Page 8 of 27
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 05 Aug 2010, 21:43
by wundis
brainstormas komandos pavadinimui sukurti:
Padekit neuzsiveda
Nelyderiu komanda
Amebos
Klumpakojai
Linelis
Gastropodai
Noreciau husabergo
Simetrodontai
Rododendronu seselyje
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 05 Aug 2010, 21:44
by wundis
heh. maliwoo nebenukonkuruos niekas.
o kaip husaberg factory team vadinsis? aha?
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 05 Aug 2010, 21:46
by tckd
heh kai luzeriu padave, bet kamandinis darbas ziuriu juntamas jau.
wundziui uz rodedondrus pliuszas aiskiai.
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 05 Aug 2010, 21:50
by wundis
mhm pirma mf komanda galetu vadintis Rododendronai, o antra Rododendronu seselyje

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 05 Aug 2010, 21:52
by Renaz
wundis wrote:mhm pirma mf komanda galetu vadintis Rododendronai, o antra Rododendronu seselyje


juntamas susivienijimas ir bendra dvasia!
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 05 Aug 2010, 21:54
by El Traxo
wundis wrote:mhm pirma mf komanda galetu vadintis Rododendronai, o antra Rododendronu seselyje

O gali būt nagli ir pasivadint "Padėsim rodedondronus šėšėlin"

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 05 Aug 2010, 22:08
by Woo
he he

komitetas dekoja uz aktyvu dalyvavima konkurse. maliwoo ir rododendrododontai skamba neblogai

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 05 Aug 2010, 22:23
by zil130
Tai gal ir pasivadinkit "Mes Maliwoo, bet galėjom būti Rododendronai"
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 05 Aug 2010, 23:20
by emaz
Cosmoz, moto9 ant nosies o tu ka darai?

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 06 Aug 2010, 00:38
by cosmoz

šiais metais leisiu rododendronams ant pakilos užlipt, kitamet desiu rododendronus i pavėsį
manau atvažiuosiu palaikyt lektininiinininininku

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 06 Aug 2010, 00:43
by emaz
Pasiulyk Rukstelai varyt kartu komandoj, nes jam vienam nuobodu
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 06 Aug 2010, 00:43
by wundis
o kodel? parasyk!
PS rimtai. kur hejus?
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 06 Aug 2010, 01:11
by cosmoz
nu ka butu visai nieko, dar ir stipina gal iškaulinčiau

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 06 Aug 2010, 09:21
by Ziune
Cosmos'ai you mustbe there!
cosmoz wrote:nu ka butu visai nieko, dar ir stipina gal iškaulinčiau

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 06 Aug 2010, 09:24
by Ziune
Uuuuuuuha ha ha ha aaaaaaa
tomasn wrote:ble...