Page 8 of 11
Posted: 03 Jun 2009, 16:52
by gintaras13
didzhej wrote:nu jo, kazkaip pasijauciau taip.
dabar vaziuosiu Motorex impregnanto suimpregnuoti impregnuota medziaga, kad labiau impregnuota butu ir ... it zasies taukai saugotu nuo suslapimo ten kur jau tikrai impregnuota! b
Plia gi yra SENUKAI ten slaptame skyriuje yra motociklininku/statybininku lietaus apranga net uz 20 Lt komplektas (tik reikia mti melynos spalvos), skaitau ir laikys geriau nei impregnantas ir vietos maziau uzima ir kaina gera....
Ai tiesa viena beda - kelnes biski trumpos, bet manau kad tai ne pati dizdiausia problema, nu ir dydi reikia imt galvojant kad kitaicai vietinei rinkai produkta dare

Posted: 03 Jun 2009, 16:54
by didzhej
Kartoju savo posta, tiems kas visko neskaito!
didzhej wrote:as turiu thomas philips ir kartingine aprangas.
nedziugina, nes nors lietus lija, o buna silta ir dar prakaituoji, tai issiimi po ilgo laiko is jos nemaziau slapias, tik jau ne vandeniu, o ... savo prakaitu.. ](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 03 Jun 2009, 16:58
by gintaras13
Ne nu bet gi nebegioji su ta leitaus apranga ar kartinguose 3 km atstumas iki karto???
O jei jau taip gerai dirbi ant raumens kai kaip ir pochui ar perlyja ar ne, nes vis tiek silta....
be to stebuklu nebuna ir net visokie goretex ar kiti tex nepadaro taip kad visiskai neperspaltum ir tuo paciu neprakaituotum
Posted: 03 Jun 2009, 17:01
by didzhej
nu kaip, kartinge tai tikrai dirbi ant raumens, slapia medziagine apranga yra minusas - svoris dideja ir ne siaip, o nejuokingai. kaip vandens apranga prisigeria.
del motociklo zinau, kad buvo taip - vaziavau, pradejo lyt, sustojau, uzsidejau Thomas philips super kainos apranga ir nustojus lyt nestojau nusiimti, iki namu buvo tik per Savanorius iki Antankalnio. Grizus kojos buvo slapios!!!! Niekur nebuvo sporto, buvo tiesiog NEKVEPUOJANTI oda, delko ir prakaitavo. Ir taip buna ir bus.
O man reikia, kad jie pvz. visa diena lija, kas irgi imanoma, o mes darome ~1000km/day.. tai gerai butu nesuput paciam, delto geriau perlijamas gortex, bet bent jau kvepuojantis.
Posted: 03 Jun 2009, 17:07
by mindaugasa vol.2
+1 del nekvepavimo.
kazkada spjoviau i ta lietaus apranga ir nusiemiau per kankrietu lietu. bo artejo termosmugis.
idomu kiek efektyvi, kvepuoja ta kvepuojanti apranga?
turiu HG psxII goretexine aprangele. tai su ta nesusunti, taciau kadangi daug siuliu, sujungimu ir t.t., tai su laiku perslampa. o pirmoje vietoje klynas.
bet jei periodiskai purskti chemija (vandeni atstumiancia) tai pusiau su beda gaunasi.
Posted: 03 Jun 2009, 17:08
by didzhej
Taip, teisus esi! Jei priziureti, laiko ilgai.
Delto ir sakau, dar karta, motorex - pirksiu!
Posted: 03 Jun 2009, 19:57
by Shadow
Amebos.
Neturiu lietaus aprangios ir nereikia.
Lyja tai lyja.
Dzinsai perslampa, bet namuose turiu kelis. Todel negaila suslapt!
Geriau but issimaudzius lietuje nei savose sultyse isvirus, vat.
Posted: 03 Jun 2009, 20:55
by Rashyd
Pacany, dekites hidrokostiumus, slapia, bet silta, galiam sakyt malonu, kaip myzaliuke sedint...
hehhe
Posted: 04 Jun 2009, 11:14
by tckd
tai su pirmu sniegu!!!!!! sia vasara. no tomorou!!! traukiam snougeara!
Posted: 04 Jun 2009, 11:20
by gintaras13
Ir shipuotas padunges

Posted: 04 Jun 2009, 11:37
by didzhej
ybu! gerai, kad 7'adieni tureciau but kazkur prie Slovakijos/Rumunijos!
Posted: 04 Jun 2009, 11:40
by Abbath
Shadow wrote:Amebos.
Neturiu lietaus aprangios ir nereikia.
Lyja tai lyja.
Dzinsai perslampa, bet namuose turiu kelis. Todel negaila suslapt!
Geriau but issimaudzius lietuje nei savose sultyse isvirus, vat.
O jei vaziuoji ne namo o i darba?

ar seip kur nera atsarginiu d..žinsu?
Posted: 04 Jun 2009, 11:42
by didzhej
tada zopa!
Posted: 04 Jun 2009, 11:49
by Shadow
Jei lyja nuo pat ryto, tada Amebiskai sedu i masina ir varau zvyrkeliais trumpesniu keliu baidydama stirnas, lapes, kiskius ir visokius kitokius misku gerius!
Bet taciau jei lyt pradeda vaziuojant jau niekur nesidedi ir gerai yra kaip yra.
Posted: 04 Jun 2009, 12:20
by Abbath
Shadow wrote:Jei lyja nuo pat ryto, tada Amebiskai sedu i masina ir varau zvyrkeliais trumpesniu keliu baidydama stirnas, lapes, kiskius ir visokius kitokius misku gerius!
Bet taciau jei lyt pradeda vaziuojant jau niekur nesidedi ir gerai yra kaip yra.
Nu i nakum.... gereu jeu apranga nusipirkt, otai kunas ne valdiskas.