Page 8 of 8

Re: HD Tyres

Posted: 23 Dec 2011, 21:06
by El Traxo
Siūlau imt pačiam ir pabandyt. Faktas, kad važiuosi, kaip važiavęs, beigi per juserio revju sukursi kažkiek pridėtinės vertės ateinančioms kartoms :)
Dar siūlau neskaityt amerikoniškų forumų, nes gumas jiems gamina ne tos pačios gamyklos kaip EU. pvz. amerikosai metzelerį vežasi iš Brazilijos, o mes turim iš DE.