Page 8 of 17

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 18 May 2011, 10:26
by rprznt
M`BaubZ wrote:rprznt, neapsidziauk, nes tau taip paprastai netinka :P
sita irgi is internetu girdejau, kad sv650s 2gen sic modas neitin rekomenduotinas, bet galimas su atitinkamais apipjaustymais.

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 26 May 2011, 12:00
by inter
Labadien, gerbiamasai kantpeli.

Vėl turiu ką į tave parašyti. O parašyti turiu tai, kad gi pagaliau įvyko ilgai planuotas, derintas ir šiaip visaip kitaip fainas modas - sumažinau svorį ir pridėjau decibelų!
Vaizdelis prieš pažadinant kaimynus:
Image
Cia dar matot didelį storą katalizatorių ir SET vožtuvo troselinį mechanizmą.
Image
Vaizdelis pažadinus kaimynus - pusfabrikatis.
Image
Čia kažkada rašiau, kad labai kremtuosi neturėdamas foto su atviru SET vožtuvu. Vuala, svajonės pildosi!
Image
Image
Turiu pasakyti, kad esu maloniai nustebintas yoshimura R&D departamentu (ir keista, kad jų produktų kataloge nėra tokio dalyko kaip half-system), nesgi ant stokinio suskio kolektoriaus su tvarkingai nuoperuotu katalizatorium kuo puikiausiai užlenda yoshimura midpipe. Dar daugiau, esu beveik tikras, kad yoškės midpipe tvirtinimas prie rėmo (čia kur sukasi šalia karterio) turėtų tikti be jokių modifikacijų. Bet su sąlyga, kad nomoneyracing - buvo pirktas gaidys duslintuvas, ant kurio sveikų dalių ne tiek jau ir daug. Bet, kaip žinia, garažas yra vyro šventovė, o kokia šventovė be kaitlempės - nepamainomo dalyko medituojant.
Image
Rezultate gavosi visai pusėtinas streetfighteris.
Image

Čia reikia pasakyti, kad chaltūros nedarom - tuo pačiu priėjimu (bet jau kitą vakarą) suskis buvo ekipiruotas dynodžetiniu galios komanderiu. Bet tai vėlgi, Y pasakys, kad chaltūra, nes nesumapintas pagal individualius vairuotojo pomėgius, svorį ir oro sąlygas. HALT! Čia Y bus patenkintas. Šiuo metu kai rašau šias eilutes, du kavinukų suskiai draugiškai žvygauja Dzintarso arklidėse Rygoj!

Dabar seks įdomioji dalis (pramogų ir duonos liaudžiai!). Siūlau varžytuves. Nors ne, gal greičiau lažybas.
Kas tiksliausiai nuspės ant dyno įvyniotų kumelių skaičių mano ir Jaros suskiams, tas gaus (ir čia aš nejuokauju!) - Sovetskoje šampanskoje. Dėl prizo atsiėmimo susitarsim :D .
Čia subėgę sportinykai aišku šauks, kad svarbu ne arkliai, o kreivių tolygumas. Pritariu, svarbu ne arkliai, o asilas, sėdintis ant motociklo. Bet grįžtant prie kreivių - o jūs bandėt su Y diskutuot apie kreives. Tokiu atveju lažybų nugalėtojas būtų iš anksto aiškus nepriklausomai nuo matavimų rezultatų. Taigi, liekam prie arklių.

Taisyklės tokios: rašom arklius intero ir jaros suskiams. Laimės tiksliausiai atspėjęs (suskių arkliai bus sumuojami).

Šiokia tokia informacija užsikabinimui.
Intero suskio modai: K&N oro filtras (ar bent jau taip sakė), yoshimura TRC galas ir midpipe, OEM kolektorius su paliktu aktyviu SET vožtuvu, power commander ir daug meilės.
Jaros suskio modai: Leo Vinci galas, custom midpipe, akrapovič kolektorius (be SET), power commander.

Kadangi taisykles sugalvojau aš, tai taisyklėse parašyta, kad lažybų organizatoriai gali dalyvauti (tuo labiau, kad dynorezultatai dar nežinomi).

Aš sakau:
Inter: 105.8 hp
Jara: 108.2 hp

:albino: :albino: :albino:

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 26 May 2011, 12:11
by Yvl
inter: 103,3
jara: 106,6

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 26 May 2011, 12:39
by Username
Kreives jega!

110-114 (pasirinktinai)

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 26 May 2011, 13:14
by tckd
duseptyniolika an abie.

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 26 May 2011, 13:21
by mindaugasa vol.2
jara 112
interas 109

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 26 May 2011, 13:27
by rprznt
bandom laime :)

jara 109
inter 106

Kur sampe atsiimt? Ar Zagares likerio pridedat kartu? Juk visi zino kad sampe reikai maisyt su zagares likeriu! :pagausiu:

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 26 May 2011, 13:49
by El Traxo
Vyrai, a kiek ant stoko arklių ? :albino:
I - 108
J - 107

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 26 May 2011, 13:55
by Wobbler
225,6

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 26 May 2011, 14:03
by storms
219 ant abie

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 26 May 2011, 14:06
by M`BaubZ
inter 170
jara 46

sori

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 26 May 2011, 15:26
by sai
optimistu kiek :)
dusimtai du per abu. nebent rygos stendas rodo pagerintai. tada du desimt.

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 26 May 2011, 15:38
by mindaugasa vol.2
du suskiai - kaip vienas bmw?

edit: o kam ten josh-i-mura tokia pusle sukonstravo? ten tiuninginis katalizatorius? rezonatorius pakeliantis ag iki debesu? kas, kas tai yra? :love10:

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 26 May 2011, 16:09
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote: edit: o kam ten josh-i-mura tokia pusle sukonstravo? ten tiuninginis katalizatorius? rezonatorius pakeliantis ag iki debesu? kas, kas tai yra? :love10:
kroselkose tai te toks rezonatorius bun, kuris prideda, iliustruoju an kiek:

Image

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 26 May 2011, 16:31
by mindaugasa vol.2
jo, sitoki maciau pas pozniaka an supermoto. bet nelabai maciau an brytvos. nu gal ktm rc8 works versija turi?