi i top lygio komanda jis pereis ne toks ir jaunas . O tai svetima dirva kuri gali sunkiai buti isisavinama tame amziuje
Posted: 01 Oct 2009, 22:26
by mindaugasa vol.2
vienok juokinga: iteisinta diedovscina motodzypy.
dabar pamastom, o kodel taip yr?
skaitau, sponsoriai investuoja i mega stara ir bijo, kad naujai isokes i trasa ciuvakas nesukakotu jiems reikalo.
pvz. vale turi koki 10m. reklamos kontrakta su dainese, o atvaro kazkoks alkunes (apsivilkes koki nors hein gericke), apvaziuoja vale isorine puse ir daineses pardavimai krenta per puse: hein gericke nureze
ay?

Posted: 02 Oct 2009, 00:00
by Username
gali buti gali buti , nors sita taisykle galioja tik metams, a kas ten per metus pasikeis...o gal norima kad pradetu nuo mazo ir uzsitarnautu vieta geroje komandoje? nu kaip vis dare, nuo 125cc.... ne taip kaip tie amerikonai, iskarto ant litro ir suka ratus patenkinti, 3 sezonus non stop pirmas vietas visuose etapuose...

Posted: 04 Oct 2009, 20:45
by Username
Posted: 04 Oct 2009, 20:58
by mindaugasa vol.2
ahoj! nusiurbe po kokius 20-30mb ir tipo taskas?
motogp taip pat
edti: pakartotinai siurbia truputi geriau. wsbk 2gonkes eina gerai (rodo kiek liko ir t.t.)
Posted: 04 Oct 2009, 23:22
by Username
Posted: 04 Oct 2009, 23:26
by mindaugasa vol.2
naudoju kazkoki downthemall
is antro karto dasiurbe iki 19rato
bandysiu dar 5kartus

Posted: 04 Oct 2009, 23:31
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:
naudoju kazkoki downthemall
is antro karto dasiurbe iki 19rato
bandysiu dar 5kartus

Naudok orbit ir pamirsk problemas.
Posted: 04 Oct 2009, 23:33
by mindaugasa vol.2
bet tai pasakyk, kiek maciau, stoneras atsigaves, ay?
ir tik dabar suzinojau, kad JT pirdolina atgal i wsbk.
Posted: 04 Oct 2009, 23:35
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:bet tai pasakyk, kiek maciau, stoneras atsigaves, ay?
ir tik dabar suzinojau, kad JT pirdolina atgal i wsbk.
Stoneras, sakykim taip, nebeturi (lygtais) tu nuovargio problemu kurias turejo. Tai - kaip ir atsigaves. Kaip vaziuoja - galima pamatyti irase.
O JT, bukime realistai, niekada nebuvo perspektyvus talentas tai teks jam dabar vel gryzti i wsbk, dienos baigesi. Ji pakeis kitais metais elbowazas.
Siais metais edwardsas konkreciai JT pastate i vienus vartus..