Page 8 of 9
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 27 Dec 2010, 20:34
by inter
Yvl wrote:PROTINI isrove! o kam reikia paciulpt daug proto nereikia...
Bet tai kai Yvlas viens du ir supošlino atrodytų nesupošlinamą visą Senelio Šalčio temą

- iškart maloniau skaitosi.
Papilsiu A98 į ugnį - jei kas iki Naujųjų pateiksit forumo analizei Rusytės foto ant motociklo (net jeigu ir su drabužiais), tam duosiu pralėgt ant japoniškos britvos. O kas juk nesvajoja ir neprašo Senelio Šalčio pralėgt ant britvos? Ne ne, tokių neatsirastų...

!
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 27 Dec 2010, 21:33
by ezhiukas
ghm, itariu tokiu pilna. O beje, kas ta rusyte? Cia tipo maza rusu tautybes mergaite? Su pakraipa viskas gerai?

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 27 Dec 2010, 21:39
by mindaugasa vol.2
ar jau storms galetu pramankstinti savo moderatoriaus igaliojimus ir gelbeti sv.tema?
edit: eziuk, tavo ziniai, 21m. kapsuko gyventoja nugalejo n.zvonkes antrininkiu konkurse. mergina dziaugiasi rimta pergale savo gyvenime. tigi, esate is medzio iskrites misko gyventojas. tamista kamuoja pykcio priepuoliai, kad neesate toks grazus ir garsus kaip rusyte, uztai taip ir pasakete. rusyte yra grazi abiejose atlantiko pusese.
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 28 Dec 2010, 08:56
by Abbath
Visgi MF ziauriai informatyvus tinklapis, savaite sirgdamas ir ziuredamas TV to nesuzinojau. Labai gerai, dabar ir as zinosiu rusyte.
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 28 Dec 2010, 11:07
by Yvl
inter wrote:Papilsiu A98 į ugnį - jei kas iki Naujųjų pateiksit forumo analizei Rusytės foto ant motociklo (net jeigu ir su drabužiais), tam duosiu pralėgt ant japoniškos britvos. O kas juk nesvajoja ir neprašo Senelio Šalčio pralėgt ant britvos? Ne ne, tokių neatsirastų...

!
niekas uz liezuvio netrauke....
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 28 Dec 2010, 12:56
by mindaugasa vol.2
evylai, kada i NZ? Koki geguzes men? Varysiu su busu, bus vieta. Intera imsi? Neverta?
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 28 Dec 2010, 13:00
by Yvl
interas dejo i krumus... o iki NZ vaizdingais keliukais as ir savo xodu isdidziai nuvaziuosiu

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 28 Dec 2010, 13:01
by mindaugasa vol.2
interas tegu deda kur nori: zodis buvo istartas. zinau kur gyvena.
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 28 Dec 2010, 13:09
by Yvl
laikai nunai neramus, trobos medines...
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 28 Dec 2010, 16:53
by inter
Nu, Yvelas man tapo tikru metų atradimu

. O žodžio aš laikysiuos, nes Kalėdos - stebuklų metas! ...ir trobos medinės dar neapdraustos, tai... prašau atsižvelgti

.
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 28 Dec 2010, 17:01
by Yvl
as jau net nekalbu, koki modeli ji prezentuoja duotoj liustracijoj...
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 28 Dec 2010, 17:14
by tckd
Yvl wrote:as jau net nekalbu, koki modeli ji prezentuoja duotoj liustracijoj...
tai modeli ta kur viska atpisa tik gaut ner kur. deficitas!

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 28 Dec 2010, 17:21
by storms
gaut yra kur, bet kai gauni - turi grazint
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 28 Dec 2010, 17:39
by mindaugasa vol.2
bet jei speji prasmaugt, tai kokio parkes: piginus tai sugrazina!
veiklos nuoma.
nauja tik tai, kad ne nuoma, o neatlygintina panauda.
vadinasi: neatlygintina veiklos panauda, va!
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 28 Dec 2010, 19:34
by tckd
bet tai bliablia buciau zinojes tai buciau pirkes du! kol vienam benza pila smaugiu kita. kodel nieks neinformavo kad supirks?
