Page 8 of 11
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 29 Apr 2013, 16:44
by El Traxo
Tai ble ir shootautino - bmw mopedą, labiausią Hondos nivalitą ir VERSYSĄ. Dar kilo klausimų, kas laimės?

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 18 Jun 2013, 22:59
by tckd
uzmatyc dar vienas vershiokas su lt numireliu, skaitau kanpeliui ivykis

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 18 Jun 2013, 23:06
by El Traxo
musiau grįžo iš
belgų?

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 19 Jun 2013, 00:39
by Yvl
Juodas vershis neseniai kromely viešėjo

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 19 Jun 2013, 08:54
by tckd
jo juods su touringiniais case'ais.
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 19 Jun 2013, 15:19
by mindaugasa vol.2
Uo, brausinau ir radau nauja spalva: zombie green.
tkdc, ka jus i tay?
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 19 Jun 2013, 15:26
by tckd
tai patvirtinu kad mocai gali buti tik dvie spalvu juodu juodziausia ir zombie gryn.
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 26 Jun 2013, 10:20
by tckd
kadangi mocas turi but jOdas, balsiu pamiskei leidom sau apziuret baravika
virtes an kaires puses (nuo kojeles?)
genero dangtelis perpustas uab balionelis
is uk per gtvgrūp auksarankius
padangos stockiniai dunlop, tai gal rida panasi i tikra ~5K
ir tt ir pan
kaina nebloga, kas
pirGs? Aš?
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 26 Jun 2013, 10:32
by Dzuku_Briedzis
reik miklej iskeist gazmesa i shita ir dziauKtis, ane?
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 26 Jun 2013, 10:43
by tckd
tai versys paliubomu dziugesys ir fun only. ir i darba ir i soda

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 26 Jun 2013, 13:03
by wundis
skelbimo neber! tai kas cia per ... prasau parodyti, idomu su kokiais agregatais bigui tektu lysti i sudus
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 26 Jun 2013, 13:07
by tckd
o tai bicas pasirodo suprantingas pasitaike, sakem, kad vershis yr motociklo etalonas ir jei boba maiso smaugt versiuka, tai mesk boba o ne versi

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 08 Jul 2013, 10:13
by tckd
idedu kanpeliuo baneri.
Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 29 Aug 2013, 10:16
by tckd
tai parasau juokinga.
anadien lekiu lekiu sustoju ziurau, kad pylnikus tai uzmirsau uzmaut :skleroze:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys
Posted: 29 Aug 2013, 10:41
by storms
Tai ir sparną pamiršai