Page 8 of 11
Posted: 11 Nov 2008, 13:13
by Rashyd
ko èia loji kaip ðakalas, gauni mano ðiandienini minusà.
wundis wrote:nû tai ble. berginiai pisiaprotstofsonai atkrenta - jiem per maza blizguciu, glamuro bei oranzumo/karalisko melynumo. arba nevisai. galetu proga pasinaudojus imantriu flomasteriu rinkiniu jas galima paverst praktiskai i belenka.
Posted: 11 Nov 2008, 20:06
by tckd
Rashyd wrote:Jei butu atsizvelgta i pagaidavimus, uzsakyciau tris - visiems bergu kromelio nariams...
Ble su stormsu jau 4 bergai yra, reik kurti teama ir pramushineti financavima is bergo/ktm'o skaitau...
iskur keturi? ajna na ten tie du garze gal dauginimusi uzsijama?
blia toi ktmai is svedijos perkels gamyba i lėtuvą.
pirk preke lėtuviska!
i topika pasakisiu KAwasaki green Rules ze world!
Posted: 11 Nov 2008, 20:54
by mindaugasa vol.2
man ta bergo tai ne melyna, o visa zydra!
Posted: 11 Nov 2008, 22:14
by El Traxo
Floodą perskaičiau. Nesupratau, kodėl visiems masiškai prireikė maJkės su tuo pačiu užrašu. Prašau argumentuotai paaiškinti, kodėl turėčiau ar neturėčiau jos neturėt?
Jei aš durnas - duokit man per galvą ir vieną maikę "gonTkės užkniso juodai". Spalva sandėlininko nuožiūra, apmokėjimas faktūroje.
Posted: 11 Nov 2008, 23:04
by _heyy
eltraxo minusas uz nesusipratima.
ogi visiem reik turet tokius marskinelius, kad per walkouta issiskirtum!
va iliustruoju:

Posted: 11 Nov 2008, 23:32
by El Traxo
ai nu taip ir reikėjo sakyt, kad pirma kaliekom negrais išsidažyt reik. Ale helavynas kaip ir baiges, ne?
Skaitau šits vėj kiečiau:

Posted: 12 Nov 2008, 09:59
by ezhiukas
El Traxo wrote:Floodą perskaičiau. Nesupratau, kodėl visiems masiškai prireikė maJkės su tuo pačiu užrašu. Prašau argumentuotai paaiškinti, kodėl turėčiau ar neturėčiau jos neturėt?
Jei aš durnas - duokit man per galvą ir vieną maikę "gonTkės užkniso juodai". Spalva sandėlininko nuožiūra, apmokėjimas faktūroje.
pritariu

Posted: 12 Nov 2008, 10:25
by Yvl
El Traxo wrote:Nesupratau, kodėl visiems masiškai prireikė maJkės su tuo pačiu užrašu
nuo uniformos jau pykina?

Posted: 12 Nov 2008, 10:28
by tckd
ezhiukas wrote:El Traxo wrote:Floodą perskaičiau. Nesupratau, kodėl visiems masiškai prireikė maJkės su tuo pačiu užrašu. Prašau argumentuotai paaiškinti, kodėl turėčiau ar neturėčiau jos neturėt?
Jei aš durnas - duokit man per galvą ir vieną maikę "gonTkės užkniso juodai". Spalva sandėlininko nuožiūra, apmokėjimas faktūroje.
pritariu

tigi rinkos ekanuomika, prievartos nera, negadinkit oro!
as pvz kawasaki green nei vienos neturiu.
prisiminiau kad hej turi ir melsvu Berg klanui, idedu spalvos koda..

Posted: 12 Nov 2008, 15:09
by El Traxo
Yvl wrote:nuo uniformos jau pykina?

Kodel turėtų? Va nuo žmonių uniformuose - taip! Ж)
Posted: 12 Nov 2008, 15:33
by tckd
El Traxo wrote:
Kodel turėtų? Va nuo žmonių uniformuose - taip! Ж)
sakai i veidrodi neziuri?

Posted: 12 Nov 2008, 19:24
by zil130
El Traxo wrote:ai nu taip ir reikėjo sakyt, kad pirma kaliekom negrais išsidažyt reik. Ale helavynas kaip ir baiges, ne?

Gal traktoriams
http://endlesshate.deviantart.com/art/b ... k-22268797
Posted: 12 Nov 2008, 21:48
by _heyy
uzsakymas surinktas, issankstines issiuntinetos. ryt pradedu gamyba.
Posted: 12 Nov 2008, 22:59
by El Traxo
tckd wrote:El Traxo wrote:
Kodel turėtų? Va nuo žmonių uniformuose - taip! Ж)
sakai i veidrodi neziuri?

ir tu į vištų chorą?
-
Posted: 13 Nov 2008, 08:40
by Yvl