Page 8 of 8

Posted: 17 Mar 2010, 11:43
by mindaugasa vol.2
Coffee Racers wrote:taigi, klausimas, kadangi siemet yra noras prasmaugt ne tik LT bet ir PL, o ten kaip zinia reikalavimai yra grieztesni ir kobtroliuoja ju vykdyma, taigi klausimas, kur isigyt kempines i benzo baka?
be shansu. nebent pas sajmona.

Posted: 17 Mar 2010, 11:56
by Coffee Racers
gerbSAJMONAI, atsiliepkite!!!!

Posted: 17 Mar 2010, 13:11
by storms
Coffee Racers wrote:taigi, klausimas, kadangi siemet yra noras prasmaugt ne tik LT bet ir PL, o ten kaip zinia reikalavimai yra grieztesni ir kobtroliuoja ju vykdyma, taigi klausimas, kur isigyt kempines i benzo baka?
skaitau kad esi(ate) lopas(ai), kad nesikreipi(ate) pac(ys) zinai(ote) kur

Posted: 17 Mar 2010, 13:18
by Coffee Racers
Storms, pavasaris nedziugina??? :)

Posted: 17 Mar 2010, 13:22
by storms
skaitau, kad nereik siknoj dantu jieskota kai nereik. vertas energijos svaistymas
dar skaitau kad vel apsipirkau uz puse stukes ir sedziu rukau, laukiu algos, kad galeciau vel apsipirkt
kad velniai rautu tuos motociklus

Posted: 17 Mar 2010, 13:29
by Coffee Racers
bet tai smagu, kad yra ko laukt siame gyvenime! :)

Posted: 18 Mar 2010, 09:28
by inter
Labas rytas!!!
Šia džiugia žinia informuoju, kad gi turiu didelį gabalą kent-pines ir neplanuoju iš jo uždirbti! Tai patvirtindamas pateikiu pelno-nuostolio ataskaitą: iš pirminyko sunkiais krizės laikais pirkau už 50 (pem) litų. Jis verkė, verkė atiduodamas kempinę už tokią kainą! Kita gera žinia - kempinės užteks dviem panasonicam. Pusę imu savo panasonicui, pusę statau atgal ant aukciono Coffee Raiceriams už juokingą moralinės kompensacijos kainą. Priimu barterinius mainus - Red Bull prieš gontkes.
:albino: :albino: :albino:

Posted: 18 Mar 2010, 09:31
by mindaugasa vol.2
ta kempine mano asarom sulaistyta
beje, laiko geriau negu honda

edit: prisiminiau. suskiai netoleruoja kempines bake. pradesi juokingai, kaip sajmonas stumdyti suski po trasa, heheeee

Posted: 18 Mar 2010, 10:59
by xkuza
ehehe, visada degs kuro lempute, no matter, ar pilnas bakas, ar tuoj stumsi.

Posted: 18 Mar 2010, 13:26
by jara
degs tai degs, bet kitaip i poznane neileis!
ir jei kas nors vaziuos be ju kaune, iskart rasysim skunda ir anuliuos rezultatus kaip vaziuojant su motociklu neatitinkanciu salygoms!!! :evil:

Posted: 18 Mar 2010, 13:26
by Dzuku_Briedzis
Siktelsiu i tema, bet kam ta kempine reikalinga? [-o<

Posted: 18 Mar 2010, 13:27
by jara
crasho atveju sumazina buuumbastiko tikimybe :)

Posted: 24 Mar 2010, 17:56
by speedmonkey
Beje ,kalbant apie suskius, tai lempute lengvai gesinasi sujungus tiesiogiai pludes laidus.
O,bet, taciau po vatos naudojimo (puse sezono) valant baka buvo rasta daug smulkiu gabaleliu uzkimsusiu pirmini kuro paemimo sieteli.
Vata imta is KTM.
Kas ka apie tai???

Posted: 25 Mar 2010, 12:15
by gonsaless
nezinau ar ce tvarkyto bako sutapimas, ar vata pirkta lenkuose is grando
bet sezono gale pradejo trukti galios, paaiskejo kuro siurbliui batai :evil: