Page 8 of 11

Posted: 11 Nov 2008, 13:13
by Rashyd
ko èia loji kaip ðakalas, gauni mano ðiandienini minusà. :bootyshake:
wundis wrote:nû tai ble. berginiai pisiaprotstofsonai atkrenta - jiem per maza blizguciu, glamuro bei oranzumo/karalisko melynumo. arba nevisai. galetu proga pasinaudojus imantriu flomasteriu rinkiniu jas galima paverst praktiskai i belenka.

Posted: 11 Nov 2008, 20:06
by tckd
Rashyd wrote:Jei butu atsizvelgta i pagaidavimus, uzsakyciau tris - visiems bergu kromelio nariams...
Ble su stormsu jau 4 bergai yra, reik kurti teama ir pramushineti financavima is bergo/ktm'o skaitau...
iskur keturi? ajna na ten tie du garze gal dauginimusi uzsijama?
:3some:
blia toi ktmai is svedijos perkels gamyba i lėtuvą.
pirk preke lėtuviska! :rock:

i topika pasakisiu KAwasaki green Rules ze world!

Posted: 11 Nov 2008, 20:54
by mindaugasa vol.2
man ta bergo tai ne melyna, o visa zydra!

Posted: 11 Nov 2008, 22:14
by El Traxo
Floodą perskaičiau. Nesupratau, kodėl visiems masiškai prireikė maJkės su tuo pačiu užrašu. Prašau argumentuotai paaiškinti, kodėl turėčiau ar neturėčiau jos neturėt?
Jei aš durnas - duokit man per galvą ir vieną maikę "gonTkės užkniso juodai". Spalva sandėlininko nuožiūra, apmokėjimas faktūroje.

Posted: 11 Nov 2008, 23:04
by _heyy
eltraxo minusas uz nesusipratima.

ogi visiem reik turet tokius marskinelius, kad per walkouta issiskirtum!

va iliustruoju:

Image

Posted: 11 Nov 2008, 23:32
by El Traxo
ai nu taip ir reikėjo sakyt, kad pirma kaliekom negrais išsidažyt reik. Ale helavynas kaip ir baiges, ne? =;

Skaitau šits vėj kiečiau:
Image

Posted: 12 Nov 2008, 09:59
by ezhiukas
El Traxo wrote:Floodą perskaičiau. Nesupratau, kodėl visiems masiškai prireikė maJkės su tuo pačiu užrašu. Prašau argumentuotai paaiškinti, kodėl turėčiau ar neturėčiau jos neturėt?
Jei aš durnas - duokit man per galvą ir vieną maikę "gonTkės užkniso juodai". Spalva sandėlininko nuožiūra, apmokėjimas faktūroje.
pritariu :)

Posted: 12 Nov 2008, 10:25
by Yvl
El Traxo wrote:Nesupratau, kodėl visiems masiškai prireikė maJkės su tuo pačiu užrašu
nuo uniformos jau pykina? :)

Posted: 12 Nov 2008, 10:28
by tckd
ezhiukas wrote:
El Traxo wrote:Floodą perskaičiau. Nesupratau, kodėl visiems masiškai prireikė maJkės su tuo pačiu užrašu. Prašau argumentuotai paaiškinti, kodėl turėčiau ar neturėčiau jos neturėt?
Jei aš durnas - duokit man per galvą ir vieną maikę "gonTkės užkniso juodai". Spalva sandėlininko nuožiūra, apmokėjimas faktūroje.
pritariu :)
tigi rinkos ekanuomika, prievartos nera, negadinkit oro!
as pvz kawasaki green nei vienos neturiu.

prisiminiau kad hej turi ir melsvu Berg klanui, idedu spalvos koda..

Image

Posted: 12 Nov 2008, 15:09
by El Traxo
Yvl wrote:nuo uniformos jau pykina? :)
Kodel turėtų? Va nuo žmonių uniformuose - taip! Ж)

Posted: 12 Nov 2008, 15:33
by tckd
El Traxo wrote: Kodel turėtų? Va nuo žmonių uniformuose - taip! Ж)
sakai i veidrodi neziuri? :-k

Posted: 12 Nov 2008, 19:24
by zil130
El Traxo wrote:ai nu taip ir reikėjo sakyt, kad pirma kaliekom negrais išsidažyt reik. Ale helavynas kaip ir baiges, ne? =;
Gal traktoriams
http://endlesshate.deviantart.com/art/b ... k-22268797

Posted: 12 Nov 2008, 21:48
by _heyy
uzsakymas surinktas, issankstines issiuntinetos. ryt pradedu gamyba.

Posted: 12 Nov 2008, 22:59
by El Traxo
tckd wrote:
El Traxo wrote: Kodel turėtų? Va nuo žmonių uniformuose - taip! Ж)
sakai i veidrodi neziuri? :-k
ir tu į vištų chorą?
-

Posted: 13 Nov 2008, 08:40
by Yvl
кто не успел - тот опоздал:
http://tomas.ring.lt/frakcija/maikes.htm