Page 8 of 17

Posted: 09 Jul 2010, 15:42
by jara
Diena laba,

atejo vasara, geri orai, atostogu metas. turbut todel mazai zmoniu uzsiregistravo i liepos 11 dienos treniruote Kacergines Nemuno ziede. Del sios priezasties esame priversti atsaukti sia treniruote. Atsiprasome uzsiregistravusiuju!!!

kvieciame visus registruotis liepos 25 dienos treniruotei!!

CR Team

Posted: 19 Jul 2010, 18:00
by jara
Taigi, realiai puse motociklinio sezono jau praejo. liko nei daug, nei mazai - 6 savaites vasaros bei truputeli daugiau laiko, skirto pasivazinejimams motociklu! kadangi orai Lietuvoje yra pakankamai permainingi, o ir ne kiekviena savaitgali organizuojami tokio pobudzio renginiai (o kur dar vestuves, gimatdieniai ir panasaus pobudzio rekreaciniai renginiai), todel greiciausiai ne tiek jau daug isvyku pasiliko i Kacergines NZ :)

Ateinanti savaitgali kvieciame Jus i Coffee Racers treniruote Kacergines Nemuno Ziede! treniruotes pradzia 12 valanda, pabaiga 16 valanda. 4 valandu treniruote Jums kainuos tik 100 litu. be to, uz ta pacia kaina, bus matuojamas ratu iveikimo laikas!!! Sauguma trasoje uztikrins Coffee Racers klubo nariai ir ju draugai. uz Jusu sveikata bus atsakingi Kauno kliniku darbuotojai, kurie budes greitosios pagalbos automobilyje visos treniruotes metu!

Mes pasistengsime, kad susirinktu minimalus 15 dalyviu kiekis, todel kvieciame ir Jus uzsiregistruoti bei DALYVAUTI musu renginyje!!!
registracijos forma galite surasti cia - http://coffeeracers.club.lt/13/liepos-m ... ir-salygos

:rock: :rock: :rock:

Posted: 19 Jul 2010, 18:44
by storms
su salyga, kad rasau is ubuntu, tai uzsiregistruot pas jus negaliu
registruokit mane manualiniu budu

Posted: 19 Jul 2010, 18:47
by Yvl
storms wrote:su salyga, kad rasau is ubuntu, tai uzsiregistruot pas jus negaliu
registruokit mane manualiniu budu
tai kad viskas po ubuntu veikia.... melagis.

Posted: 19 Jul 2010, 18:49
by storms
Yvl wrote:
storms wrote:su salyga, kad rasau is ubuntu, tai uzsiregistruot pas jus negaliu
registruokit mane manualiniu budu
tai kad viskas po ubuntu veikia.... melagis.
kartoju kad neveikia
taisau kartojima
radau kad veikia

Posted: 19 Jul 2010, 19:02
by jara
va, koki pvz. storms parode!! :)
uzreistrojam ir manualiniu ar automatiniu budais!!

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 23 Jul 2010, 14:28
by jara
taigi, arteja sekamdienis ir CR treniruote!
kadangi nusimato 31 lapsnis, o tai yra LABAI karsta (ypac kai i salma ir i oda list reikia), todel sutrumpinom treniruociu laika ir perkelem ankstesniam laikui. taigi, 7ieni nuo 10 iki 12 val smaugiam Kacergineje. kadangi nedaug uzsiregistravusiuju, grupiu nebus! visi vaziuoja kas kiek nori!

iki susitikimo NZ

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 26 Jul 2010, 01:11
by inter
Foto is praejusios treniruotes jau CR galerijoje, suraskit ir atpazinkit save :-).
http://coffeeracers.club.lt/albumas/32/ ... 2010.07.25

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 26 Jul 2010, 08:31
by nitruxa
Yuhu ;) super! :) atpazinau beveik visus! :D gaila, kad negalejai nuo to kampo kur toliau nueit... ;) smagios nuotraukytes :)

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 26 Jul 2010, 09:20
by gonsaless
liuks foto

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 26 Jul 2010, 10:06
by Kamstis
Nu grazu bet tai kur ziuri moderatoriai? 5 postai skirtinguose kanpuciuose apie ta paty. Plius reklama belekokia. Kada bus galima gaut honorara kad skaitau sita reklama?

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 04 Aug 2010, 09:21
by jara
taigi, jau yra rugpjucio - rugsejo menesiu treniruociu grafikas kacergines nemuno ziede!!!
visa info galite surasti cia http://coffeeracers.club.lt/13/birzelio ... ir-salygos
Kvieciame registruotis, nes pasivazinejimu siemet liko ne tiek jau ir daug!!! :)

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 10 Aug 2010, 14:22
by jara
o tai siemet niekas, isskyrus kavinukus, is MF i Naujaja zelandija nevaro? :roll:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 10 Aug 2010, 14:46
by wundis
taigi paziurek kiek enduro kampelio gyventoju varo si savaitgali i NZ! ir butent I pati NZ. :roll:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 10 Aug 2010, 14:50
by jara
wundis wrote:taigi paziurek kiek enduro kampelio gyventoju varo si savaitgali i NZ! ir butent I pati NZ. :roll:
Pliusas enduro kaNpeliui. o ziedininkai ka???
realiai jau vasaros beveik neliko! paskutines isvykos!
mars greitai registruotis i CR treniruotes!!! :chain: