Re: HD Tyres
Posted: 23 Dec 2011, 21:06
Siūlau imt pačiam ir pabandyt. Faktas, kad važiuosi, kaip važiavęs, beigi per juserio revju sukursi kažkiek pridėtinės vertės ateinančioms kartoms 
Dar siūlau neskaityt amerikoniškų forumų, nes gumas jiems gamina ne tos pačios gamyklos kaip EU. pvz. amerikosai metzelerį vežasi iš Brazilijos, o mes turim iš DE.
Dar siūlau neskaityt amerikoniškų forumų, nes gumas jiems gamina ne tos pačios gamyklos kaip EU. pvz. amerikosai metzelerį vežasi iš Brazilijos, o mes turim iš DE.