Labadien, gerbiamasai kantpeli.
Vėl turiu ką į tave parašyti. O parašyti turiu tai, kad gi pagaliau įvyko ilgai planuotas, derintas ir šiaip visaip kitaip fainas modas - sumažinau svorį ir pridėjau decibelų!
Vaizdelis prieš pažadinant kaimynus:

Cia dar matot didelį storą katalizatorių ir SET vožtuvo troselinį mechanizmą.

Vaizdelis pažadinus kaimynus - pusfabrikatis.

Čia kažkada rašiau, kad labai kremtuosi neturėdamas foto su atviru SET vožtuvu. Vuala, svajonės pildosi!

Turiu pasakyti, kad esu maloniai nustebintas yoshimura R&D departamentu (ir keista, kad jų produktų kataloge nėra tokio dalyko kaip half-system), nesgi ant stokinio suskio kolektoriaus su tvarkingai nuoperuotu katalizatorium kuo puikiausiai užlenda yoshimura midpipe. Dar daugiau, esu beveik tikras, kad yoškės midpipe tvirtinimas prie rėmo (čia kur sukasi šalia karterio) turėtų tikti be jokių modifikacijų. Bet su sąlyga, kad nomoneyracing - buvo pirktas gaidys duslintuvas, ant kurio sveikų dalių ne tiek jau ir daug. Bet, kaip žinia, garažas yra vyro šventovė, o kokia šventovė be kaitlempės - nepamainomo dalyko medituojant.

Rezultate gavosi visai pusėtinas streetfighteris.
Čia reikia pasakyti, kad chaltūros nedarom - tuo pačiu priėjimu (bet jau kitą vakarą) suskis buvo ekipiruotas dynodžetiniu galios komanderiu. Bet tai vėlgi, Y pasakys, kad chaltūra, nes nesumapintas pagal individualius vairuotojo pomėgius, svorį ir oro sąlygas. HALT! Čia Y bus patenkintas. Šiuo metu kai rašau šias eilutes, du kavinukų suskiai draugiškai žvygauja Dzintarso arklidėse Rygoj!
Dabar seks įdomioji dalis (pramogų ir duonos liaudžiai!). Siūlau varžytuves. Nors ne, gal greičiau lažybas.
Kas tiksliausiai nuspės ant dyno įvyniotų kumelių skaičių mano ir Jaros suskiams, tas gaus (ir čia aš nejuokauju!) -
Sovetskoje šampanskoje. Dėl prizo atsiėmimo susitarsim

.
Čia subėgę sportinykai aišku šauks, kad svarbu ne arkliai, o kreivių tolygumas. Pritariu, svarbu ne arkliai, o asilas, sėdintis ant motociklo. Bet grįžtant prie kreivių - o jūs bandėt su Y diskutuot apie kreives. Tokiu atveju lažybų nugalėtojas būtų iš anksto aiškus nepriklausomai nuo matavimų rezultatų. Taigi, liekam prie arklių.
Taisyklės tokios: rašom arklius intero ir jaros suskiams. Laimės tiksliausiai atspėjęs (suskių arkliai bus sumuojami).
Šiokia tokia informacija užsikabinimui.
Intero suskio modai: K&N oro filtras (ar bent jau taip sakė), yoshimura TRC galas ir midpipe, OEM kolektorius su paliktu aktyviu SET vožtuvu, power commander ir daug meilės.
Jaros suskio modai: Leo Vinci galas, custom midpipe, akrapovič kolektorius (be SET), power commander.
Kadangi taisykles sugalvojau aš, tai taisyklėse parašyta, kad lažybų organizatoriai gali dalyvauti (tuo labiau, kad dynorezultatai dar nežinomi).
Aš sakau:
Inter: 105.8 hp
Jara: 108.2 hp
