Page 8 of 12
Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 07 Nov 2010, 22:45
by mindaugasa vol.2
valio! tai pala, turime atliekama suskio rema ar neturime?
Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 07 Nov 2010, 22:56
by tckd
palaukit bet tai puzlas antroj fotkej stovi ir dukati vadinas
arba seka logiska tokia, kad dukacio varztu rinkinys bus perkeltas an suzukio remo!

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 21 Nov 2010, 20:41
by speedmonkey
Turiu nusiziurejes r6,tai pasidomejau pimpinimo galimybemis,pasirodo net power comanderis negabus panaikinti nevalinimo iki 10K. You will notice that in the maps there are not
detailed values below 10000rpm at 100% throttle
and below 9000rpm at 60-80%. This is because
the throttle blades will not open more than 60%
below this RPM range no matter how much throttle
input is given. Therefore this area can not be
tuned.
Biski nedziugina sakyciau
Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 21 Nov 2010, 20:50
by mindaugasa vol.2
imho, powercommanderis tokioje formoje kaip dabar, ilgai netrauks. gi kalbejome, kad vis daugiau motogamintoju pereina prie fly by wire ir dar blogiau
reikes kit'inio ecu
arba stockinio ecu perprogramavimo galimybes. skaiciau, kad suskio ecu gali buti perprograminami.
edit: dar skaitau, kad dabar panasonikai tiek pripimpinti, kad galimos tolesnio tiuningo galimybes susiveda i daug padangu pirkimo ir nuosavu riebalu nusiurbimo operacijas
Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 21 Nov 2010, 21:12
by speedmonkey
Turiu uzvaldes toki va reikaliuka,kur leidzia keisti stokinio ecu parametrus suskiams
http://www.probike.co.uk/fl080009.jpgTinka visiems suskiams su purskalu
Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 21 Nov 2010, 21:16
by Username
Stokini eku nulauzti galima ne tik suskiams. kawoms irgi. bet cia lindimas i smegenis ir hakerinimasis gaunasi
Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 22 Nov 2010, 11:27
by inter
Otai kokius parametrus leidžia keisti? Commanderio analogas už pigiau??? Bandei? Turėjai bandyt. Nu ir kaip.
O ir beje, čia prie MF tym komandinės įrangos jau skaitosi? Jei paminėjai, tai turėtų skaitytis

.

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 22 Nov 2010, 11:58
by mindaugasa vol.2
leidzia keisti tiek, kiek power commander su ignition moduliu ir dar 2kart daugiau, iskaitant ribotuva ir ka tik nori.
beda, kad turintys stendus nenori peciotis su kazkuo kitu negu pkomanderiu.
Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 23 Nov 2010, 15:46
by Wobbler
Siuolaikiniai sportiniai motociklai yra pranasesni nei 99% ju
savininku. Tad perprogramoti reikia ne stockini ECU
o ta kur randasi tarp ausu
Kaip sako Mindaugas, nusipirkti daug padangu ir i
Kacergines zieda asfalto slifuoti.
Ir malonu ir naudinga. Win-win
Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 23 Nov 2010, 23:41
by inter
Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 23 Nov 2010, 23:43
by sai
jo, vasara krapstyt

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 08 Dec 2010, 08:52
by mindaugasa vol.2
geriausi motociklai yra kawasaki.
Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 08 Dec 2010, 09:11
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:geriausi motociklai yra kawasaki.
tai cia prie faktu reikia rasyt.

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 08 Dec 2010, 10:32
by Username
o tai honda kur? priaugo svorio ir teko ja palikti?
Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?
Posted: 08 Dec 2010, 10:40
by storms
honda loozeriams