Page 8 of 9

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 18 Nov 2010, 22:51
by mindaugasa vol.2
nzn. kazkokie nenormalus.
ateinanti sezona visi matalins, ner kalbu.

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 18 Nov 2010, 23:14
by Username
goldwingas vaziuos i naujaja zelandija? :rr:

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 18 Nov 2010, 23:17
by mindaugasa vol.2
i zelandija vaziuos brytvos
goldvingas vaziuos i kur jam priklauso

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 18 Nov 2010, 23:20
by sai
i goldvingu myta PAR ar Honkonge? :)

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 18 Nov 2010, 23:28
by storms
sai, beveik taikliai saudai i mano strateginius tikslus

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 19 Nov 2010, 08:06
by mindaugasa vol.2
gryzdamas prie naftalinu kvepianciu naujienu, noriu informuoti, kad kuomet paprasiau numerio 69, tai aivaras is karto susiejo tai su nepadoria sekso poza, o visai ne su tribjutu nicky haydenui.
budamas katalikiskos sekso mokyklos atstovu, jauciuosi kaip ir apspjaudytas?

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 19 Nov 2010, 09:19
by Username
ishstatyk jam saskaita!

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 19 Nov 2010, 09:42
by w919
inter wrote: Sunku ir patikėt, kad jau 4 metai praėjo. Tada buvau jaunas ir... na, apsistokim ties jaunu :). Skaitau ne mane vieną nostalgija apėmė: W lyg ir grįžta back on track, Jignas berods irgi... Sai niekada taip ir nebuvo išėjęs, lieka sulaukt tik pirminyko :D .
TIK 4 metai. It's just the beginning, mate. :rock:

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 19 Nov 2010, 10:25
by mindaugasa vol.2
jep. startuojame artimiausiu metu. dalyviu bus tiek, kad uzteks organizuoti motofrakcijos monocup'a (stormsui i kolekcija)

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 19 Nov 2010, 11:01
by jara
tai kitames zemas startas ir MF jams ziedo aukstumas!!!
woohoo!! :rock:

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 22 Nov 2010, 13:49
by mindaugasa vol.2
yra infa, kad kitais metais ziede startuos ir cerekvestas, tik dar reikia sugalvoti startavimo klase.

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 22 Nov 2010, 13:58
by jara
dZiurka racing klase? :albino:

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 22 Nov 2010, 14:01
by mindaugasa vol.2
CEREKVESTAS :cheers:
:zx10r:

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 22 Nov 2010, 14:19
by Qu'est ce que c'est
idomi infa :popcorn:

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.

Posted: 22 Nov 2010, 14:32
by mindaugasa vol.2
stosime prie starto?
HURRAH!