Page 8 of 9
Posted: 25 May 2009, 13:26
by wundis
tai nesupratau. 5adienio reikes laukt? ar cia tas vienas kadras i psio, rukikit?
Posted: 25 May 2009, 13:28
by tckd
wundis wrote:tai nesupratau. 5adienio reikes laukt? ar cia tas vienas kadras i psio, rukikit?
pabreziu
vienas nevisapusiskas kadras is kiemo puses, pamatysit sita fotomeninenka atimkit fotoparata!

Posted: 25 May 2009, 13:31
by El Traxo
Nugi grazu. vIras! Tokios nuotraukos dedamos pupu-uogu pazincių portale pod nomerom 1
Posted: 25 May 2009, 13:44
by tckd
viru portale dedami tikros nuotraukos "kaj josimura net saude"
copyraitas e-nuotraukos.lt
Posted: 25 May 2009, 13:44
by storms
snekejau su darkia (ktm pagaves hyundaju)
atviras blauzdos luzis
uzdejio laikiklius ir dabar bandys atstatyt kojyte
itvariuka nesios apie 3men
sezonas baigesi
Posted: 25 May 2009, 13:49
by Dzuku_Briedzis
Ezio postas apie ivyki:
--------------------------
galvojau rasyt ar ne cia, bet pamaniau, kad tai gal kam pades... (Nebent istrins spaudos tarnyba)
Sitas raliukas, man leido galutinai apsiprest, kad nebenoriu dalyvauti panasiose varzybose ir siai dienai manau,kad man pakaks.
kas nezino tas suzinos, mano komados narys (Darius-Karas) susidure su automobiliu. pasekmes ? kvailai skamba, bet pasiseke, tik kaire koja per blauzda sutrupinta, reabilitacija 12 men, bet kai pagalvoji kas galejo atsitikti... gal tikrai pasiseke.
trumpai:
miskelio keliuku lekiant neisvengiamai kerti kitus keliukus, tuos keliukus pamatai dazniausiai per velai, kai jau nei stabdyti nei ka daryt, nes jie miske, kai viskas suzaliave nematomi, tai tik pasizvalgai jau skrisdamas per ta keliuka ir pasidziaugi ka nebuvo masinos.
tai va, per veina toki keliuka lekiant, tik ikirtes i kelia pamatau, parvaro is desines, automatiskai ranka i virsu, ir atsisukes ziuriu, kaip kolega tik speja pasiziuret i kaire ir bammm... jau skrenda per masinos stoga. O jis vaziavo tik kokius 10 metru uz manes.
vienzo dakniso tas beprasmis kilometru sukimas, nematau jokios prasmes !!!
Posted: 25 May 2009, 14:08
by gintaras13
Sakyciau silpnumo akimirka...
Posted: 25 May 2009, 14:25
by mindaugasa vol.2
tegu tik sveiksta ir reabilituojasi, kad nelikto kokiu gedimu!
o keliuku visu gi neatitvers + briedziu, kurie taip pat gali isbegti bet kada, neisvengs+ dar milijonas priezasciu sugesti paciam ir technikai
rizikingas sportas ir tiek
visks bus gerai
Posted: 25 May 2009, 14:43
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:tegu tik sveiksta ir reabilituojasi, kad nelikto kokiu gedimu!
o keliuku visu gi neatitvers + briedziu, kurie taip pat gali isbegti bet kada, neisvengs+ dar milijonas priezasciu sugesti paciam ir technikai
rizikingas sportas ir tiek
visks bus gerai
aciu tau pirmininke uz Tikra zodi.

Posted: 25 May 2009, 15:21
by cliff
dedu pliusa.. labiai liux pralekei- nelaukei kol tie keturaciai isitemps. beje vienas keturatis tame upelyje sulanskte trauke..bbz kaip nes tiesiog buvo stumiama -traukiama be variklio pagalbos

Posted: 25 May 2009, 15:47
by Yvl
storms wrote:snekejau su darkia (ktm pagaves hyundaju)
atviras blauzdos luzis
uzdejio laikiklius ir dabar bandys atstatyt kojyte
itvariuka nesios apie 3men
sezonas baigesi
aktuble... ner slykstesnio devaiso (naudojimo prasme) uzh
Ilizarovo aparata...
jau geriau cvekai viduj
Posted: 25 May 2009, 15:50
by didzhej
O kaip tau atrinks, kaip reikia.
beje, cia jau 'gastranomijos' kampelio motyvai.
Posted: 25 May 2009, 15:52
by Yvl
didzhej wrote:O kaip tau atrinks, kaip reikia.
te jau priklauso nuo traumos...
didzhej wrote:beje, cia jau 'gastranomijos' kampelio motyvai.
negaliu prijungt prie esamos, o antra tema tokia pacia daryt...

shuds.
anyway -

Posted: 25 May 2009, 16:28
by drzet'as
Posted: 26 May 2009, 23:17
by tckd
tai pasirodo grozedamiesi gamta, valgydami liadus ir neziuredami i laikrodi pavelom 7 minutes i laiko norma
ir su salyga kad as megavausi antru greicio ruozu uzemem garbingha 12 vieta tarp 17 gardu
dziugina kad 1 greicio ruoze softai galima sakyti nelenke
ir dar: tai enduro kroso trasa nuo musu skyresi kazkuo?? nes nesitiki kad vaziuodamas pirmu begiu galeciau ziune antiek aplenkt
