Page 8 of 17

Posted: 09 Jun 2009, 20:19
by Username
Yra Owners Manual ir yra Service Manual (abudu internete irgi). Pastaraji, service manual, turi ?

Posted: 09 Jun 2009, 20:26
by efk0nas
Taip, turiu 06-07 ZX10R Service Manual.pdf + originalią knygutę.

Posted: 09 Jun 2009, 20:38
by mindaugasa vol.2
aha, visai kitokia konfiguracija negu hondos.
skaitau tada honda geriau, nes ten tokiu dviprasmybiu ner ir but negal.
skaitau2, koks tuomet skirtumas? geriausiai aplamai be tu gumu, kaip padaro marchesinis pvz.

Posted: 09 Jun 2009, 20:41
by tckd
be gumu gali vaiku but bet gali ir nebut. hmm kazkokia dviprasmybe gavosi. :aiwebs:

kad i tema butu siulau juzei nusukt ir paziuret kaip Turi buti.

Posted: 09 Jun 2009, 22:01
by Username
tckd wrote:be gumu gali vaiku but bet gali ir nebut. hmm kazkokia dviprasmybe gavosi. :aiwebs:

kad i tema butu siulau juzei nusukt ir paziuret kaip Turi buti.
Pas juze biski modeliux ne tas

Posted: 09 Jun 2009, 22:14
by mindaugasa vol.2
seimininkas, bet tai guolis graziai tepalu pamozoti laza, ania?
be to prasome naudoti su LP priedais ir nekitaip.

Posted: 10 Jun 2009, 00:09
by gintaras13
Username wrote:
tckd wrote:be gumu gali vaiku but bet gali ir nebut. hmm kazkokia dviprasmybe gavosi. :aiwebs:

kad i tema butu siulau juzei nusukt ir paziuret kaip Turi buti.
Pas juze biski modeliux ne tas
Na sprendziant pagal gondu st. cilindriuku rem. komplektu technologinio progreso tendencija sakyc turetu but net gi tokios pat gumos su tokiais pat pimpukais :D

O gal varle yr high technology advanced bike?

Posted: 10 Jun 2009, 00:33
by efk0nas
mindaugasa vol.2 wrote:seimininkas, bet tai guolis graziai tepalu pamozoti laza, ania?
be to prasome naudoti su LP priedais ir nekitaip.
Skaidres, skaidres!

Posted: 10 Jun 2009, 01:04
by Username
gintaras13 wrote:
Username wrote:
tckd wrote:be gumu gali vaiku but bet gali ir nebut. hmm kazkokia dviprasmybe gavosi. :aiwebs:

kad i tema butu siulau juzei nusukt ir paziuret kaip Turi buti.
Pas juze biski modeliux ne tas
Na sprendziant pagal gondu st. cilindriuku rem. komplektu technologinio progreso tendencija sakyc turetu but net gi tokios pat gumos su tokiais pat pimpukais :D

O gal varle yr high technology advanced bike?
manyc kad konservatyvesniu uz honda nebuna!

Posted: 10 Jun 2009, 08:46
by Arvis
...

Posted: 10 Jun 2009, 09:09
by mindaugasa vol.2
jep, panasu, kad tas pacias gumas honda naudoja nuo pirmos zechpsopolitos laiku iki dabar ir visiems modeliams vienodos.
kai kada tai patogu ir galima neteisingai pavadinti unifikacija (cia kad pigiau gaminti butu)

Posted: 10 Jun 2009, 09:12
by gintaras13
Ja unifikacija rulez, nes kai mano trumpui reikejo pvz st.skyscio issipletimo bakelio tai buvo pastebeta, kad beveik visu britvu tie bakeliai vienodi, priciom irgi ar ne nuo 2000 metu =D>

Posted: 10 Jun 2009, 11:29
by efk0nas
Su sąlyga, kad savo technikos "išmanymą" jau keliem šitmečiam į priekį įrodžiau (kai baigsiu rinkt varlę, reiks prašyt adminų, kad pratrintų šitą temą nafig :la:), tęsiu temą "dėdės pirminyko klausk drąsiai":

1. Kas yra tepalas su LP priedais?
2. Kokiu ten chytru skystimu dėdė mozoja ašelę prieš surinkimą toliau sekančiame multike? http://www.youtube.com/watch?v=WPzveH80rrY

:pazors: :prayer:

Posted: 10 Jun 2009, 17:02
by mindaugasa vol.2
plastini tepala su lp priedais (taip ir uzrasyta ant kaniukes) galima naudoti ypac dideles apkrovas patiriantiems mazgams mozoti. pvz ratu guoliams. turima omeny, kad tepalo plevele isliks net po taskiniu kruviu.
filmos neziurejau, bo manualas siulo pateplioti rato asy tuomi paciu tepalu, kur po ranka.

Posted: 11 Jun 2009, 18:24
by efk0nas
Apsilankymo pas tekintoją Vidą proga už dvacoką varlius gavo naujus bling-bling vairo slaiderius + sulieknėjusį priekinio rato keltuvo adapterį, su kuriuo sėkmingai nuraktas ir ryt bus vežamas montuoti/balansuoti priekinis ratas.

Džiaugsmingo sms pabaiga.