Page 8 of 15

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 08 Feb 2011, 23:09
by M`BaubZ
taigi, va.

pasižiūrėjau, kokios yra tabletės: .170, .182 ir 6x .185
jei daryt tvarkingai, iš esamų panaudot galiu 1.
reikia: 3x .175, 3x .180 ir 1x .165 arba dar kokio nestandartinio dydžio .177 ar pan.

tai dabar didžiausias klausimas - iš kur pajimt? labai prašau rimtai pažiūrėti į šitą
klausimą ir atsakyti. ačiū.

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 08 Feb 2011, 23:33
by zil130
Šlifuot iki reikiamo dydžio.

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 09 Feb 2011, 08:13
by tomasn
kokio diametro? moto4u visa deze saibeliu turejo kadaise. gal dabar tik puse dezes liko

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 09 Feb 2011, 08:41
by M`BaubZ
7,48 mm

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 09 Feb 2011, 09:01
by tomasn
bendrai nafiga man tas diametras :albino: skambink i moto4u :pagausiu:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 14 Feb 2011, 21:39
by speedmonkey
M`BaubZ wrote:taigi, va.

pasižiūrėjau, kokios yra tabletės: .170, .182 ir 6x .185
jei daryt tvarkingai, iš esamų panaudot galiu 1.
reikia: 3x .175, 3x .180 ir 1x .165 arba dar kokio nestandartinio dydžio .177 ar pan.

tai dabar didžiausias klausimas - iš kur pajimt? labai prašau rimtai pažiūrėti į šitą
klausimą ir atsakyti. ačiū.
Turiu kruva saibu, is kuriu 1x165,o kitos arciausia tavo norimu yra 170,181,155,162

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 14 Feb 2011, 22:31
by M`BaubZ
dabar bereikia 2x 180 (idealiai 178).

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 27 Feb 2011, 13:25
by M`BaubZ
paklausiu trumpai ir aiškiai: dedant galvos dangtelį tarpinę mozot kažkuo ar ne?
iš anksčiau lyg ir buvo pamozota aplink tuos pusapskritiminius kiaušus, kur priešingoj
pusėj nuo velenėlių žvaigždžių...

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 28 Feb 2011, 08:12
by zil130
Tarpinės būna labai įvairios, kokia guminė, aš kai dėjau pamozojau vosvos tai paskutiniais metais nebuvo jokio prasisunkimo-rasojimo.

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 16 Mar 2011, 23:48
by M`BaubZ
labas vakaras. parašysiu biškį nerišliai.

tai va, per paskutines gal tris savaites susitvarkiau tuos sumautus vožtuvus (tarpeliai irgi gavosi labai sportiniai) ir
sukroviau atseit pravalytus karbus. karbams nuo to geriau tikrai nepasidarė, bet aš bent turiu supratimą, kaip tas
daiktas veikia. mano supratimas: voodoo

toliau. iš oficialaus kioskelio gautas, šalia viso kito, db killeris. aišku, tiesiai iš dėžės netiko. ryšium su tuo nulupau
dūdą ir sužinojau, kad ji vėl išpersta nx. per keletą mėnesių važinėjimo nuo vasaros. iš čia moralas:
prieš vyniojant "minkštimą", ant to skylėto vamzdžio reikalinga privynioti koks nors rimtas pagrindas. kaip, pvz.,
stambaus numerio (#4) nerūdijančio plieno vilna, kuri, iš esmės, yra amerikoj. group buy, anyone?
iš amerikos per vieną dieną ir dar sekmadienį niekas nieko neatveža, teko saabražat' kažką iš parankinių priemonių:
pusė metro nerūdijančio (tikiuosi) tinklo
pusė metro nerūdijančio (tikiuosi) tinklo
ar gerai horizontas.jpg (79.21 KiB) Viewed 2207 times
tada šiek tiek austo stiklo audinio
tada šiek tiek austo stiklo audinio
dusle_take2.jpg (79.93 KiB) Viewed 2207 times
tada jau kiek sugebėjau sukrapštyt minkštimo. skaitot, laikys? savo pinigų ant to nestatyčiau.
po visko dar apipjaustytas db-killeris. truputį persistengiau, bet ot ne px?
circumscision.jpg
circumscision.jpg (79.66 KiB) Viewed 2207 times
nu ir paskutinis bajeris: surinkau viską ir jau kursiu. spaudžiu mygtuką, o starterio rėlė sako "bzzzzt", tada "tzzzzzzzt" ir
"pzzzzzzt". starteris nejuda. atjungiau, pridėjau voltmetrą: rėlė elgiasi normaliai, įtampa yra. prijungiu atgal - "bzzzzt".
prijungiu starterį tiesiai prie batareikos - sukasi. šiandien (nes kroviau batareiką) vėl viską sujungiau ir ką - užsivedė lyg
niekur nieko. taip ir nesupratau. matyt, susiję su žemės drebėjimu.

būtų faina ant dienų praeit TA, bet šulija, kretinas, savaitgaliui piešia kritulius :(

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 17 Mar 2011, 08:31
by wundis
malonus reviusas.

sakykite ar patentuosite sias technologijas ir kaip nuslepsite nuo akrapoviciaus? kiek +arkliu bus? bus? ar isvysime dyno kreiviu palyginimus pries/po intervencijos?

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 08 Apr 2011, 00:12
by M`BaubZ
vakaro vaizdelis iš briedžio ir voverės fyrmos Woodland Critters Racing Innovation
kwakaberg.jpg
kwakaberg.jpg (96.05 KiB) Viewed 2156 times

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 08 Apr 2011, 12:53
by storms
kas te mano pirstines uzsidejes?

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 08 Apr 2011, 14:47
by Dzuku_Briedzis
pritariu, pacios geriausios pirstines garazo darbams

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 09 Apr 2011, 12:12
by Ziune
Labiausiai patikęs toolsas - Zewa pakelis :rock:
Pas man jis ir ze favoriteone :cheers: