Page 8 of 22
Re: XRV kanpelis
Posted: 15 Jan 2012, 17:59
by Ziune
Ooo, bapkių radai?
Rammst wrote:ar jau atsibodo ?
Re: XRV kanpelis
Posted: 15 Jan 2012, 18:17
by Rammst
visi šneka, ka bus papigEJ, tai jau tokiu atveju nors iš po žemių , nes baPkių visada nėra - paklausk belenkurio mileonierio
Re: XRV kanpelis
Posted: 15 Jan 2012, 18:33
by tomasn
atsibodo i palaidas dalis ziuret, ale siandien vel siek tiek pasistumeta i prieki. susukti pakojai, kojele, galiniai stabdziai, ideta akumuliatoriaus deze. ryt - litavimo vakarelis! kvieciam i svecius su savo lituokliais bei lydmetaliu! kanifolijos dosim!!!

Re: XRV kanpelis
Posted: 17 Jan 2012, 22:10
by tomasn
eilinis vakaras garaze. kadangi darbai juda neitinetinai letu greiciu, jau po truputi prtadeda uzknist
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
O gal siaip reiketu nusistatyti vienam darbo vakarui per savaite? na bet kuriuo atveju darbai eina priekin, o ne atgal.
Galu gale sutvarkyta aliektra galinej moco dalyje, liko imest akumuliatoriu. na ir jei imetus akumuliatoriu uztrumpins ka nors - vel ieskot, kas ne vietoj prisnargliuota. Tuo paciu eliminuota paskutine krovimo reles fishke

ar sakiau, kad labiausiai uzpisantis dalykas sukt duslintuvus prie cilindru? nu nfig, kas per nepriejimas. ale misija, pasitelkus uzkelbejimus ir magija, ivykdyta. tuo paciu surinktas visas galas bei soniniu deziu lankai, isskyrus rata. buc ir ta ikeles, ale ziuriu, kad originalios galiniu stabdziu kaladeles Nissin jau visai prie pabaigos, raik keist. direktoriau?
sekanti karta bus pereinama prie priekio surinkimo, ale jau matyt reikia padaryt savaites pertrauka
Re: XRV kanpelis
Posted: 18 Jan 2012, 08:28
by mindaugasa vol.2
koks grozis
dabar pasiteirauti noriu: ar perrenkant buvo pasinaudota proga istaisyti koki nors buga, patobulinti motorcykla?
Re: XRV kanpelis
Posted: 18 Jan 2012, 09:08
by ezhiukas
tipo sutvarkyt galvas, uzbombint motora, pakeist pakaba i normalia ir nupjaut koki 50 kg svorio? Afrika yra sena, nevalinanti karve, nieko jai nesutvarkysi, beviltiska. Mindazo pasiklausk jei netiki, bande jis saviske tvarkyt, litu daug sukiso, o rezultatas? Karve ir liko karve

Re: XRV kanpelis
Posted: 18 Jan 2012, 09:08
by tomasn
diziausi africos bug'ai buvo pritobulinti dar iki manes. kaip matome, krovimo rele stovi ant papildomo radiatoriaus, as tik paskutine fiske is dvieju ispjoviau ir laidus ant tiesiuju sulitavau.
Kuro siurblys taip pat pakeistas dar iki manes.
o ka te daugiau tvarkyt, viskas ir taip gerai

arkliu daugiau pridet brungu, o ir esamu uztenka, pragangos mokescio nereik moket

Re: XRV kanpelis
Posted: 18 Jan 2012, 09:17
by zil130
tomasn wrote:
o ka te daugiau tvarkyt, viskas ir taip gerai
Tvarkyt nereikia važiuot...

Re: XRV kanpelis
Posted: 18 Jan 2012, 09:20
by mindaugasa vol.2
o tai krovimo reles fiske svyla papuolus vandeniu ar kodel ja reikia lituoti?
Re: XRV kanpelis
Posted: 18 Jan 2012, 09:21
by Dzuku_Briedzis
Viskas su tom afrikom zjbs yra. Pavydas net ima ziurint i morkos, nostalgYje drasko sirdi. Tikiuosi pavasari jam afrika atsibos..

Re: XRV kanpelis
Posted: 18 Jan 2012, 09:23
by mindaugasa vol.2
jo, kol tomasenas tvarko, mes galime skelbti aukciona, uz kiek ta afrika pirksim kai sutvarkys
Re: XRV kanpelis
Posted: 18 Jan 2012, 09:29
by tomasn
del reliu, cia aiski afriku beda. papuola i fiskes vandenukas, supuva kontaktai bei gero kontakto nebuvimas sugadina krovimo rele, kuri veliau sugadina ir akumuliatoriu. jei nekreipt demesio i rele, o toliau keist akumus (pvz, kelioneje), kaip rodo vieno ktm patirtis, susvyla ir CDI. vienzho, geriau tas fiskes isvis pasalinti, maziau galvos skausmo.
briedi, juk supranti, kad africa kiekviena vakara vis pabrangsta

Re: XRV kanpelis
Posted: 18 Jan 2012, 09:33
by tckd
isidedi volttmetra ir nereiks kontaktu vandalyt

Re: XRV kanpelis
Posted: 18 Jan 2012, 09:37
by tomasn
nu tu qrv, gi guli ant lentynos voltmetras

Re: XRV kanpelis
Posted: 18 Jan 2012, 09:38
by zil130
Galiu paieškot sandely aliuminio aušintuvo, didesnio, aušintuvesnio, su briaunomis gamyklinėmis. a ieškot?