Page 8 of 11

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 29 Apr 2013, 16:44
by El Traxo
tckd wrote:prie to paties gan sviezias/smagus testukas City Bike Shootout! BMW C600 Sport vs Honda NC700X vs Kawasaki Versys

vershis pure joy :cheers:
Tai ble ir shootautino - bmw mopedą, labiausią Hondos nivalitą ir VERSYSĄ. Dar kilo klausimų, kas laimės? :blackeye:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 18 Jun 2013, 22:59
by tckd
uzmatyc dar vienas vershiokas su lt numireliu, skaitau kanpeliui ivykis :3some:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 18 Jun 2013, 23:06
by El Traxo
musiau grįžo iš belgų? :)

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 19 Jun 2013, 00:39
by Yvl
Juodas vershis neseniai kromely viešėjo :)

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 19 Jun 2013, 08:54
by tckd
jo juods su touringiniais case'ais.

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 19 Jun 2013, 15:19
by mindaugasa vol.2
Uo, brausinau ir radau nauja spalva: zombie green.
tkdc, ka jus i tay?

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 19 Jun 2013, 15:26
by tckd
tai patvirtinu kad mocai gali buti tik dvie spalvu juodu juodziausia ir zombie gryn.

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 26 Jun 2013, 10:20
by tckd
kadangi mocas turi but jOdas, balsiu pamiskei leidom sau apziuret baravika
virtes an kaires puses (nuo kojeles?)
genero dangtelis perpustas uab balionelis
is uk per gtvgrūp auksarankius
padangos stockiniai dunlop, tai gal rida panasi i tikra ~5K
ir tt ir pan

Image

kaina nebloga, kas pirGs? Aš?

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 26 Jun 2013, 10:32
by Dzuku_Briedzis
reik miklej iskeist gazmesa i shita ir dziauKtis, ane?

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 26 Jun 2013, 10:43
by tckd
tai versys paliubomu dziugesys ir fun only. ir i darba ir i soda :cheers:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 26 Jun 2013, 13:03
by wundis
skelbimo neber! tai kas cia per ... prasau parodyti, idomu su kokiais agregatais bigui tektu lysti i sudus

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 26 Jun 2013, 13:07
by tckd
o tai bicas pasirodo suprantingas pasitaike, sakem, kad vershis yr motociklo etalonas ir jei boba maiso smaugt versiuka, tai mesk boba o ne versi :sup2:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 08 Jul 2013, 10:13
by tckd
idedu kanpeliuo baneri.

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 29 Aug 2013, 10:16
by tckd
tai parasau juokinga.
anadien lekiu lekiu sustoju ziurau, kad pylnikus tai uzmirsau uzmaut :skleroze: :loser: :paraolimpas: :154:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 29 Aug 2013, 10:41
by storms
Tai ir sparną pamiršai