Page 8 of 9

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 18 Feb 2011, 21:24
by El Traxo
bet tai kaip nepraktiška :)

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 18 Feb 2011, 21:29
by tomasn
aga, visiskai nepraktiska #-o

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 18 Feb 2011, 21:29
by Arvis
Coffee-fighter

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 19 Feb 2011, 08:14
by zil130
Tigi bergas praktiškas, kam du praktiškus laikyt.

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 19 Feb 2011, 08:20
by ezhiukas
skaitau kad kiekvienas tikras rokeris turi tureti koki nors nepraktiska matacykla dusiai :)

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 03 Mar 2011, 19:00
by tomasn
nepraejo ne keturi menesiai nuo Plano sugalvojimo, kai Inazuma pasipuose bagazniku. kad neerzint anoniminiu blaivininku kampelio aktyvistu, neskelbsiu, kiek turetu tilpt alaus bembeliu =;
Image

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 03 Mar 2011, 19:16
by Arvis
ten visas rashydas tilptu...

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 03 Mar 2011, 19:34
by tomasn
tai gi reiks vezhtis alaus savaitei, kai i suomija vaziuosim :-k

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 04 Mar 2011, 07:39
by ezhiukas
vienam vakarui uztektu. Nu dviem taupiai vartojant :D

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 04 Mar 2011, 08:24
by tomasn
jozhekai, 45 litrai! kur te pas tave tiek telpa?

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 04 Mar 2011, 08:42
by M`BaubZ
žaidi čia su kažkokiom pastmasinėm dėžutėm... imk pavyzdį iš tkcd:
Image

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 04 Mar 2011, 08:45
by ezhiukas
tomasn wrote:jozhekai, 45 litrai! kur te pas tave tiek telpa?
45 litrai cia jei supilsi tu ta alu be jokios taros. Su tara pamatysi kad talpa sumazes dvigubai

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 04 Mar 2011, 08:52
by El Traxo
ezhiukas wrote:45 litrai cia jei supilsi tu ta alu be jokios taros. Su tara pamatysi kad talpa sumazes dvigubai
o tai prikabino neišbandęs? Minusas paliubomu :D

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 04 Mar 2011, 09:03
by tomasn
jozhekai, yra vandenmaisiai nu :) negriauk svajoniu ble!

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Posted: 04 Mar 2011, 09:03
by tckd
M`BaubZ wrote:žaidi čia su kažkokiom pastmasinėm dėžutėm... imk pavyzdį iš tkcd:
baubsui respekta :cheers: