ICE age - homemade spygliuotu padangu projektas

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

a kaip tiems diubeliams liepsi but padangoj? sriegiuosi kiekviena?
Peace ДА!
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

kaip supratau, uzkala poverzle ir ant svarkes. bent jau maciau taip padaryta. atrode rimtai
±
zhaltas
Apsiles raideris
Posts: 274
Joined: 19 Aug 2006, 13:34
Location: 44144

Post by zhaltas »

nukali esama saiba, dedi didesne, kisi i isgrezta skyle padangoj, ant virsaus uzkali buvusia diubelio saibute ir ipisi snargli su kempu, (galinej rekomenduojama ipist po 2 snarglius, mol teisingi mocai buna nudrasko viena)
laiko geriau nei orginalus sypai, o is varztu normalus zmones isvis juokiasi mazdaug taip "su pagaliu grot neismoksi" :D
Pasidomekit pas senus krosistus, jaunimas... :P
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

nujo, cia visi is mandrumo samariezus gi suka, nes diubeliu taigi pilnos pakampes voliojasi...
Peace ДА!
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

kiek supratau is toki darba dariusio zmogaus pasakojimo, darbas pakankamai uzknisantis ir vargiai atsipirks, jei nesi sportininkas ne taip jau paprasta nuo diubelio nukalt esmama poverzle, bei juolab uzkalt, po to dar kempu snargliuotis. turesi ne viena specialu tools'a gamintis. ir taip virs 500 diubeliu.
aisku, jei turi laiko, kantrybes, daug mesos ant pirstu bei technines galimybes - pirmyn!
±
zhaltas
Apsiles raideris
Posts: 274
Joined: 19 Aug 2006, 13:34
Location: 44144

Post by zhaltas »

tai galima visada surast kas uzkals, o spec yrankis tai vamzdukas atitinkamo diametro saibutei uzkalt. Beto nemanau kad cia bent jau kazkiek sudetingiau nei varztus sukt.
Su diubeliais problemos visiskai jokios nera, problema yra tik su RUSISKAIS diubeliais
:roll:

O jei saziningai tai man daug graziau su diubeliais negu varztai- todel :D nes vistiek isvaziuosiu max 3X i metus
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

vamzdukas tai juo, ale kuo laikysi diubeli vidineje padangos puseje? pirstais? :D

trims kartams ir varztu uzteks. nebent, kaip minejai, del grozio :gay:
±
zhaltas
Apsiles raideris
Posts: 274
Joined: 19 Aug 2006, 13:34
Location: 44144

Post by zhaltas »

ant spaustuvo krashto, arba ant metalines tvoros krashto, arba geriausiai tai nufotkinsiu procesa kai kals ir pamatysi :P
tts
Ganerio lankytojas
Posts: 573
Joined: 23 Jul 2008, 10:35
Location: south park

Post by tts »

DONE! :chain:

Image
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

=D>
±
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

tts wrote:DONE! :chain:

Image
Tau uztruko nuotrauka ideti i MF ~18 min? WTF? Garaze intero nera? Negerbi? Tau dzin? TEISINKIS!

didzhej
tts
Ganerio lankytojas
Posts: 573
Joined: 23 Jul 2008, 10:35
Location: south park

Post by tts »

tts wrote:DONE! :chain:

Tau uztruko nuotrauka ideti i MF ~18 min? WTF? Garaze intero nera? Negerbi? Tau dzin? TEISINKIS!
nteras yr.dar buvo test draiva ant snego,del to velawaw.
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Post by inter »

Meluoja! Zodis ne zvirblis! Nebuvo manes ten ir nieks testdraivo man nedave!!!
O tai skaitot atbuline data neisnaudota testdraiva atsiimt galima, a? :albino:
...Forlanas...
tts
Ganerio lankytojas
Posts: 573
Joined: 23 Jul 2008, 10:35
Location: south park

Post by tts »

posukiuos laiko,gula irgi gerai.
aukos:PAIESKOMAS ISORINES GRANDINES CHAINGUIDE'AS!
varztai vietoj,manau laikiis.

Image

Image
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

eble, apie ledo treka rasom cia
Peace ДА!
Post Reply